خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 1423242534 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 346 به 360 از 525
    1. Top | #346
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      کاش ایشون به حضورشون تو انجمن ادامه میدادن
      مگ ایشون نمیان دیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟واااااااااااااااااااااا اااای من چـــــــــــــــیکار کنم؟؟

2. Top | #347
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      مگ ایشون نمیان دیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟واااااااااااااااااااااا اااای من چـــــــــــــــیکار کنم؟؟
      برای ارسال پیام خصوصی باید بیشتر از ده پست داشته باشید،

3. Top | #348
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #349
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Tireless نمایش پست ها
      برای ارسال پیام خصوصی باید بیشتر از ده پست داشته باشید،
      ایشون نمیان دیگ؟واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #350
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش اولین بارمه ک در اینجور جاها پامیذارم...کلا فضای مجازی...خیلی از صحبتهای اقای افشین خوشم اومد...اما قادر به ارسال پیام خصوصی به ایشون نیستم متاسفانه.من تجربی هستم وعلاقه ی زیادی ک به پزشکی دارم باعث شده ک برای رسیدن به هدفم یه بار سال دیگ صبر کنم.ترازم باتوجه به فارغ بودم بسیار پایین هس همین منو نگران نکرده..و خیلی از هم سطح های من ترازاشون به 6700-6200و...رسیده اما من...درس نمیخونم ولی با همین درس نخوندام درصدهای بدی نمیگیرم (اگ مایل باشید بهتون میگم خصوصی+تراز و کارنامهام)ناامیدم یکم..ینی خیلی مقایسه میشم..هم مقایسه میشم و هم مقایسه میکنممیشه کمکم کنید میدونید ک تجربی قبولیش خیلی سخته..من خواهرم امسال پزشکی قبول شد ولی من نشدم..و ه بار ک میاد درمورد زیبایی های رششته ی پزشکی میگ ..ومن ناامیدتر ک کاش میخوندم...وبا چشای پراز اشک میرم تواتاقم...ترازام چون کم میشم خواهرم خییلی بهم توهین و سرزنش میکنه..خیلیییییی..البت خواهرم سال سومش بود اوردا..ک باعث میشه از خودم بدم بیاد....خیلی خووب ادم رو راهنمایی میکنید...ی جورایی ندیده بهتون اعتماد عجیب و احترام خاصی قائلم.تعریف زیاد شنیدم به امید اینک بتونم پاسخی دریافت کنم ازتون ممنون.فقد خواهش میکنم جواب بدین من دیگ نمیدونم به کی مراجه کنم میدونم مشکل اصلی درون من ک نمیتونم رامش کنم....خواهش میکنم

6. Top | #351
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشون نمیان دیگ؟واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      هر چند مدت میاد...دو شب پیش اومده بود دوباره.
      نمیترسم از اینکه تو مسیرم چندین بار شکست بخورم
      ترسم از اینه که بخوام بدون رویاهام به زندگی ادامه بدم.

7. Top | #352
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش اولین بارمه ک در اینجور جاها پامیذارم...کلا فضای مجازی...خیلی از صحبتهای اقای افشین خوشم اومد...اما قادر به ارسال پیام خصوصی به ایشون نیستم متاسفانه.من تجربی هستم وعلاقه ی زیادی ک به پزشکی دارم باعث شده ک برای رسیدن به هدفم یه بار سال دیگ صبر کنم.ترازم باتوجه به فارغ بودم بسیار پایین هس همین منو نگران نکرده..و خیلی از هم سطح های من ترازاشون به 6700-6200و...رسیده اما من...درس نمیخونم ولی با همین درس نخوندام درصدهای بدی نمیگیرم (اگ مایل باشید بهتون میگم خصوصی+تراز و کارنامهام)ناامیدم یکم..ینی خیلی مقایسه میشم..هم مقایسه میشم و هم مقایسه میکنممیشه کمکم کنید میدونید ک تجربی قبولیش خیلی سخته..من خواهرم امسال پزشکی قبول شد ولی من نشدم..و ه بار ک میاد درمورد زیبایی های رششته ی پزشکی میگ ..ومن ناامیدتر ک کاش میخوندم...وبا چشای پراز اشک میرم تواتاقم...ترازام چون کم میشم خواهرم خییلی بهم توهین و سرزنش میکنه..خیلیییییی..البت خواهرم سال سومش بود اوردا..ک باعث میشه از خودم بدم بیاد....خیلی خووب ادم رو راهنمایی میکنید...ی جورایی ندیده بهتون اعتماد عجیب و احترام خاصی قائلم.تعریف زیاد شنیدم به امید اینک بتونم پاسخی دریافت کنم ازتون ممنون.فقد خواهش میکنم جواب بدین من دیگ نمیدونم به کی مراجه کنم میدونم مشکل اصلی درون من ک نمیتونم رامش کنم....خواهش میکنم
      من نه مشاورم نه تو شرایط شما قرار دارم.ولی فقط میتونم بگه تا دیر نشده و زمان از دست نرفته دست به کارشید و شروع به خوندن کنید.اگه شروع کنید در های زیادی به روتون باز میشه.میترسم روزی به خودتون بیاید که دیگه دیر شده باشه از این 170 روز نهایت استفاده رو بکنید.
      احساس سرخوردگی اصلا خوب نیست ...شما باید تمام سعیتون رو بکنید که اعتماد بنفس از دست رفتتون رو دوباره بدست بیاریم ..
      به چیز های مثبت فکر کنید.به اینکه میتونید با خوندن و تلاش زیاد به ارزوتون برسید و هم خودتون هم خونوادتون رو شاد کنید و کلی چیز قشنگ دیگه
      موفق باشیم
      نمیترسم از اینکه تو مسیرم چندین بار شکست بخورم
      ترسم از اینه که بخوام بدون رویاهام به زندگی ادامه بدم.

8. Top | #353
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون اقای ...فامیلیتونو نمیدونمبه هر حال مچکرم ...اما فک نمیکردم ایشون جواب سوالام رو ندن...ادم ی جور باقی نمیمونه و هی رنگ عوض میکنه...شاید ایشونم اینجورین(قصد توهین ندارم واقعیتو گفتم)درهرصورت بابت حس انسان دوستانتون ممنون

9. Top | #354
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تاریخ بازدیدو زده24اذر....نمیدونم والافک کنم ک..

10. Top | #355
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون اقای ...فامیلیتونو نمیدونمبه هر حال مچکرم ...اما فک نمیکردم ایشون جواب سوالام رو ندن...ادم ی جور باقی نمیمونه و هی رنگ عوض میکنه...شاید ایشونم اینجورین(قصد توهین ندارم واقعیتو گفتم)درهرصورت بابت حس انسان دوستانتون ممنون
      اصلا به این فکر نکن که عقب افتادی و این چیزا
      افشین مقتدا تلاش کرد و تونست به رتبه 80-90 ریاضی برسه که طبیعتا کار سختیه
      مهم هدفه ، تو میخوای به یه هدف برسی ، باید براش تلاش کنی ، اصلا نگو نمیشه چرا،اتفاقا خیلی خوب هم میشه ، باید به خودت ایمان داشته باشی
      چون حتی غیر ممکن هم توش یه ممکن هست
      برو ببین کسایی که پزشکی قبول شدن هر درس رو چند زدن ؟؟؟؟ آیا همه رو صد زدن؟؟؟ نه
      پزشکی قبول شدن سخت نیست
      اما شکست دادن غول من نمیتونم پزشکی قبول شم سخته
      این غول رو شکست بده
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

11. Top | #356
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من 4 ماه مونده به کنکور زیست و شیمی رو 90 زدم و پزشکی تهران قبول شدم از کسایی که حتی رتبشونو نگفتن الگو نسازین لطفا زود باور نباشین البته از حرفای بقیه انگیزه بگیرین اما موفقیتی رو که هیچوقت بدست نیومده تعریف و تمجید نکنین

12. Top | #357
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه به قول خودت تا حالا فضای مجازی نبودی + تا حالا درس نخوندی و تازه میخوای شروع کنی + هدفت پزشکیه + جو اینجا و...

پیشنهاد میکنم از همون دری که اومدی توی انجمن برگردی بری!
      البته اگه نمیخوای سال دیگه پشت کنکور باشی

13. Top | #358
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      من 4 ماه مونده به کنکور زیست و شیمی رو 90 زدم و پزشکی تهران قبول شدم از کسایی که حتی رتبشونو نگفتن الگو نسازین لطفا زود باور نباشین البته از حرفای بقیه انگیزه بگیرین اما موفقیتی رو که هیچوقت بدست نیومده تعریف و تمجید نکنین
      منظورتون نفهمیدم ....اما قبول دارم...

14. Top | #359
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      با توجه به اینکه به قول خودت تا حالا فضای مجازی نبودی + تا حالا درس نخوندی و تازه میخوای شروع کنی + هدفت پزشکیه + جو اینجا و...

پیشنهاد میکنم از همون دری که اومدی توی انجمن برگردی بری!
      البته اگه نمیخوای سال دیگه پشت کنکور باشی
      ببینید منو اینو ی جای دیگ هم گفتم..من فارغ هستم و ساعت مفیدم7-8 ساعته...ک احساس میکنم برای ی فارغ اصلا خووب نیس...و بعلاوه ناامیدی هم خنثی میکنه میشه 0

15. Top | #360
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید منو اینو ی جای دیگ هم گفتم..من فارغ هستم و ساعت مفیدم7-8 ساعته...ک احساس میکنم برای ی فارغ اصلا خووب نیس...و بعلاوه ناامیدی هم خنثی میکنه میشه 0
      ٨ساعت براي اولا خوبه
      رو صندلي داغ هستم

صفحه 24 از 35 نخستنخست ... 1423242534 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)