خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.m.75 نمایش پست ها
      یعنی بدون ریاضی فیزیک نمیشه؟ ولی بقیه رو میتونم خوب یزنم
      نچ حداقل 10 بزن. کارنامه ها رو نگا کنی میفهمی.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نع نمیتونی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توی ریاضی همیشه یه سوال از مشتق گرفتن میاد که اسونه سوالای امار یکیش معمولا اسونه و همین طور قسمت معادله و نامعادله که تو راهنمایی هم خوندی بعدش یه دونه سوال ماتریس که اسون ترین قسمت ریاضیه مثلثاتم بخونی خوبه چون بضی وقتا یه سوال چرت میدن که اینا میشه پنج تا سوال حدود بیست درصد
      توی فیریکم پیش 2 رو حتمن بخون چون پارسال اسون ترین قسمت سوالا پیش 2 بود از حرکت شناسی فقط فرمولا رو حفظ کن چون یه سوال اسون معمولا داره سوال مربوط به خازن ها هم اسونه (بازم معمولا) اگه ترکیبی نباشه همینارو بخونی میشه بیست سی درصد

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه زیر ۱۰۰۰شد.
      ۶ماه وقت داری اگ درست استفاده کنی نتیجه خوبی میگیری.
      ریاضی و فیزیک هم حذف نکن.
      هر چه سریعترم شروع کنید و اگ شروع کردید ک ایول ابجی.
      یا حق
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید
      شروع کردن
      با جدی شروع کردن فرق داره
      یه عده هستن واقعاااااا چیزی نخوندن و صفرن
      که خب اینا هم با ختی و تلاش زیاد میتونن رتبه ی زیر هزار و یا بهتر بگیرن
      یه عده خوندن اما دیگه میخوان جدی و طوفانی بخونن اینا نسبت به مورد بالایی زودتر پیشرفت میکنن
      اما هردو دسته موفقیت رو دارن
      شش ماه زمان کمی نیست!!!

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی بدون ریاضی فیزیک نمیشه؟ ولی بقیه رو میتونم خوب یزنم
      اگه صفر بزنی احتمالا نه ولی حتی شده از هرکدوم 2 سوال بزنی یعنی 6 درصد خیلی خیلی روی ترازت تاثیر داره و رتبت بهتر میشه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. اگه میشه بهم بگین که واقعا میشه توی این مدت باقی مونده ده هزار منطقه سه اورد؟ رتبه مدنظرم اینه. چون پرستاری شهرمون تا 12 هزار میگیره. 3 ساله از درس و این چیزا دور بودم. سال 92 امتحان نهایی داشتم معدلمم 18 شد. درسم خوب بود.. ولی الان چون چند ساله از درس دور بودم یه کلمه هم بلد نیستم. ولی زبانم عالیه. کلا درسای عمومیم خیلی خوب بود. زیست هم خیلی خوب میفهمیدم. فقط مشکلم ریاضی و فیزیکه که داغونم. میشه بدون ریاضی و فیزیک این رتبه رو اورد؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بزارین
      اگه زوم کردین رو این رتبه و این رتبه قانعتون میکنه ! که قطعا میشه این رتبه رو تو این مدت زمان اورد ! میشه خیلی راحت بهش رسید حتی با روزی چند ساعت پراکنده خوندن هم میشه بهشون رسید ! مخصوصا با زبان خوبی که دارین و عمومی هایی که تو این مدت میخونین و میتونین راحت 30-40 بزنین !

ولی اگه میخواین رتبه بهتر هم بیارین :

اول اینکه زبان خودش خیلی بهتون کمک میکنه ! تو ایران فقط 5-6 هزار نفر زبان رو بالای 50 میزنن ! اگه بیشتر از 50 میتونین بزنین که این نقطه قوت شماست و باید بهتر ازش بهتر ببرین ! ثانیا وقت واسه عمومی خوندن زیاده ! تو این تایم میشه 2-3 بار با برنامه منظم عمومی ها رو تموم کرد .. اگه معلم هم داشته باشین واسه عربی مخصوصا که چه بهتر ..

اختصاصی ها هم زیست و شیمی همش رو بخونین ! ( البته بعضی قسمت های زیست مثل شارش و ژنتیک رو اگه تونستین با معلم خصوصی و اموزشگاه بخونین و اگه نتونستین با معلم بخونین شارش رو بزارین کنار چون اکثرا نمیزنن ولی ژنتیک رو یه جورایی بخونین ) .. ریاضی و فیزیک هم جاهایی که بلدین رو بخونین حتی اگه 10-20 درصد بشه ! اگه وقت زیاد اوردین ادامش رو بخونین ! معلم خصوصی هم بگیرین باز هم به نفعتون میشه .. منتها تو کنکور زیر 10 نزنین که زحمتاتون رو به باد میده این دو درس ریاضی و فیزیک !

تو این مدت میتونین هر کاری بکنین به شرطی که تصمیم جدی بگیرین و منظم بخونین !

ویرایش توسط FaaRshD : 14 دی 1395 در ساعت 06:09

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      اگه زوم کردین رو این رتبه و این رتبه قانعتون میکنه ! که قطعا میشه این رتبه رو تو این مدت زمان اورد ! میشه خیلی راحت بهش رسید حتی با روزی چند ساعت پراکنده خوندن هم میشه بهشون رسید ! مخصوصا با زبان خوبی که دارین و عمومی هایی که تو این مدت میخونین و میتونین راحت 30-40 بزنین !

ولی اگه میخواین رتبه بهتر هم بیارین :

اول اینکه زبان خودش خیلی بهتون کمک میکنه ! تو ایران فقط 5-6 هزار نفر زبان رو بالای 50 میزنن ! اگه بیشتر از 50 میتونین بزنین که این نقطه قوت شماست و باید بهتر ازش بهتر ببرین ! ثانیا وقت واسه عمومی خوندن زیاده ! تو این تایم میشه 2-3 بار با برنامه منظم عمومی ها رو تموم کرد .. اگه معلم هم داشته باشین واسه عربی مخصوصا که چه بهتر ..

اختصاصی ها هم زیست و شیمی همش رو بخونین ! ( البته بعضی قسمت های زیست مثل شارش و ژنتیک رو اگه تونستین با معلم خصوصی و اموزشگاه بخونین و اگه نتونستین با معلم بخونین شارش رو بزارین کنار چون اکثرا نمیزنن ولی ژنتیک رو یه جورایی بخونین ) .. ریاضی و فیزیک هم جاهایی که بلدین رو بخونین حتی اگه 10-20 درصد بشه ! اگه وقت زیاد اوردین ادامش رو بخونین ! معلم خصوصی هم بگیرین باز هم به نفعتون میشه .. منتها تو کنکور زیر 10 نزنین که زحمتاتون رو به باد میده این دو درس ریاضی و فیزیک !

تو این مدت میتونین هر کاری بکنین به شرطی که تصمیم جدی بگیرین و منظم بخونین !

یعنی چی هر کاری؟
      چه رتبه ای مثلا؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حتما میشه ولی زیر 1000 اصلا نمیشه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      قسمتای اسون ریاضی و فیزیکو بخون

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از این خیلی بهترشم میتونی
      شیمی:فیل شیمی مبتکران
      ریاضی خط ویژه گاج
      زیست کانون
      فیزیک چکیده پایه تخته سیاه
      زبانتم که خوبه
      عربی همایش نشر دریافت
      ادبیات همایش نشر دریافت+لقمه مهروماه
      دینی گاج
      اینارو بخون حجمشون خیلی کمه میتونی تو این 6ماه زیر2000 بشی
      موفق باشی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه تو این مدت باقی مونده خوب بخونی امکان نداره بالای۱۰۰۰۰ بیاری
      ۶ماه تایم کمی نیست
      ولی به شرط اینکه بخونی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی وقته پست ندادم انجمن و نمیومدم اما بذار یچی بگم
      همیشه ماهی رو از اب بگیری تازس
      اما بشرطها و شروطها
      خیلی از ماها میگیم شروع کنم چی کنم ال کنم بل کنم
      ولی بازم هرماه میان بضیا میپرسن میشه...
      اگه الان سیستمو شات داون کنی بری کتابو استارت کنی اره میشه ولی نه برعکس نمیشه...
      کلا من این سومین بارمه دارم کنکور میدم بهم ثابت شده اگه بخای میشه
      اینجا هم یه انجمن ساده ای بیش نیس
      اینجا سوالای کنکورو نمیذارن...
      اینجا نود درصدش وقت تلف کردنه
      عزیز من اگه میخای ماه دیگه باز یه تاپیک مث این نزنی
      وقتتو نذار اینجا...از من و چارتا بچه دبیرستانی و کنکوری که خودش هنوز به نتیجه نرسیده نپرس
      از خودت بپرس...
      بپرس آهای من...من میتونم؟؟؟؟
      قطعا هر کسی درونش دچار یه انقلاب شد تونست...
      مرحمت زیاد....

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      اره چرا ک نه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن