خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24

موضوع: امکانش هست؟

1. Top | #16
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      به همش فکر نکن ... به کیفیت فکر کن ... که همون درگیر شی ..
      ............
      با ده مساله حسابی درگیر شی ... خیلی بیشتر واست سود داره تا 100 مساله رو حل کنی و درگیری کافی رو واسش نداشته باشی ..... :::: اونایی که کمی مخشون میکشه واسه ریاضی به همین روال پیش میرن نتیجه میگیرن ! ... تفاوتش فقط تو شناخت ریاضیه ! ... البته خودشون اینو شاید متوجه نشن .. چون فکر میکنن بقیه هم همین شکلین
      با تشکر

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها

الان میخوام بزنم شما رو
      تا وقتی این روحیه رو داشته باشید اتفاقی نمیفته
      اولا که 600 دفعه گفتم این تراز رو بت نکنید براخودتون و ملاک رتبه کنکور قرارندید دوم اینکه اینقدر موج منفی ندید......
      چشم دیه موج منفی نمیدم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب منم دقیقا شرایط شما رو دارم.
      ترازم هم توی همین رنج هست
      و مثل شما هم پشت کنکوری هستم.
      منم واقعا خسته شدم از این شرایط..از این که نمیدونم با این تراز بین ۶۱۰۰تا۶۲۰۰میشه پزشکی اورد یا نه..
      ولی یه چیز رو‌خوب میدونم.امسال دیگه نباید ببریم..امسال دیگه نباید کم بیاریم.
      یه چیز رو یادت باشه سال پیش قول دادیم امسال بتونیم.پس باید بشه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من چهار سال سابقه کانون و سه سال کنکور دارم و درسم هم نسبتا خوب بود یعنی سعی میکنم حرفم الکی نباشه ، انصافا ترازای6200 تا 6500 واقعا ترازهای خوبی هستند تو کانون و بلاشک افرادی که تو این رنج تراز هستند تو کنکور موفقیت های درست و حسابی کسب میکنند ، بچه های با این تراز بسته به روزشون و حال و احوالشون میتونن حتی سر جلسه کنکور راحت قد یه تراز 7000 حتی بیشتر هم نتیجه بگیرن دیدم که میگم...
      ولی اگه بخوایم به طور متوسط و میانگین بگیم بهتر اینه که برای اطمینان از رشته های تاپ تراز بالاتری آورد(6700 به بالا عالیه ، نه یکی دوتا آزمونا ، پیوسته ) پس نگرانی برای تراز زیاد از هم خوب نیست.
      اصل مطلب هم این که حقیقتا دوران کنکور و به خصوص پشت کنکور به نظر من شرایط ذهن بچه ها رو یه جورایی محدود میکنه و انگار که بچه ها یه تار دور خودشون تنیده باشن و از بیرونش خبری نداشته باشنه ، چون واقعا کنکور اون چیز عجیب غریبی که کنکوری ها حساب میکنند اصلا نیست، منم خودم زمان کنکور با این حساسیت به زمان خیلی عقب افتادم و روحیه ام رو ازدست دادم ولی انصافا بعد از ورود به دانشگاه و الان که از بیرون به قضیه نگاه میکنم به نظرم صریح بگم تو این فرصت باقی مونده قشنگ میشه رتبه برتر (یک تا صد کشوری ) آورد! چه برسه قبولی تو رشته مورد دلخواه که برای کسی که واقعا اهل همت باشه اصلا شوخیه
      زمان زیاده ،اگر اشکال های کار شناخته بشه مثلا ساعت مطالعه کمه یا زمان های از دست داده شده در طول روز زیاده یا کیفیت بده یا منابع بده و...که اینا دیگه واقعا شخصیه ، پدر کنکور رو میشه درآورد بلاشک حتی تو کمتر از این زمان ها ولی بهتر برای خودمون اینه که کار رو هرچی زود تر شروع کنیم...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin نمایش پست ها
      من چهار سال سابقه کانون و سه سال کنکور دارم و درسم هم نسبتا خوب بود یعنی سعی میکنم حرفم الکی نباشه ، انصافا ترازای6200 تا 6500 واقعا ترازهای خوبی هستند تو کانون و بلاشک افرادی که تو این رنج تراز هستند تو کنکور موفقیت های درست و حسابی کسب میکنند ، بچه های با این تراز بسته به روزشون و حال و احوالشون میتونن حتی سر جلسه کنکور راحت قد یه تراز 7000 حتی بیشتر هم نتیجه بگیرن دیدم که میگم...
      ولی اگه بخوایم به طور متوسط و میانگین بگیم بهتر اینه که برای اطمینان از رشته های تاپ تراز بالاتری آورد(6700 به بالا عالیه ، نه یکی دوتا آزمونا ، پیوسته ) پس نگرانی برای تراز زیاد از هم خوب نیست.
      اصل مطلب هم این که حقیقتا دوران کنکور و به خصوص پشت کنکور به نظر من شرایط ذهن بچه ها رو یه جورایی محدود میکنه و انگار که بچه ها یه تار دور خودشون تنیده باشن و از بیرونش خبری نداشته باشنه ، چون واقعا کنکور اون چیز عجیب غریبی که کنکوری ها حساب میکنند اصلا نیست، منم خودم زمان کنکور با این حساسیت به زمان خیلی عقب افتادم و روحیه ام رو ازدست دادم ولی انصافا بعد از ورود به دانشگاه و الان که از بیرون به قضیه نگاه میکنم به نظرم صریح بگم تو این فرصت باقی مونده قشنگ میشه رتبه برتر (یک تا صد کشوری ) آورد! چه برسه قبولی تو رشته مورد دلخواه که برای کسی که واقعا اهل همت باشه اصلا شوخیه
      زمان زیاده ،اگر اشکال های کار شناخته بشه مثلا ساعت مطالعه کمه یا زمان های از دست داده شده در طول روز زیاده یا کیفیت بده یا منابع بده و...که اینا دیگه واقعا شخصیه ، پدر کنکور رو میشه درآورد بلاشک حتی تو کمتر از این زمان ها ولی بهتر برای خودمون اینه که کار رو هرچی زود تر شروع کنیم...
      ممنون
      اقا شاهین ...خب من یه مقدار شرایطم فرق میکنه و یه مقدارم واقعا روحیم این روزا داغونه
      اما حرفای شما دلگرمی بزرگی به من داد
      من مجبورم واسه خرج کتابا و خرج خونه کار کنم و تقریبا نیمی از روزو مشغولم
      اما وقتیو ک خونه ام درست استفاده نمیکنم ک اگه اینکارو کنم میدونم میتونم نتیجه لازمو بگیرم
      امیدوارم از فردا این قضیه سینوسی بودنم و بذارم کنار و بتونم ادامه بدم

بازم ممنون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s-1998 نمایش پست ها
      خب منم دقیقا شرایط شما رو دارم.
      ترازم هم توی همین رنج هست
      و مثل شما هم پشت کنکوری هستم.
      منم واقعا خسته شدم از این شرایط..از این که نمیدونم با این تراز بین ۶۱۰۰تا۶۲۰۰میشه پزشکی اورد یا نه..
      ولی یه چیز رو‌خوب میدونم.امسال دیگه نباید ببریم..امسال دیگه نباید کم بیاریم.
      یه چیز رو یادت باشه سال پیش قول دادیم امسال بتونیم.پس باید بشه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
      ایشالا
      ایشالا همه به چیزی ک مستحقشن برسن...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      enrejikhobomosbat-photokade-6.jpg
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      باید به جدایی از زندگی عادت کرد
      -شمس لنگرودی-

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ilove-khoda-photokade-15.jpg
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      -شمس لنگرودی-

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      toptoop.ir%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%84-95.png
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      -شمس لنگرودی-

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن