خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation خارج شدن از جو کنکور ؟!

سلام به همه،
      من فارغ التحصیلم (تجربی)و سال دوممه که کنکور میدم، از اواسط آبان شروع کردم و اولین قلمچی که دادم ترازم شد 5700، فقط شیمی پیش رو رسیده بودم بخونم و دینی.. آزمون بعدی بهتر شد، فیزیک رو هنوز درست نرسیده بودم و ریاضی پایه رو چون خیلی مباحث تکراری داشت (از آزمون هایی که قبل آذر برگزار شده بودن و من اون موقع هنوز شروع نکرده بودم) ترازم شد 6400.. خلاصه همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو این 2-3 هفته اخیر یه اتفاقاتی افتاد که من کاملا از جو درس خوندن اومدم بیرون، عادتم از بین رفت و ساعت مطالعم که تا قبل اون داشت خوب بالا میرفت یهو افت شدیدی کرد. (یه سری اتفاقا از مرگ یکی از نزدیکان و تنش در جو خونه و نا آروم بودن خونه گرفته تا هفته ای 2 بار پیش دکتر رفتن!!)

خلاصه، انقد این شرایط ادامه پیدا کرد که من 2 هفته ست هیچی درس نخوندم (فقط شیمی پیش1 و دینی پیش رو تونستم کامل بخونم)
      کاملا از جو درس خوندن اومدم بیرون و بیخیالش شدم! بی انگیزه شدم..

شما راه کاری به نظرتون میرسه که دیگه زمان رو بیشتر از این از دست ندم و بتونم باز شروع کنم؟ خیلی بی انگیزه م اصلا میلم نمیاد درس بخونم برخلاف ماه پیش که صبحا با هیجان بیدار میشدم که برسم به درسام و ترازمو بالا ببرم..

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون!

پی نوشت:
      به نظرتون از الان باز برگردم به درس با ساعت مطالعه 7 ساعت اینطورا شروع کنم میتونم دندون روزانه قبول شم؟ (پارسال شدم 5k منطقه 1)
      ویرایش توسط Avinn : 16 دی 1395 در ساعت 21:36

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      عامل انگیزه باید هدفت باشه
      باید به هدف فک کنی ک انگیزه بگیری مگرنه گوش دادن به فایل های صوتی وتصویری و... انگیزشی کشکه چون همون لحظه انگیزه کاذب میگیری بعد چند ساعت روز از نو روزی از نو !

هدف و آرزو داشتن و فک کردن بهش بهترین راه اومدن تو جو کنکوره

یاحق

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avinn نمایش پست ها
      سلام به همه،
      من فارغ التحصیلم (تجربی)و سال دوممه که کنکور میدم، از اواسط آبان شروع کردم و اولین قلمچی که دادم ترازم شد 5700، فقط شیمی پیش رو رسیده بودم بخونم و دینی.. آزمون بعدی بهتر شد، فیزیک رو هنوز درست نرسیده بودم و ریاضی پایه رو چون خیلی مباحث تکراری داشت (از آزمون هایی که قبل آذر برگزار شده بودن و من اون موقع هنوز شروع نکرده بودم) ترازم شد 6400.. خلاصه همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو این 2-3 هفته اخیر یه اتفاقاتی افتاد که من کاملا از جو درس خوندن اومدم بیرون، عادتم از بین رفت و ساعت مطالعم که تا قبل اون داشت خوب بالا میرفت یهو افت شدیدی کرد. (یه سری اتفاقا از مرگ یکی از نزدیکان و تنش در جو خونه و نا آروم بودن خونه گرفته تا هفته ای 2 بار پیش دکتر رفتن!!)

خلاصه، انقد این شرایط ادامه پیدا کرد که من 2 هفته ست هیچی درس نخوندم (فقط شیمی پیش1 و دینی پیش رو تونستم کامل بخونم)
      کاملا از جو درس خوندن اومدم بیرون و بیخیالش شدم! بی انگیزه شدم..

شما راه کاری به نظرتون میرسه که دیگه زمان رو بیشتر از این از دست ندم و بتونم باز شروع کنم؟ خیلی بی انگیزه م اصلا میلم نمیاد درس بخونم برخلاف ماه پیش که صبحا با هیجان بیدار میشدم که برسم به درسام و ترازمو بالا ببرم..

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون!
      دفعه اول . همون ازمون اولت چجوری شروع کردی..بازم . مثل .اون موقع شروع کن..

منم دقیقن شرایط تورو دارم . قبلا کمتر از 10 ساعت میخوندم . از عذاب وجدان تا صب نمیتونستم بخوابم . ولی چن وقت دور شدم سرد شدم . خسته شدم وول کردم

حالا از 6 یا 7 ساعت شروع کردم. تا وقتی از قدمای کوچیکت راضی نباشی نمیتونی قدمای بزرگ ورداری . از اول شروع کن و مطمئن باش بعد یک هفته مداومت میشی همون ادم قبلی .. به شرط مداومت اگه مداوم نری جلو از قبل هم بدتر میشی اگه ساعت 10 صبم بیدار شدی باید به خودت قول بدی که تاشب تموم تلاشتو میکنی اون موقع انقدر جو زده میشی که خودتو ترغیب کنی صب زود باشی وشب دیر بخوابی و اوقات تلف نکنی. امیدوارم موفق باشی .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مشکل واسه همه پیش میاد
      باز مث دفعه اول شروع کن به خوندن
      خوب بخونی حتما میاری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوباره سرپا شو
      نگران نباش
      یکم قوی بودن از لحاظ روحی کمکت میکنه
      ایشالا غم اخرتون باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن