خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

خب قانون همینه دیگه یه سال برای همس...و خب زمان انصرافم برای کنکور مجدد مهمه....برگه انصراف یدونه خودشون میفرستن به نظام وظیفه...و میتونی خودت بگیری یا پست میکنن
      الان پس این برگه که بهم دادن نبرم پلیس + 10 ؟؟ خودشون میفرستن ؟؟ پس چرا گفتن چهار یا پنج ماه دیگه ببر ؟!! من تا این نامه نبرم اون یک سال معافیت چطور حساب میشه ؟؟ از همون تاریخ که تو نامه زده شروع میشه درسته ؟

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      الان پس این برگه که بهم دادن نبرم پلیس + 10 ؟؟ خودشون میفرستن ؟؟ پس چرا گفتن چهار یا پنج ماه دیگه ببر ؟!! من تا این نامه نبرم اون یک سال معافیت چطور حساب میشه ؟؟ از همون تاریخ که تو نامه زده شروع میشه درسته ؟
      چرا

گفتن بعد5ماه؟؟نه اونا هر چی گفتن شما اونکارو کن...چون دانشگاه ما کارشناس اموزش دانشکده میفرسته نظام وظیفه از نظام وظیفه یه نامه بعد یه هفته میاد که نامه انصرافه.که روال شما فرق داره انگار...معافیت دوم از تاریخ انصراف محاسبه میشه

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چرا

گفتن بعد5ماه؟؟نه اونا هر چی گفتن شما اونکارو کن...چون دانشگاه ما کارشناس اموزش دانشکده میفرسته نظام وظیفه از نظام وظیفه یه نامه بعد یه هفته میاد که نامه انصرافه.که روال شما فرق داره انگار...معافیت دوم از تاریخ انصراف محاسبه میشه
      الا من متوجه منظور شما نشدم اصلا
      من همون روز نظام وظیفه هم رفتم و گفتن میتونی 4 ماه دیگه بیاری نامه رو یا میتونی موقع ثبت نام برای دانشگاه جدید هم بیاری که معلوم بشه فلان تاریخ انصراف دادی و معافیت جدید برات صادر کنیم . من بهش نگفتم پیام نورام !!!!
      مگه خود دانشگاه درخواست لغو معافیت تحصیلی نمیفرسته برای نظام وظیفه ؟؟؟ یا من حتما باید نامه رو ببرم ؟؟ چطوریه من گیج شدم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الا من متوجه منظور شما نشدم اصلا
      من همون روز نظام وظیفه هم رفتم و گفتن میتونی 4 ماه دیگه بیاری نامه رو یا میتونی موقع ثبت نام برای دانشگاه جدید هم بیاری که معلوم بشه فلان تاریخ انصراف دادی و معافیت جدید برات صادر کنیم . من بهش نگفتم پیام نورام !!!!
      مگه خود دانشگاه درخواست لغو معافیت تحصیلی نمیفرسته برای نظام وظیفه ؟؟؟ یا من حتما باید نامه رو ببرم ؟؟ چطوریه من گیج شدم
      شرمنده شاید من بد توضیح دادم

اگه منظورت نامه انصرافه که دادن اره میتونی هنگام ثبت نام دانشگاهم ببری مشکلی نداری اصلا...اونزمانم میتونی...اره میفرسته دیگه...پیگیرم باشی ببینی فرستادن عالی میشه چون بعضیا تنبلی میکنن دیر میفرستن

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شرمنده شاید من بد توضیح دادم

اگه منظورت نامه انصرافه که دادن اره میتونی هنگام ثبت نام دانشگاهم ببری مشکلی نداری اصلا...اونزمانم میتونی...اره میفرسته دیگه...پیگیرم باشی ببینی فرستادن عالی میشه چون بعضیا تنبلی میکنن دیر میفرستن
      خب اونا دیر بفرستن من مقصر هستم ایا ؟؟؟؟!
      راستی میگم شما از صحت اطلاعات خودتون مطمئن هستین ؟؟؟ یعنی قبلا خودتون انصراف دادین و این مراحل رو طی کردین ؟؟

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب اونا دیر بفرستن من مقصر هستم ایا ؟؟؟؟!
      راستی میگم شما از صحت اطلاعات خودتون مطمئن هستین ؟؟؟ یعنی قبلا خودتون انصراف دادین و این مراحل رو طی کردین ؟؟
      نه دیگه میفرستن حتما میگم شما کارتو محکم بگیر همین...
      دستتون درد نکنه
      اگه اطلاعات ناقصه ویا بنظرتون صحیح نیستن بیشتر تحقیق بکنید

هم
      دوستان طی کردن هم من از اموزش هرسال میپرسم
      ویرایش توسط Ali.psy : 30 دی 1395 در ساعت 21:02

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نه دیگه میفرستن حتما میگم شما کارتو محکم بگیر همین...
      دستتون درد نکنه
      اگه اطلاعات ناقصه ویا بنظرتون صحیح نیستن بیشتر تحقیق بکنید

هم
      دوستان طی کردن هم من از اموزش هرسال میپرسم
      نه اخه بعضی ها از این ور و اونور چیزایی شنیدن برای همین میگم ! پس من الان با خیال راحت بدون اینکه نامه ای که بهم دادن ببرم اینور و اونور بشینم درسم رو بخونم ؟

8. Top | #68
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      من ۱۴ هم درخواست دادم ولی وزارت بهداشت هنوز میزان جریمه رو مشخص نکرده ؟ انصرافم کی قطعی میشه ؟ این پروسه یک ماهه که به طرف فرصت میدن تا برگرده بعد انصراف قطعی محسوب میشه بعد از تسویه کاملع یا بعد از درخواست انصراف ؟

***م به این مملکت بی سر و ته با این قانونای عجیب و غریبش !

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
      کسی چیزی نمیدونه ؟ 😓

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      کسی چیزی نمیدونه ؟ ������

من انصراف دادم تو برگ انصرافم نوشته اخرین مدرک دوره پیش دانشگاهی . یعنی مدرک معادل ندادن بهم . یعنی مشکلی ندارم پس برای صدور معافیت جدید و فرصت یکساله ؟؟

img.jpg

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا از وقتی که انصراف میدیم از دانشگاه روزانه انصراف قطعی حساب میشه ؟!
      یا یه تایمی بگذره و همه کارای اداریش انجام یشه ؟!!؟!؟!؟
      اصلا کسی که کلا دانشگاه نرفته و هیچ مدرکی هم تحویل نداده و معافیت مجدد نگرفته نیاز به رفتن به دانشگاه داره؟
      ینی هرکی بخواد تا اخر بهمن انصرافش قطعی بشه باید زودتر اقدام بکنه؟
      خوشا دیدار ما در خواب ...
      ویرایش توسط -AMiN- : 02 بهمن 1395 در ساعت 20:00

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن