خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 70
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

صدور معافیت تحصیلی مجدد

سلام
      یکی از دوستان یه سوالی داشتن ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره جواب بده و از نگرانی درش بیاره .
      ایشون تا دی ماه امسال 2/5 دانشجو پیام نور هستند و تو این مدت هم فقط شهریه پرداخت کردن و سر امتحانات و کلاس ها نرفتن و هیچ واحدی رو هم پاس نکردن . حالا میخوان انصراف بدن و برای کنکور 96 بخونن . ایا برای صدور معافیت تحصیلی جدید در رشته جدید مشکلی دارن ؟؟؟؟ البته ایشون قبلا از نظام وظیفه هم پرسیدن که بصورت زیر عکس جواب رو برام فرستادن .

untitled.png

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      سلام
      یکی از دوستان یه سوالی داشتن ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره جواب بده و از نگرانی درش بیاره .
      ایشون تا دی ماه امسال 2/5 دانشجو پیام نور هستند و تو این مدت هم فقط شهریه پرداخت کردن و سر امتحانات و کلاس ها نرفتن و هیچ واحدی رو هم پاس نکردن . حالا میخوان انصراف بدن و برای کنکور 96 بخونن . ایا برای صدور معافیت تحصیلی جدید در رشته جدید مشکلی دارن ؟؟؟؟ البته ایشون قبلا از نظام وظیفه هم پرسیدن که بصورت زیر عکس جواب رو برام فرستادن .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 153
حجم: 3.0 کیلو بایت
      سلام
      منظورتون اینه که دی ماه فارغ التحصیل میشن؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.T نمایش پست ها
      سلام
      منظورتون اینه که دی ماه فارغ التحصیل میشن؟
      نه عزیز . ایشون ورودی 93 هستندو اصلا واحدی پاس نکردن که بخوان فارغ التحصیل بشن و معافیت 5 ساله دارن . ( لطفا پیام خصوصی چک کنید )

ویرایش توسط کنکوری 96 : 15 دی 1395 در ساعت 23:40

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه عزیز . ایشون ورودی 93 هستند و معافیت 5 ساله دارن . ( لطفا پیام خصوصی چک کنید )
      تلگرام ندارم
      معافیت تحصیلی مجدد هیچ ربطی نداره که توی دانشگاه قبلی شرایط چطوری بوده
      طبق قانون فقط میشه دوترم مرخصی گرفت و بعد از این دوترم محدودیت هایی ایجاد میشه ولی معمولا وقتی که شهریه ثابت و متغیر پرداخت میشه واسه پیام نور دیگه زیاد مهم نیست و اذیت نمیکنن(البته این موضو بستگی به دانشگاه داره و باید از دانشگاه بپرسه)
      در مورد انصراف هم هر وقت انصراف بده تا یک سال وقت داره تعین تکلیف کنه
      یا بره سربازی یا بره دانشگاه
      البته بهتره که وقتی تو رشته مد نظر قبول شد انصراف بده بالاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تلگرام ندارم
      معافیت تحصیلی مجدد هیچ ربطی نداره که توی دانشگاه قبلی شرایط چطوری بوده
      طبق قانون فقط میشه دوترم مرخصی گرفت و بعد از این دوترم محدودیت هایی ایجاد میشه ولی معمولا وقتی که شهریه ثابت و متغیر پرداخت میشه واسه پیام نور دیگه زیاد مهم نیست و اذیت نمیکنن(البته این موضو بستگی به دانشگاه داره و باید از دانشگاه بپرسه)
      در مورد انصراف هم هر وقت انصراف بده تا یک سال وقت داره تعین تکلیف کنه
      یا بره سربازی یا بره دانشگاه
      البته بهتره که وقتی تو رشته مد نظر قبول شد انصراف بده بالاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه
      میخواد انصراف بده چون میگه چه قبول شه چه خدای نکرد نشه کنکور 96 اخرین کنکورشه . 2 ترم مرخصی گرفته و بقیه انتخاب واحد میکنه و شهریه پرداخت میکنه و دانشگاه هم میگه مشکلی نیست . فقط شما از حرفاتون مطمئن هستین حتما ؟؟؟
      و منظورتون از محکم کاری چیه دقیقا ؟مگه یک سال وقت نمیدن ؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انصراف نده بهتره چون اگه انصراف بده باید 100% کنکور 96 قبول شه چون اگه یه بار دیگ بره دانشگاه بعد انصراف بده باید بره خدمت
      چه کاریه میخواد انصراف بده؟
      بزاره هروقت قبول شد انصراف بده
      خوشا دیدار ما در خواب ...
      ویرایش توسط -AMiN- : 16 دی 1395 در ساعت 01:59

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 153
حجم: 3.0 کیلو بایت
      دوست شما مشکلی واسه انصراف نداره ! منتها باید طی سنوات مجاز انصراف بده !! یعنی نباید از مدت زمان تحصیلش تو دانشگاه 5 سال بگذره !

مثلا کارشناسی سنوات مجازش 5 ساله ! طی این 5 سال میتونه انصراف بده بعد اون 5 سال نمیتونه ! کاردانی هم سنوات مجازش 3 ساله !

در کل پیام نور و ازاد مشکلی واسه اینجور چیزا ندارن .. ایشون هم میتونه کنکور 96 هم کنکور 97 و هم 98 شرکت بکنه !! ولی بعد اون نمیتونه کنکور بده و باید تکلیفش رو مشخص بکنه !

منتها چون ایشون فقط 2.5 سال وقت دارن واسه پاس کردن واحداشون که مدت زمان کمیه ! من توصیه میکنم بهشون درساشون رو خیلی خوب بخونن و تو رشته مورد نظرشون تو کنکور قبول بشن ! و گرنه تو این مدت کم اون رشته رو نمیتونن پاس کنن و به هر جهت باید انصراف بدن و برن یه دانشگاه یا یه رشته جدید ! اینجوری عمرشون هم هدر میره !

ویرایش توسط FaaRshD : 16 دی 1395 در ساعت 02:24

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میخواد انصراف بده چون میگه چه قبول شه چه خدای نکرد نشه کنکور 96 اخرین کنکورشه . 2 ترم مرخصی گرفته و بقیه انتخاب واحد میکنه و شهریه پرداخت میکنه و دانشگاه هم میگه مشکلی نیست . فقط شما از حرفاتون مطمئن هستین حتما ؟؟؟
      بله من مطمئنم چون شرایط خودمم همینجوریه
      منظورم از محکم کاری اینکه چون قانون های نظام وظیفه به صورت غیرمنتظره تغیر میکنه(یعنی شب میخوابی صبح پامیشی میبینی قانون رو تغیر دادن یا یه قانون جدید اضافه کردن )ممکنه این فرصت یک ساله رو بکنن۶ماه بکنن۳ماه بکنن۱ماه
      واسه همین میگم بهتره قبول بشه بعد اقدام کنه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم لینک این موضوع تو نظام وظیفه
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله من مطمئنم چون شرایط خودمم همینجوریه
      منظورم از محکم کاری اینکه چون قانون های نظام وظیفه به صورت غیرمنتظره تغیر میکنه(یعنی شب میخوابی صبح پامیشی میبینی قانون رو تغیر دادن یا یه قانون جدید اضافه کردن )ممکنه این فرصت یک ساله رو بکنن۶ماه بکنن۳ماه بکنن۱ماه
      واسه همین میگم بهتره قبول بشه بعد اقدام کنه
      خب دوست عزیز اینطوری نیست یکی که انصراف میداده براش اون موقع قانون یک ساله بوده رو بکنن 6 ماه . اگر بخوان تغییر بدن برای کسانی که بعد از تصویب اون قانون انصراف میدن قانون جدید اجرا میشه . درسته ؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      دوست شما مشکلی واسه انصراف نداره ! منتها باید طی سنوات مجاز انصراف بده !! یعنی نباید از مدت زمان تحصیلش تو دانشگاه 5 سال بگذره !

مثلا کارشناسی سنوات مجازش 5 ساله ! طی این 5 سال میتونه انصراف بده بعد اون 5 سال نمیتونه ! کاردانی هم سنوات مجازش 3 ساله !

در کل پیام نور و ازاد مشکلی واسه اینجور چیزا ندارن .. ایشون هم میتونه کنکور 96 هم کنکور 97 و هم 98 شرکت بکنه !! ولی بعد اون نمیتونه کنکور بده و باید تکلیفش رو مشخص بکنه !

منتها چون ایشون فقط 2.5 سال وقت دارن واسه پاس کردن واحداشون که مدت زمان کمیه ! من توصیه میکنم بهشون درساشون رو خیلی خوب بخونن و تو رشته مورد نظرشون تو کنکور قبول بشن ! و گرنه تو این مدت کم اون رشته رو نمیتونن پاس کنن و به هر جهت باید انصراف بدن و برن یه دانشگاه یا یه رشته جدید ! اینجوری عمرشون هم هدر میره !
      انصراف میده به احتمال صد در صد . چون عذاب وجدان داره که الکی شهریه میده و واحدی پاس نمیکنه . بعدشم احساس میکنه اگه انصراف بده بیشتر درس رو جدی میگیره چون میدونه دیگه اخرین فرصت هست براش . دیگه امسال هرچی شد دیگه قصد کنکور نداره . چون امسال فکر کنم چندمین کنکورشه . یا امسال یا بازم امسال !
      فقط نگران بود که نظام وظیفه بهش گیر بده تو این 2/5 چرا هیچ واحدی پاس نکردی که دوستان میگن مشکلی نیست

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انصراف میده به احتمال صد در صد . چون عذاب وجدان داره که الکی شهریه میده و واحدی پاس نمیکنه . بعدشم احساس میکنه اگه انصراف بده بیشتر درس رو جدی میگیره چون میدونه دیگه اخرین فرصت هست براش . دیگه امسال هرچی شد دیگه قصد کنکور نداره . چون امسال فکر کنم چندمین کنکورشه . یا امسال یا بازم امسال !
      فقط نگران بود که نظام وظیفه بهش گیر بده تو این 2/5 چرا هیچ واحدی پاس نکردی که دوستان میگن مشکلی نیست
      نه بابا به خاطر این جور چیزا به کسی گیر نمیدن ! .. ولی اگه تا زمان مقرر فارغ التحصیل نشن ، گیر میدن !

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزیز اینطوری نیست یکی که انصراف میداده براش اون موقع قانون یک ساله بوده رو بکنن 6 ماه . اگر بخوان تغییر بدن برای کسانی که بعد از تصویب اون قانون انصراف میدن قانون جدید اجرا میشه . درسته ؟؟
      نگاه کن دوست من
      من که نگفتم صددرصد مشکل پیش میاد
      بعدش نظام وظیفه یه ارگانی هستش که اصلا انعطاف نداره یعنی اگر هم قانون عوض بشه ممکنه تر و خشک با هم بسوزه.ببین میگم ممکنه واسه همین میگم کار از محکم کاری عیب نمیکنه
      من خودم شخریور انصراف میدم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همونطور که گفتم اصلا واسه نظام وظیفه مهم نیست که تو دانشگاه قبلی چه شرایطی بوده
      این وظیفه دانشگاهه که کسی که از مرخصی های مجازش گذشته واسش محدودیت ایجاد کنه که بستگی به دانشگاه داره و شما میگی که دانشگاه گفته مشکلی نیست(چون اون داره پولشو میگیره و واسش مهم نیست.پ)شما وقتی که انصراف میدی دانشگاه به تظام وظیفه اعلام میکنه واز اون موقع به بعد یکسال وقت داری همین
      البته بعدش باید نامه انطراف از دانشگاه رو ببری پیش پلیس+۱۰
      بازم مشکلی هست؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همونطور که گفتم اصلا واسه نظام وظیفه مهم نیست که تو دانشگاه قبلی چه شرایطی بوده
      این وظیفه دانشگاهه که کسی که از مرخصی های مجازش گذشته واسش محدودیت ایجاد کنه که بستگی به دانشگاه داره و شما میگی که دانشگاه گفته مشکلی نیست(چون اون داره پولشو میگیره و واسش مهم نیست.پ)شما وقتی که انصراف میدی دانشگاه به تظام وظیفه اعلام میکنه واز اون موقع به بعد یکسال وقت داری همین
      البته بعدش باید نامه انطراف از دانشگاه رو ببری پیش پلیس+۱۰
      بازم مشکلی هست؟
      یه دنیا ممنون . خدا خیرتون بده

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن