خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

منبع زیست شناسی

سلام دوستان وقت بخیر. من زیست دوم و پیش الگو و سوم خیلی سبز رو دارم و همچنین زیست میکرو گاج.
      دوستام خیلی از ای کیو زیست تعریف میکنند. اما میترسم اگه اون رو بخرم توی منابع سردرگم بشم و همچنین قیمتش هم زیاده. تخفیف ازمون های ماز هم دارم که 25 هزار میفته برام. به نظرتون زیست ای کیو رو بخرم یا ماز بنویسم؟ زیست هم تو قلم چی 70 به بالا میزنم. ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داشتنو بی خیال .. چیا رو زدی ؟!؟
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منظورتو نمیفهمم. با همینا کار میکنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.pirnia98 نمایش پست ها
      منظورتو نمیفهمم. با همینا کار میکنم
      همون .. دوم و پیش الگو ... و ... سوم خیلی سبز! ... و .. جامع گاج ... رو بیشترشو تست زدی ... خب بقیشم بزن کامل ش ... :: درصدتم همین 70 .... خب بری سمت IQ تجربه خوبیه ! ...... === >>>> سردرگمی تو زیست ..... کمی عادیه .... === >> یه چی خوندی ... میری یه چی دیگه میخونی ..... وسط کار ممکنه احساس کنی .... بهتره بری از کتابای قبلیت یه سری درسنامه ها رو دوباره بخونی یا یه سری تستارو دوباره بزنی ....... ====== >>>>> ولی از قبل تستای IQ رو خوب نگاه بنداز ..... ببین اول حس و فکر و مایشو داری که واسش وقت و انرژی خرج کنی، ..... !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن