با سلام شما کنکوری های عزیز
warningاین تجربه ی منه ممکنه نادرست یا درست باشه

این موضوع فقط درمورد منه شما رو نمی دونم !(ولی منو کمک کنید)
من (با برنامه ریزی): خوب این منم خوب الان صبح شنبه است مشاوره گفته برنامه ریزی هفتگی کنید خوب من میام برنامه ریزی می کنم .هنسه 2 فصل 1 خوب 2 ساعت درس بخونم و 5 ساعت تست بزنم بد اینو طبق گفته مشاوره (همه مشاورا اینجورین تازه این مشاوره ی من مشاوره ی مدرسه رشده که همه زیر 100 میده) عمل میکنم و که زمان هندسه که 7 ساعته به 6 بازه تقسیم می کنم و این 6 بازه رو باید تو هفته پخش کنم یا حد اقل تو 2و3 روز بزارم و از طرفی میگه بین درسو تست فاصله نندازید اااااااااا خوب چیشد پس باید همه رو 1 روز بخونم پس کل روزم به هندسه میره و از طرفی دیگر کفته تو 1 روز 1 درس نباشه وایییی خدا چی کار کنم !
تازه تا ایجا خوبه خوبه و خوب الان صبح شنبه بود.درسته؟ (برای من) خوب 3 ساعتم رفته برا برنامه ریزی حالا
برنامه ریزی هفتگی ه دیگه من برنامه ریزی کردم فردا صبح ساعت 9 شرو کنم بعد ساعت 12 بیدار میشم وایییی
و اصلا صبح بیدار شدم ولی دوست دارم ادبییات بخونم !و از طرفی هم که من پسرم میگم بیخیال کی ب کیه !

من (بدون برنامه ریزی): برنامه ریزی دارم ولی کلی و روزانه است مثلا می کم این فهرسته خوندنی ه صبح پا میشم 3 درس رو بازه بندی می کنم و بعد می خونم می خونم تا در کم ترین زمان تمام کنم
تازه الان تابستونه اولش ه پس باید تاتی تاتی شرو کنی می خونی می خونی
خوب شرو می کنی میگی امروز باید هندسه ف2 و شیمی ف1 و مثلثات تموم بشه و تست اشم بزنم تو می خونی در همون مقع تست می زنی تا تموم بشه .

لطفا نظرتون درباره ی برنامه ریزی کردن یا نکردن بگید و اشتباه من در کجاست یا اشتباه ندارم?