خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 25 از 35 نخستنخست ... 15242526 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 361 به 375 از 525
    1. Top | #361
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      ٨ساعت براي اولا خوبه
      اولا؟؟؟؟؟

2. Top | #362
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      ببینید منو اینو ی جای دیگ هم گفتم..من فارغ هستم و ساعت مفیدم7-8 ساعته...ک احساس میکنم برای ی فارغ اصلا خووب نیس...و بعلاوه ناامیدی هم خنثی میکنه میشه 0
      نا امیدی ؟
      وقتتو اینجا تلف کنی و نظرات بقیه رو بخونی امیدوار میشی ؟؟

میدونی یکی از دلایل نا امیدی عدم رضایت از درس خوندن خودت و خوب نخوندنه ؟؟
      چرا به جای وقت تلف کردن توی اینجا نمیری ساعت مطالعتو بیشتر کنی و روزی 10 ساعت بخونی ؟؟

با توجه به 11 ماهی که اینجا عضوم اینو بت گفتم.
      زودتر برو بچسب به مطالعه. دنبال انگیزه نباش. دنبال امید نباش.
      انگیزه و امید چیزیه که باید به وجود بیاری. نه چیزی که مث هلو بیان بدنش بت.
      حالا چجوری به وجود میاد ؟ با مطالعه زیاد. با حس رضایت از خودت.
      نه با خوندن 4 تا پست مسخره و به ظاهر انگیزشی. که یه امید کاذب و 3 ساعته بت میده.

من جات باشم 1 روز زمان میذارم. تاپیک رتبه برتر ها و تاپیک های منابع رو یبار نگاه میندازم.
      بعدش هرچه زودتر میزنم به چاک!

انتخاب توعه. کاری کن که سال دیگه پشیمون نشی... خودتو نجات بده!

ضمنا منظور این دوستمون از "اولا" همون "اول ها" هستش.
      منظور اوایل درس خوندنه...

موفق باشی.
      ویرایش توسط unlucky : 24 آذر 1396 در ساعت 23:12

3. Top | #363
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قابل تامل بود..راسش قبل اینک بگی میخواستم همین کارو کنم....ولی گفتم الان بگم شاید لوس شه....
      چجورری اینقد زود متوجه شدین باید برین ازنجا؟؟؟؟؟؟حالا بگذریم... ممنون

4. Top | #364
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      نا امیدی ؟
      وقتتو اینجا تلف کنی و نظرات بقیه رو بخونی امیدوار میشی ؟؟

میدونی یکی از دلایل نا امیدی عدم رضایت از درس خوندن خودت و خوب نخوندنه ؟؟
      چرا به جای وقت تلف کردن توی اینجا نمیری ساعت مطالعتو بیشتر کنی و روزی 10 ساعت بخونی ؟؟

با توجه به 11 ماهی که اینجا عضوم اینو بت گفتم.
      زودتر برو بچسب به مطالعه. دنبال انگیزه نباش. دنبال امید نباش.
      انگیزه و امید چیزیه که باید به وجود بیاری. نه چیزی که مث هلو بیان بدنش بت.
      حالا چجوری به وجود میاد ؟ با مطالعه زیاد. با حس رضایت از خودت.
      نه با خوندن 4 تا پست مسخره و به ظاهر انگیزشی. که یه امید کاذب و 3 ساعته بت میده.

من جات باشم 1 روز زمان میذارم. تاپیک رتبه برتر ها و تاپیک های منابع رو یبار نگاه میندازم.
      بعدش هرچه زودتر میزنم به چاک!

انتخاب توعه. کاری کن که سال دیگه پشیمون نشی... خودتو نجات بده!

ضمنا منظور این دوستمون از "اولا" همون "اول ها" هستش.
      منظور اوایل درس خوندنه...

موفق باشی.
      تو چرا نمیری در زمینه مشاوره فعالیت کنی؟خیلی خوبی به خدا.
      تمام کلمات و جملاتت درست و فکر شدست.احساس کردم یه مشاور با تجربه داره صحبت می کنه

5. Top | #365
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      تو چرا نمیری در زمینه مشاوره فعالیت کنی؟خیلی خوبی به خدا.
      تمام کلمات و جملاتت درست و فکر شدست.احساس کردم یه مشاور با تجربه داره صحبت می کنه
      کلا اعضای اینجا همیشه با من مخالفن !!!
      در همه زمینه ها... نمیدونم اینبار چجوری نظر مثبت اعلام نمودی...
      ویرایش توسط unlucky : 28 آذر 1396 در ساعت 17:02

6. Top | #366
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشین مفشینو نمیشناسم
      ولی بعد کنکور به مریدانم میگم زندگی ناممو بنویسن باشد که رستگار شوید..
      درضمن رستگار ایهام داره..
      ..khoda ro eshghe

7. Top | #367
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاپ

8. Top | #368
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سالگرد این تاپیک ۱۶ دی
      97

9. Top | #369
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      افسانه ساختگی
      دوستان این نظرمه لطفا احترام بذارید
      جایی زندگی میکنیم که قبل احترام گذاشتن بهمون باید ذکر کنیم احترام بزارید .....
      97

10. Top | #370
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      جایی زندگی میکنیم که قبل احترام گذاشتن بهمون باید ذکر کنیم احترام بزارید .....
      احسنت

11. Top | #371
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      غرور گفت ..غیر ممکن
      تجربه گف...خطرناک
      عقل گف...بیهوده
      دل گف...امتحانش میکنم...
      و ایمان ینی برداشتن اولین قدم درحالی ک تمام راهتان در تاریکیست....این ینی ایمان مطلق...
      اگر چیزی خارق از عاددت بنظر میاد برای کسی...به این معنی نیس ک غیر ممکنه ...بلکه اون شخص باتوجه به توانایی های خودش به این نتیجه رسیده....و بقول خودش باید بنظرش احترام بذاریم..قبول دوست من...تو میگی نمیشه!
      ویرایش توسط qazl : 17 دی 1396 در ساعت 13:07

12. Top | #372
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      افسانه ساختگی
      دوستان این نظرمه لطفا احترام بذارید
      چه ساختگی و چه غیر ساختگی داره یه برداشت غلط از این تاپیک میشه.
      انگیزه ای که افشین نوشته با انگیزه این جمعیت کثیر فرق میکنه. اون انگیزه با تلاش ایجاد شده. انگیزه بقیه توی پست انگیزشی و توهم خلاصه میشه...
      ویرایش توسط unlucky : 17 دی 1396 در ساعت 14:55

13. Top | #373
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داستانی رو که میخونی که....
      آرزوهای یکی رو میخونی که هیچی ازکنکور و درسو تست و.... نمیفهمید
      دوستان باتراز 6800 آخرین آزمون از 6000 اولین آزمون با زحمت خون خوردن دارم میام بالا
      مگه الکی
      سخت نه غیر ممکنه باورش برام

اخه
      مگه تراز قلمچی ملاکه ؟

سوالاش فراتر از کنکوره ...

سوالاش لو میره ...

کلا تقلب توش زیاده ...

ولی تو کنکور سوال از هر سطحی وجود داره ... سوال متوسط بیشتر ..

روز قبل کنکورم کلید رو تو کانالا نمیفروشن ...

برخلاف شما من باورش دارم

14. Top | #374
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=zahed.;1261080]خوب اگه میشه انجامش بده
      گفتم قصدم فقط کمک
      وگرنه جهنم به من چه
      مفهوم ایمان رو اصلا میدونی چیه ی سریچی بزن
      ما فقط راحت کلمات رو استفاده میکنیم
      الان با این کلمه ایمان همه چیزی فکری کردی شستی رفت
      مثل کلمه عشق جونا عاشق میشن سه ماه نشده عشقشون میشه طلاق
      دوست داشتن یک چیزه عشق چیز دیگه
      بلور یک چیزه ایمان هم چیز دیگه
      کسی که سرد و گرم چشیده باشه بهتر میدونه یا کسی که فقط یک چیزی خونده که خدا داند چجوری بوده اصلا راست بوده
      چرا نمیخواید باور کنید توانایی های انسان محدوده
      درس قضا و قدرتو درس 5 دینی پیش رو یک بار دیگه بخون ما تو قدر خداییم. بعد برو حساب کن با توجه به قدر ..اصلا تجربه رو جهنم
      همین جمله اون درس کافیه هر کسی به اندازه علمش میتونه از دریا ها استفاده کنه
      خیلی سخت شد منظورم رو برسون متوصل به اون درس شدم
      خیلی چیزای دیگه تو ذهنمه که بگم اما بی خیال بهتره برم بخونم
      من دیگه ادامه نمیدم حتی قول میدم دیگه تاپیکم باز نکنم تا بیشتر بهتون برنخوره[/QUOT

شما اولین سالتونه کنکور میدید ؟

15. Top | #375
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب اگه میشه انجامش بده (هیچ ترسی ندارم از حرفی ک زدم پاش هستم...)
      گفتم قصدم فقط کمک(هر کس به ی شکا کمک رسانی میکنه...پس شمام احترام بذار....)
      وگرنه جهنم به من چه
      مفهوم ایمان رو اصلا میدونی چیه ی سریچی بزن(دید ها متفاوته اقای محترم...ایمان برای من ی معنا میده برای شما ی معنا....شما ک دینی رو تفسیر میکنید نوشته ایمان ینی باور قلبی به ذات حق...عجیبه ک ب چشتون نخورده...)
      ما فقط راحت کلمات رو استفاده میکنیم (مثه شما ک خیلی راحت درباره ی نتوانستن و غیر ممکن بودن این موضو صحبت میکنید....،چیزی ک برام فهمش راحت باشه خیلی راحت بهش ایمان میارم....و این شما هستین ک پشیزی از قدرت کلمات نمیدونید....بهتره شما برید اینو با خودتون کارکنید...)
      الان با این کلمه ایمان همه چیزی فکری کردی شستی رفت (...وقتی هیچ گونه اگاهیی ندارید از قدرت کلمات....بحث کردن باهاتون بی فایدس)
      مثل کلمه عشق جونا عاشق میشن سه ماه نشده عشقشون میشه طلاق(این دیگ اسمشو عشق نمیشه گذاش..همه اینو میدونن ک عشق واقعی ی بار اتفاق میوفته...مثال ضعیفی بود..)
      دوست داشتن یک چیزه عشق چیز دیگه(صد در صد حرف هیچ کس منکرش نیس)
      بلور یک چیزه ایمان هم چیز دیگه(شاید تو فرهنگ لغت شما اینجوریه....و حوصله شرح دادن ندارم...باور ینی برهان قاطع...ایمان ینی باور و اعتقاد....نمیدونم شاید دهخدا و عمیدووو...من و دوستان دیگ اشتباه میکنیم....(شاید هم کتاب دینی...)الله اعلم....)
      کسی که سرد و گرم چشیده باشه بهتر میدونه یا کسی که فقط یک چیزی خونده که خدا داند چجوری بوده اصلا راست بوده(ماهم تجربه داریم اما کباده ی این تجربه رو نمیکشیممم....و در عوض اب پاکی رو دست بچه خالی نمیکنیمو امید واهی هم نمیدیم....
      چرا نمیخواید باور کنید توانایی های انسان محدوده(نسبت به ذات حق بله و لی مقایسه انسان یا انسان -مخلوق با مخلوق....خیر...عجیبه شما مطمئنید دینی رو خوندید...)
      درس قضا و قدرتو درس 5 دینی پیش رو یک بار دیگه بخون ما تو قدر خداییم. بعد برو حساب کن با توجه به قدر ..اصلا تجربه رو جهنم (خب چ ربطی داش...شما اگ مفسرید درس اینکارو انجام بده... من توانایی مقتدا رو یا مقتدا ها رو با خدا مقایسه کردم.....چرا سفسطه میکنی...؟؟؟؟
      همین جمله اون درس کافیه هر کسی به اندازه علمش میتونه از دریا ها استفاده کنه(ی بار دیگ جملتو بخوون...منم دقیقا همین گفتم...هر کس به اندازه ی علم -عمل-تلاش-...)
      خیلی سخت شد منظورم رو برسون متوصل به اون درس شدم (دقیقاااا منم ...خیلی بد خوندین پس..یا ن خیلی تک بعدی فک میکنید/...فک کنم اگر دایره ی لغاتتونو و گسترش بدی بد نیسو...منظور من از توانایی خیلی چیزا میتونه باشه....در مقتدا وجود پشت کار ی توانایی ک شاید تو منو شما نباشه...میفهمین؟؟)
      خیلی چیزای دیگه تو ذهنمه که بگم اما بی خیال بهتره برم بخونم (منم واقعا دیگ بیشتر ازین حوصله بحث کردن ندارم...و درضمن نیازی به متوصل شدن به دینی رو نداش...میگفتین ازهمون اول بگم کلمه توانیی رو براتون شرح بدم یا ی ی سرچی میکردین...)
      من دیگه ادامه نمیدم حتی قول میدم دیگه تاپیکم باز نکنم تا بیشتر بهتون برنخوره
      (اوهوم موافقم..منم همین طور...از حمایت کردن از این جور ادما دست بر نمیدارم...ولی اینو میدونم این بقول شما دروغ ولی بازم این جور ادما رو من دیدم... و بهشون ایمان -باور..هرچی مخوای اسمشو بذار دارم..)

از حمایت کردن ازش خیلی ضربه خوردم...ولی سعی میکنم دیگ واقعا علنی نکنم مثه اینک خیلیا بهشون بر میخوره....و مارو بی تجربه ...بی سواد(ک معنی خیلی چیزا رو ..).. وحتی به جرات بی دین میخونن...مهم نیس..بگین ...واقعا اخرین بارمه ازش دفاع میکنم....
      وازین به بعد شما ک عالم ..عقل کل....مفسر ..حجت الاسلام....با ایمان...مسلط به کلیه ادیان...والبته ادیب و لغت شناس.و استاد دهخدا و...کلهم اجمعین ادیبان...
      به کمک های بچها جواب بدین...بهشون بگین ک نمیتونن برای چی میخونن...بهشون بگین...دروغههه همه چی ...تلاش دروغه بیدار خوابی درووغه...(یکی از اقوام بنده با میانگین4200کانون 800منطقه1 اورده ومن با چندین هزار برابر اون نیوردم...)اینم درووغه چرا ؟چون توانایی محدوده...چون امکان نداره...بگید همه اینا رو ...
      بگید (ی نفر ک میانگین ترازش7800بوده ک میشناسمش..پرستاری اورده ولی ی نفر میانگین6500بوده شده500)اینا دروغه ها اصن اینا وجود ندارن...مقتدا به جهنم(بقول ادیب گرامی)اینا دروغه هاااا...فک نکنی شده..اینا معلوم نیس چجوری بوده اصلا راس بوده....ی چیزی گفتن..کانون ی زری زده ی حرف مفتی گفته...ی کارنامه واهی و دروغی صادر کرده..یا ن سنجش دروغ گفته ..اشتباهی کارنامه صادر کرده......هوووووف...
      فعللا حیف وقتمو برای این پست گذاشتم...بجاش نمیخوابم ...به شما ها امثال شما ثابت میکنم....

صفحه 25 از 35 نخستنخست ... 15242526 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)