خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ماده ۶٨٠ حقوق شهرونگی !!

ماده ۶٨٠ حقوق شهرونگی: هرکس مجاز است از بین تفریحات بی‌شمار درکشور، هرکدام را که مایل بود، به جز کنار دریا و دور دور با ماشین و چادرزدن کنار رودخانه و جنگل‌گردی و تورهای شاد و آفرود کویر و سینما و کنسرت و شنا در دریا و قلیان‌کشیدن و پیاده‌روی با دوستان و پارک‌رفتن و درکافه موزیک گوش‌دادن و... انتخاب کند! آهان، بازی‌های موبایلی هم جز لیست تفریحات مجاز نیست!
      شهرونگ‌ خبرنگار: سلام، من از یک قهوه‌خانه این گزارش‌رو برای ستون شهرونگ‌ خبرنگار تهیه می‌کنم. این‌جا همه جوان‌ها نشسته‌اند و مشغول اتک‌زدن هستند، این بازی موبایلی باعث میشه که اقوام و قبایل و طایفه‌های ایرانی با هم درگیر بشوند! من از مسئولان میخوام که این بازی را فیلتر کنند، این همه سرگرمی درکشور هست، بروند برنامه‌های تلویزیون را ببینند و با موبایلشان عدد ١ را به سامانه بفرستند و برنده ماشین و ویلا و ژیلا شوند!
      حکایت ما جاودانه شود

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      ماده ۶٨٠ حقوق شهرونگی: هرکس مجاز است از بین تفریحات بی‌شمار درکشور، هرکدام را که مایل بود، به جز کنار دریا و دور دور با ماشین و چادرزدن کنار رودخانه و جنگل‌گردی و تورهای شاد و آفرود کویر و سینما و کنسرت و شنا در دریا و قلیان‌کشیدن و پیاده‌روی با دوستان و پارک‌رفتن و درکافه موزیک گوش‌دادن و... انتخاب کند! آهان، بازی‌های موبایلی هم جز لیست تفریحات مجاز نیست!
      شهرونگ‌ خبرنگار: سلام، من از یک قهوه‌خانه این گزارش‌رو برای ستون شهرونگ‌ خبرنگار تهیه می‌کنم. این‌جا همه جوان‌ها نشسته‌اند و مشغول اتک‌زدن هستند، این بازی موبایلی باعث میشه که اقوام و قبایل و طایفه‌های ایرانی با هم درگیر بشوند! من از مسئولان میخوام که این بازی را فیلتر کنند، این همه سرگرمی درکشور هست، بروند برنامه‌های تلویزیون را ببینند و با موبایلشان عدد ١ را به سامانه بفرستند و برنده ماشین و ویلا و ژیلا شوند!
      واقعا

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      یعنی چی ؟
      من هی میام این متنو میخونم،اصلا نمیتونم درک کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar20 نمایش پست ها
      یعنی چی ؟
      من هی میام این متنو میخونم،اصلا نمیتونم درک کنم
      جدی نیست خانم
      اونجور که تیمسار می فرمایند طنزه گویا

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

جدی نیست خانم
      اونجور که تیمسار می فرمایند طنزه گویا
      واقعانم طنزه

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

آره....دو سه هفته پیش خود روحانی هم تو خود شبکه خبر گفت.
      ;-)

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قانون اساسی رو نمیتونه اجرا کنه
      رفته منشور حقوق شهروندی رو نوشته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن