خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 28 از 35 نخستنخست ... 18272829 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 406 به 420 از 525
    1. Top | #406
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      خخخخ والا دیدم طرف درس نمیخونه ، میگه خدابزرگه ، اگرخدا بخواد کوه رو آب میکنه ، یا حضرت عباس قبول بشم ، یا امام زاه فلانی قبول بشم پزشکی ! هیچیم نمیخونه ، آخرشم قبول نمیشه میگه حتما حکمتی توش بوده یادش میره خدا گفته از تو حرکت از من برکت
      رفع اسپم: قطعا همینطوره و ایشون دهن اراده و انگیزه رو عنایت فرموده اما 0 نبوده بخواد 100 برسه ، مثلا 40 بوده ، رسیده 100... بعدم نباید خودمون رو با اشخاص برتر مقایسه کنیم ، من شخصا کاملا مخالف اینم خودمون با افراد برتر و تک رقمی کنکور مقایسه کنیم و بخوایم برنامه اونا رو استفاده کنیم چون هر کس موقعیت اجتماعی و موقعیت خانوادش ، رفتار خانوادش با اون و رفتار اون با خانوادش متفاوته. به هر حال ان شالله همه موفق باشن و به هدفشون اگر قلبی هست برسن
      شاید باورت نشه ولی هیچ ننه قمری تو شکم ننه اش رتبه برتر نبوده...
      خودشون رو باور کردن تلاش کردن و رتبه برتر شدن ..

2. Top | #407
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی ک بخواد قدرت خودشو از روی قدرت ی نفر دیگ بسنجه هیچ وقت نمیفهمه قدرت واقعیش خودش چقدر ( )

مثلا دلیل نداره اگ من ی نفرو زدم !

و شما هم منو بزنی

پس بتونی اون نفر ک من زدمش رو هم بتونی بزنی !

شاید من در برابر تو بد عمل کردم و در مقابل اون خوب عمل کردم !

ولی اونم در مقابل تو خوب عمل کنه و بزنه آسفالتت کنه !

پس چون فلانی تو چن ماه رتبه برتر شده شما هم چون اون شده قرار بشی اصن دلیل منطقی نیس!

یا اگ فلانی 2 سال بکوب درس خونده ولی نتیجه نگرفت و بیای بگی چون اون دو سال خوند و قبول نشد پس منم دیگ با یکسال ( یا چن ماه ) خوندن قبول نمیشم !

( درک کردن حرفای من کار هر کسی نیس )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #408
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      شاید باورت نشه ولی هیچ ننه قمری تو شکم ننه اش رتبه برتر نبوده...
      خودشون رو باور کردن تلاش کردن و رتبه برتر شدن ..
      بعضی ها بودن عزیزم ، بعضی ها ضریب هوشی بالایی دارن ، مثلا رستگار رحمانی که توی 5 ماه بعداز سربازی و دوری از درس ، به پزشکی تهران میرسه ، یک فرد عادی نبوده ، ایشون با یه ساعت مطالعه معمولی به این پله رسید ، خودشو نکشت و شب و روز تحت فشار نبود...یا بعضی از رتبه های تک رقمی دیگه ، حالا از این موضوع ژن خوب هم بگدریم
      یه سری فاکتور ها توی مطالعه هستن که به نظر من خیلی و خیلی مهمتراز ساعت مطالعه یا منبع خوب هست اونم چیزی نیست جز "خانواده" و "محیط یا اجتماع نزدیک" هر شخصی میتونه رتبه تک رقمی بشه و امکان رسیدن بهش رو داره حتی اگر از شکم مادر دارای ضریب گیرایی بالایی نباشه اما به شرطی که | خانواده باهاش دعوا نکنه ، خانواده اش بهش طعنه نزنن تو هیچی نمیشی ، تو نمیتونی ، بر عکس تشویق بشه از طرف خانواده ، خانواد هاش براش یه محیط خوب و درسی رو ایجاد کنن نه اینکه اونو بذارن به حال خودش و فقط ازش انتظار داشته باشن انیشتن باشه بدون حمایت و خیلی کارایی که خانواده میتونه و باید انجام بده تا بچه اش تبدیل به رتبه برتر بشه و به صورت یقین میگم توی 80% خانواده های ایرانی ، فقط فاز منفی و یا فاز بی خیالی وجود داره و درمورد محیط کوچک دورش هم اینه که دوستانش و افرادی که باهاشون معاشرت داره ، جز افراد درس خخوان و کنکوری باشن حتی الامکان نه کسی کهه به جای درس خوندن ببرتش کافی شاپ|
      عزیزم اگر این دو فاکتور مهم رعایت نشه ، قطعا رتبه برتر شدن خیلی و خیلی و خیلی سخت خواهد بود ، نمیگم غیرممکن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #409
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها
      کسی ک بخواد قدرت خودشو از روی قدرت ی نفر دیگ بسنجه هیچ وقت نمیفهمه قدرت واقعیش خودش چقدر ( )

مثلا دلیل نداره اگ من ی نفرو زدم !

و شما هم منو بزنی

پس بتونی اون نفر ک من زدمش رو هم بتونی بزنی !

شاید من در برابر تو بد عمل کردم و در مقابل اون خوب عمل کردم !

ولی اونم در مقابل تو خوب عمل کنه و بزنه آسفالتت کنه !

پس چون فلانی تو چن ماه رتبه برتر شده شما هم چون اون شده قرار بشی اصن دلیل منطقی نیس!

یا اگ فلانی 2 سال بکوب درس خونده ولی نتیجه نگرفت و بیای بگی چون اون دو سال خوند و قبول نشد پس منم دیگ با یکسال ( یا چن ماه ) خوندن قبول نمیشم !

( درک کردن حرفای من کار هر کسی نیس )
      یا شیخ..مرا ازین به بعد مرید خود بدان

5. Top | #410
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      طرف کاملا توهمی میباشد
      امثال همین اقای افشین مقتدا که بهشون میگی کارنامتو بزار میگن به دلایل شخصی نمیتونندقیقا چه دلیلی؟یک کلام بگو داری دروغ میگی دیگه ...این ممسخره بازیا بازیا چیه بقران الکی به بچه های مردم امید میدین ....حالا یکی شاید کمبود مطرح شدن داره ماکه نباید بدون دلیل ازش قبول کنیم
      یکی مث اقای رستگار رحمانی ...به بهمن که میرسی این مشاورای پولکی و نادان میان میگن بچه های خوب رستگار از الان شروع کردو رتبه برتر شد پس شما هم میتونید ...ینی وقتی این جمله رو میگن دوس دارم سالنو و رو سرشون خراب کنم ..بابا رستگار قبلا کنکور ریاضی داده رتبشم 30 کشور شده!دوسال سربازیش بر اساس حرف برخی از دوستان داشته درس میخونده (سربازی اگه اشنا داشتع باشی میشه درس خوندخوبم میشه خوند ) همین اقای رستگار رحمانی تا قبل از اینکه سازمان سنجش بگه ایشون قبلا هم رتبه 30 شده اصلا تو مصاحبه هاش نگفته بود که قبلا کنکور داده ...اصلا هم نگفته که دوران سربازیش درس میخونده ..من اگه جای اقای رستگار رحمانی بودم حقیقتشو میگفتم ...میگفتم من قبلا کنکور ریاضی دادم و دو سال سربازیم درس خوندم والا نمیشه تو 5 ماه توی دو رشته رتبه 1 شد ....البته من هیچ وقت نمیخوام ارزش کار بزرگشولگد مال کنم چون واقعا کار بزرگی کرده ولی اگه تمام حقیقتو میگفت خیلی بهتر بود ...
      این اقای افشین مقتدا هم مال خیلی وقت پیشه طرف عکس رشته قبولیشو گذاشته ولی اسم و فامیلش نیست
      من اگه جای مدیر انجمن بودم اینجور تاپیک هارو حذف میکردم به نظرم این اقایی که دربا ره افشین مقتدا پست گزاشته خودطرفه خخخخخ

#خودمان_افشین_مقتدا-شویم
      ویرایش توسط mahmood21755 : 16 آذر 1397 در ساعت 11:09

6. Top | #411
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اقای افشین مقتدا خواهشا رمز عبود به کارنامه سازمان سنجشتو بده من برم چک کنم !
      حتما با خودت میگی نیازی نیست به شما اثبات بشه...درجوابت میگم باید اثبات شه ...نمیشه که الکی یه تاپیکی زد با اذهان عمومی بازی کرد بعدشم بگی هر کی نمیخواد باور کنه باور نکنه .این حرف درست نیست اصلا
      یا حتما با خودت میگی رمز عبو و اینا شخصیه ....درجوابت باید بگم شما 3 سال پیش کنکور دادی پس دیگه حساسیتی نداره .بعدشم من به نمایندگی همه بچه های انجمن نگا میکنم و جوابو به بقیه میگم اگه راس گفته باشی که اوکی ولی اگه دروغ باشه باید مدیر این انجمن این تاپیک و شخص خود شما رو حذف کنه @afshin_moghtada

7. Top | #412
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      اقای افشین مقتدا خواهشا رمز عبود به کارنامه سازمان سنجشتو بده من برم چک کنم !
      حتما با خودت میگی نیازی نیست به شما اثبات بشه...درجوابت میگم باید اثبات شه ...نمیشه که الکی یه تاپیکی زد با اذهان عمومی بازی کرد بعدشم بگی هر کی نمیخواد باور کنه باور نکنه .این حرف درست نیست اصلا
      یا حتما با خودت میگی رمز عبو و اینا شخصیه ....درجوابت باید بگم شما 3 سال پیش کنکور دادی پس دیگه حساسیتی نداره .بعدشم من به نمایندگی همه بچه های انجمن نگا میکنم و جوابو به بقیه میگم اگه راس گفته باشی که اوکی ولی اگه دروغ باشه باید مدیر این انجمن این تاپیک و شخص خود شما رو حذف کنه @afshin_moghtada
      حرف دل من رو زدی مثل اون سامان تارم دو تا کارنامه گذاشته تو مصاحبش با درصد های متفاوت اگه راست میگه رمز عبور کار نامه رو به خود کاربرا بدن تا مطمعن بشن
      ویرایش توسط maryam13 : 16 آذر 1397 در ساعت 12:12

8. Top | #413
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرف کاملا توهمی میباشد
      امثال همین اقای افشین مقتدا که بهشون میگی کارنامتو بزار میگن به دلایل شخصی نمیتونندقیقا چه دلیلی؟یک کلام بگو داری دروغ میگی دیگه ...این ممسخره بازیا بازیا چیه بقران الکی به بچه های مردم امید میدین ....حالا یکی شاید کمبود مطرح شدن داره ماکه نباید بدون دلیل ازش قبول کنیم
      یکی مث اقای رستگار رحمانی ...به بهمن که میرسی این مشاورای پولکی و نادان میان میگن بچه های خوب رستگار از الان شروع کردو رتبه برتر شد پس شما هم میتونید ...ینی وقتی این جمله رو میگن دوس دارم سالنو و رو سرشون خراب کنم ..بابا رستگار قبلا کنکور ریاضی داده رتبشم 30 کشور شده!دوسال سربازیش بر اساس حرف برخی از دوستان داشته درس میخونده (سربازی اگه اشنا داشتع باشی میشه درس خوندخوبم میشه خوند ) همین اقای رستگار رحمانی تا قبل از اینکه سازمان سنجش بگه ایشون قبلا هم رتبه 30 شده اصلا تو مصاحبه هاش نگفته بود که قبلا کنکور داده ...اصلا هم نگفته که دوران سربازیش درس میخونده ..من اگه جای اقای رستگار رحمانی بودم حقیقتشو میگفتم ...میگفتم من قبلا کنکور ریاضی دادم و دو سال سربازیم درس خوندم والا نمیشه تو 5 ماه توی دو رشته رتبه 1 شد ....البته من هیچ وقت نمیخوام ارزش کار بزرگشولگد مال کنم چون واقعا کار بزرگی کرده ولی اگه تمام حقیقتو میگفت خیلی بهتر بود ...
      این اقای افشین مقتدا هم مال خیلی وقت پیشه طرف عکس رشته قبولیشو گذاشته ولی اسم و فامیلش نیست
      من اگه جای مدیر انجمن بودم اینجور تاپیک هارو حذف میکردم به نظرم این اقایی که دربا ره افشین مقتدا پست گزاشته خودطرفه خخخخخ

#خودمان_افشین_مقتدا-شویم
      حرفات درسته ولی هستند کسانی که با وضع مالی بهتر شرایط بهتر و...چند ساله پشت کنکورن ولی قبول نمیشن

9. Top | #414
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

چرا الکی بحث میکنید؟

اصل مطلب تلاشه
      ییه بنده خدایی بود از اردیبهشت شروع کرد روزی 20 ساعت درس میخوند ففط 3ساعتو نیم میخوابید ..نیم ساعتم غذا....تو دوماه تونست پزشکی تعهدی بیاره
      کارنامه قبولیشم بنابر دلایلی نشون نمیده انجمنم باهاش مصاحبه نکرده(بازم بنابر دلایلی )
      این داستانو باور کردی؟!!!!!
      البته مهم نیست دیگه از دید شما مهم تلاششه

10. Top | #415
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      حرفات درسته ولی هستند کسانی که با وضع مالی بهتر شرایط بهتر و...چند ساله پشت کنکورن ولی قبول نمیشن
      شما تکمیل ضرفیت چی اوردی؟

11. Top | #416
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما تکمیل ضرفیت چی اوردی؟
      خخخخخ اموزش ابتدایی

12. Top | #417
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ییه بنده خدایی بود از اردیبهشت شروع کرد روزی 20 ساعت درس میخوند ففط 3ساعتو نیم میخوابید ..نیم ساعتم غذا....تو دوماه تونست پزشکی تعهدی بیاره
      کارنامه قبولیشم بنابر دلایلی نشون نمیده انجمنم باهاش مصاحبه نکرده(بازم بنابر دلایلی )
      این داستانو باور کردی؟!!!!!
      البته مهم نیست دیگه از دید شما مهم تلاششه
      ادم فضایی بودن حتما

13. Top | #418
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      خخخخخ اموزش ابتدایی
      خخخخخ نداره که
      به این خوبی ....دور زمونه الان بهترین رشته همین معلمیه بخدا مخصوصا برا دخترا ....موفق باشی انشالله خانوم معلم

14. Top | #419
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخ نداره که
      به این خوبی ....دور زمونه الان بهترین رشته همین معلمیه بخدا مخصوصا برا دخترا ....موفق باشی انشالله خانوم معلم
      ممنون- اخه کاربرای اینجا بعضی هاشون مسخره میکردن

15. Top | #420
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      خودشون هیچ پخی نمیشن میان بقیه رو مسخره میکنن
      اتفاقا معلمی خیلی رشته تمیزیه ....1 ساعت میری سر کلاس ...یک ربع میری تو دفتر چای میخوری و خش و بش میکنی فقط شما چون رشتت تجربیه تو مدرسه هم احتمالا کلاس پنجم یا ششم و بهت بدن ..چون اونایی که از رشتع انسانی میان معلمی از ریاضی ششم میترسن جدی میگم
      ممنون- اخه کاربرای اینجا بعضی هاشون مسخره میکردن

صفحه 28 از 35 نخستنخست ... 18272829 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)