خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 525
    1. Top | #376
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      در ضمن اونقدری که من به توانایی های خودم اعتقاد دارم انیشتین نداشت برای همینم تو 7 آزمون 800 بالا اومدم تا کنکور بالای 7500 هم خواهم رفت

خوبه ..(البته صرفا جهت اطلاع....اعتقاد؟ایمان؟یا باور؟؟کدومش؟))اینا گفتیم خلی فرق میکنه....
      منم برای شما دعا میکنم...به8000برسید بدون هیچ چشم داشتی...

2. Top | #377
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      چه ساختگی و چه غیر ساختگی داره یه برداشت غلط از این تاپیک میشه.
      انگیزه ای که افشین نوشته با انگیزه این جمعیت کثیر فرق میکنه. اون انگیزه با تلاش ایجاد شده. انگیزه بقیه توی پست انگیزشی خلاصه میشه و توهم خلاصه میشه...
      منم حرفم تلاشههه..نه پست انگیزشی..پست انگیزشی...و فقد امیدوار ترت میکنه..نه هرچی..منم اعتقاد دارم انگیزه درونی.....ولی میتونه شرو عش ی پست انگیزشی باشه...(به کلیپ و چرت وپرتها کاری ندارم..یا ازین عکس نوشته ها مسخره....)برای من این تایپیک (صحبتهایی ک ی نفر از اسفند شرو کرده...)شعلهی درونی مو بیشتر کرد...و ناامیدیمو نابود کردو....حالا هرجوور ممیخوان بقیه شما ...یا هر کس دیگ فک کنن مهم نیس.. و بیش ازین واقعن رمقی باقی نمونده ک توضیح بدم...امید وارم متوجه شده باشین همتون

3. Top | #378
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      منم حرفم تلاشههه..نه پست انگیزشی..پست انگیزشی...و فقد امیدوار ترت میکنه..نه هرچی..منم اعتقاد دارم انگیزه درونی.....ولی میتونه شرو عش ی پست انگیزشی باشه...(به کلیپ و چرت وپرتها کاری ندارم..یا ازین عکس نوشته ها مسخره....)برای من این تایپیک (صحبتهایی ک ی نفر از اسفند شرو کرده...)شعلهی درونی مو بیشتر کرد...و ناامیدیمو نابود کردو....حالا هرجوور ممیخوان بقیه شما ...یا هر کس دیگ فک کنن مهم نیس.. و بیش ازین واقعن رمقی باقی نمونده ک توضیح بدم...امید وارم متوجه شده باشین همتون
      فک میکردم شما پستای منو نمیخونی !
      همون بار اولی که توی این تاپیک نقلت گرفتم گفتم وقتی که حسابی درس بخونی و توی مسیر قرار بگیری یه انگیزه توی ذهن خودت ایجاد میشه و باعث حرکتت رو به جلو میشه.

انگیزه افشین از همون نوعه.
      افشین نیومد اینجا دنبال الگو بگرده.
      افشین نیومد اینجا پست انگیزشی بخونه.
      خودش شد الگو. خودش شد انگیزه برای آدمای مثل تو.

چیزی که توی این پسر قابل تحسینه اراده فوق العاده ایه که داشت.
      و همون ارادش بود که باعث موفقیتش شده.
      نه اینکه انگیزه داشته... انگیزش با تلاشش به دست اومده. نه این حرفا...
      اصلا نوع این انگیزه با چیزی که فکر میکنن فرق میکنه...

شما داری عامل رو با نتیجه اشتباه میگیری

اراده و تلاش افشین باعث انگیزش شده.
      نه اینکه انگیزش باعث اراده و تلاشش بشه.

امیدوارم توعم متوجه منظور من بشی.
      موفق باشی.

4. Top | #379
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      فک میکردم شما پستای منو نمیخونی !
      همون بار اولی که توی این تاپیک نقلت گرفتم گفتم وقتی که حسابی درس بخونی و توی مسیر قرار بگیری یه انگیزه توی ذهن خودت ایجاد میشه و باعث حرکتت رو به جلو میشه.

انگیزه افشین از همون نوعه.
      افشین نیومد اینجا دنبال الگو بگرده.
      افشین نیومد اینجا پست انگیزشی بخونه.
      خودش شد الگو. خودش شد انگیزه برای آدمای مثل تو.

چیزی که توی این پسر قابل تحسینه اراده فوق العاده ایه که داشت.
      و همون ارادش بود که باعث موفقیتش شده.
      نه اینکه انگیزه داشته... انگیزش با تلاشش به دست اومده. نه این حرفا...
      اصلا نوع این انگیزه با چیزی که فکر میکنن فرق میکنه...

شما داری عامل رو با نتیجه اشتباه میگیری

اراده و تلاش افشین باعث انگیزش شده.
      نه اینکه انگیزش باعث اراده و تلاشش بشه.

امیدوارم توعم متوجه منظور من بشی.
      موفق باشی.

کلا منظور همو نمی فهممیم...ولش کن.....من ی چیزی میگم شما ی چیزی...بیخیال...اشتباه کردم نقل گرفتم....به راهت ادامه بده....امیداورام موفق بشی..بدون چشم داشت.....
      تلاش میکنم...و میکردم...اما بدون انگیزه....قضاوت کار درستی نییست...اگ منم درباره ی شما قضاوتی کردم معذرت میخوام.....و دیگ رو حرفم پافشاری نمیکنم....همون قدر ک شما خودتون تو زندگی حرف اولو میزنی منم همین طوریم...پس من کوتاه میام...و مسیرمو به ی سمت دیگ میکنم....اما با همون اهداف و همون اعتقاد ...
      تمام موادری ک بالا گفتین منم قبول دارم...اما...ایشون ادامه دادن و من ندادم...واین برام جای سوال بودم و جالب بود...ک چ قد عجیب ازمن دیر تر شرو کردنو بهتر نتیجه گرفتن....انگیزش...امیدش برای من جای سوال بود....ک بدون هیچ نتیجه یا کانون خوبی بهش رسیده باشن....برای من درس شد...عبرت شد...ک اگ پارسال فقد ادامه میدادم و ناامید نمی شدم... ومیدیدم ک همچین ادمایی هستن ک تو شرایط بدتر از تو به بهترین نتایج رسیدن....بله ایشون از 0شرو کردن و الگو شدن...اینا برام جالبه و با خودم میگم خب چرا نشه..؟من اگ روحیه ی ایشونو داشتم پارسال...سر به فلک گذاشته بودم....
      من اصلا همه چیو با همه چی اشتباه میگرم شما...خووب....
      اما خیلی مهمه ک قضاوت بی جا نکنیم....من دنبال انگیزه نمیگردم...و برام اصن مهم نیس چی فک ر میکنین...دقیقا بدترین برداشتو میکنی از حرفام...مهم نیس...بنظر من اگ ادم انگیزه داشته باشه تلاش میکنه مریض یا بیمار ک نیس...درسو بذاره کنار؟؟انگیزه =امید با اینده....اما ی نفر تلاش میکنه درکنار اما بدون انگیزه...من خودم اینجوری بودم....نیازی به اثبات ندارم...من الان نصف ازمونایی ک میدادم..نه میدم...دقت خواهشا....با اطلاعت قبلیم بوده داشتم ک درص60تو زیست...پس پارسال واقعا تلاش میکردم....اما میگفتم نمیشههههه......
      فعلا....دیگ هم به اثبات خودم نیاز نیست....جایگاه و حرف خودم برای خودم مهمه....

5. Top | #380
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا من یه سوال دارم وقتی یه رشته ریاضی پارسال زیست رو از این موقع شروع میکنه از صفر مطلق و تو ازمون جامع 80و توی کنکور هم 60 میزنه والان دانشجوی داروسازی اصفهانه چرا نتونیم؟البته این یه نموس خیلیای دیگه هستن رتبه های خیلی توپی بدست اوردن وسراغشون هم دارم ولی حس تایپ کردن نیست انصافا .البته بنده خودم ترازم 7000.نمیدونم چرا این انجمن خیلیا یا ناامیدن یا میخوان رقیب حذف کنن(یکی نیست بگه دوست عزیز اخه 50نفرو ناامید کردی با بقیه میخوای چ کنی؟)واقعا از الان بهترین رتبه ها و رشته و دانشگاه ها قابل دست یافتنه .بستگی به تلاش خودفرد داره

6. Top | #381
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اقا من یه سوال دارم وقتی یه رشته ریاضی پارسال زیست رو از این موقع شروع میکنه از صفر مطلق و تو ازمون جامع 80و توی کنکور هم 60 میزنه والان دانشجوی داروسازی اصفهانه چرا نتونیم؟البته این یه نموس خیلیای دیگه هستن رتبه های خیلی توپی بدست اوردن وسراغشون هم دارم ولی حس تایپ کردن نیست انصافا .البته بنده خودم ترازم 7000.نمیدونم چرا این انجمن خیلیا یا ناامیدن یا میخوان رقیب حذف کنن(یکی نیست بگه دوست عزیز اخه 50نفرو ناامید کردی با بقیه میخوای چ کنی؟)واقعا از الان بهترین رتبه ها و رشته و دانشگاه ها قابل دست یافتنه .بستگی به تلاش خودفرد داره
      هرکس مثل شما تراز 7000نداره.مطمئن باش ااگر اوناهم تراز 7000داشتن اصلا ناامید نمیشدن
      ه

7. Top | #382
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشین مقتدا افسانه بود ،حالا سوال اینجاست تو هم میشی؟

8. Top | #383
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من این ساعت رو دقیق متوجه نشدم که آقای مقتدا فرمودن
      ضمناً من روزی 5 تا 6 ساعت میخوابم. یعنی 2 تا 90 دقیقه و 1 دو ساعت حداقل و گاهی 3 تا 2 ساعت

9. Top | #384
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      سلام ببخشید من این ساعت رو دقیق متوجه نشدم که آقای مقتدا فرمودن
      ضمناً من روزی 5 تا 6 ساعت میخوابم. یعنی 2 تا 90 دقیقه و 1 دو ساعت حداقل و گاهی 3 تا 2 ساعت
      بجای اینکه از چرخه خواب شبانه پیروی کنه،از چرخه خواب متدوال استفاده میکرده.یعنی ساعت خوابش رو تو کل روز پخش میکرده.اینطوری خواب آلود نبوده هم کمتر میخوابیده
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

10. Top | #385
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه کسایی در مورد کنکور اظهار فضل میکنند که واقعا هیچی نمیدونن از کنکور.البته یه سریا به خاطر سیاست احمقانه اینکه میخوان رقیب حذف کنند اینکارو انجام میدن.از سال 94 توی انجمنم .اگر نتونم بشناسم با کی طرفم که...

11. Top | #386
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      (اوهوم موافقم..منم همین طور...از حمایت کردن از این جور ادما دست بر نمیدارم...ولی اینو میدونم این بقول شما دروغ ولی بازم این جور ادما رو من دیدم... و بهشون ایمان -باور..هرچی مخوای اسمشو بذار دارم..)

از حمایت کردن ازش خیلی ضربه خوردم...ولی سعی میکنم دیگ واقعا علنی نکنم مثه اینک خیلیا بهشون بر میخوره....و مارو بی تجربه ...بی سواد(ک معنی خیلی چیزا رو ..).. وحتی به جرات بی دین میخونن...مهم نیس..بگین ...واقعا اخرین بارمه ازش دفاع میکنم....
      وازین به بعد شما ک عالم ..عقل کل....مفسر ..حجت الاسلام....با ایمان...مسلط به کلیه ادیان...والبته ادیب و لغت شناس.و استاد دهخدا و...کلهم اجمعین ادیبان...
      به کمک های بچها جواب بدین...بهشون بگین ک نمیتونن برای چی میخونن...بهشون بگین...دروغههه همه چی ...تلاش دروغه بیدار خوابی درووغه...(یکی از اقوام بنده با میانگین4200کانون 800منطقه1 اورده ومن با چندین هزار برابر اون نیوردم...)اینم درووغه چرا ؟چون توانایی محدوده...چون امکان نداره...بگید همه اینا رو ...
      بگید (ی نفر ک میانگین ترازش7800بوده ک میشناسمش..پرستاری اورده ولی ی نفر میانگین6500بوده شده500)اینا دروغه ها اصن اینا وجود ندارن...مقتدا به جهنم(بقول ادیب گرامی)اینا دروغه هاااا...فک نکنی شده..اینا معلوم نیس چجوری بوده اصلا راس بوده....ی چیزی گفتن..کانون ی زری زده ی حرف مفتی گفته...ی کارنامه واهی و دروغی صادر کرده..یا ن سنجش دروغ گفته ..اشتباهی کارنامه صادر کرده......هوووووف...
      فعللا حیف وقتمو برای این پست گذاشتم...بجاش نمیخوابم ...به شما ها امثال شما ثابت میکنم....
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      خیلی جالبه کسایی در مورد کنکور اظهار فضل میکنند که واقعا هیچی نمیدونن از کنکور.البته یه سریا به خاطر سیاست احمقانه اینکه میخوان رقیب حذف کنند اینکارو انجام میدن.از سال 94 توی انجمنم .اگر نتونم بشناسم با کی طرفم که...
      دوست عزیز مودب باش باشه آقا ما حال به هم زن ولی من احتیاج ندارم رقیب حذف کنم
      اتفاقا سعی و تلاشم کمک بود ولی برای احترام به شما و سایرین همه رو پاک کردم
      درضمن خیلی دوست دارم ببینیم اونایی که خیلی این تاپیک رو قبول دارن بعد کنکور رتبه خوشونم بگن تا مشخص بشه کدوم بازه بیشتر این داستان رو قبول داشتن
      حداقل جهت روشن شدن این که کدوممون بیشتر به حذف رقیب نیاز داره
      خوشحالم میشم دیگه انگ نزنی
      ضمنان کلا من فقط 6 ماه عضو این انجمن بودم سه ماه هم که سر نزدم که ای کاش عضو نمیشدم چون واقعا این چندمین باره دارن توهین میکنن

12. Top | #387
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      دوست عزیز مودب باش باشه آقا ما حال به هم زن ولی من احتیاج ندارم رقیب حذف کنم
      اتفاقا سعی و تلاشم کمک بود ولی برای احترام به شما و سایرین همه رو پاک کردم
      درضمن خیلی دوست دارم ببینیم اونایی که خیلی این تاپیک رو قبول دارن بعد کنکور رتبه خوشونم بگن تا مشخص بشه کدوم بازه بیشتر این داستان رو قبول داشتن
      حداقل جهت روشن شدن این که کدوممون بیشتر به حذف رقیب نیاز داره
      خوشحالم میشم دیگه انگ نزنی
      ضمنان کلا من فقط 6 ماه عضو این انجمن بودم سه ماه هم که سر نزدم که ای کاش عضو نمیشدم چون واقعا این چندمین باره دارن توهین میکنن
      در ضمن من فقط با این افشین مقتدا مشکل دارم چون افراد رو دیدم که موفقیت های خوبی رو به دست آوردن اما اونا داستانشان منطقی بود

13. Top | #388
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      بجای اینکه از چرخه خواب شبانه پیروی کنه،از چرخه خواب متدوال استفاده میکرده.یعنی ساعت خوابش رو تو کل روز پخش میکرده.اینطوری خواب آلود نبوده هم کمتر میخوابیده
      میشه بیشتر توضیح بدین

14. Top | #389
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها

میشه بیشتر توضیح بدین
      هر وقت یه شخص میخوابه،هر 90 دقیقه یه بار یه چرخه خواب رو طی میکنه و نیاز طبیعی هر فردی اینه تو طول هر خواب شبانه حداقل 4 تا چرخه خواب یا سیکل (cycle) رو طی کنه.بجز این چرخه خواب،یه چرخه خواب دیگه هم هست به این صورت که شخص همون 4 چرخه خواب کامل رو تو طول رو پخش میکنه.یعنی 2 تا 90 دقیقه شب میخوابه، 2تا 90 دقیقه هم تو طول روز،علاوه اینا 2 تا نَپ یا همون چُرت 20 دقیقه هم میزنه.
      اینطوری شخص هم سرحاله هم خواب مورد نیازش رو کرده.هرچند این چرخه خواب برای یک مدت طولانی،انسان رو با مشکل روبرو میکنه.
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

15. Top | #390
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      هر وقت یه شخص میخوابه،هر 90 دقیقه یه بار یه چرخه خواب رو طی میکنه و نیاز طبیعی هر فردی اینه تو طول هر خواب شبانه حداقل 4 تا چرخه خواب یا سیکل (cycle) رو طی کنه.بجز این چرخه خواب،یه چرخه خواب دیگه هم هست به این صورت که شخص همون 4 چرخه خواب کامل رو تو طول رو پخش میکنه.یعنی 2 تا 90 دقیقه شب میخوابه، 2تا 90 دقیقه هم تو طول روز،علاوه اینا 2 تا نَپ یا همون چُرت 20 دقیقه هم میزنه.
      اینطوری شخص هم سرحاله هم خواب مورد نیازش رو کرده.هرچند این چرخه خواب برای یک مدت طولانی،انسان رو با مشکل روبرو میکنه.
      این ... علمیه ؟ منبعی برای حرفت داری؟

صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)