خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

به امید پزشکی

به امید اون روزی که از جلسه کنکور میای خونه باز رو تختت دراز میکشیو از ته دلت میگی تموم شد!!
      خستگی کنکورو میزاری زمین!!
      به امید اون روزی که روز اعلام نتایج میاد و تو از خوشحالی ۴۰۰متر از زمین کنده میشی و تو همون خنده هات گریه می کنی!!
      به امید اون روزی که بری اون مغازه گندهه که اسمشم نمیدونی چیه و روپوش بچه های پزشکی رو میفروشه روزی که از این مغازه به اون مغازه میری و هلاک میشی واسه خریدن گایتون و گری!!!
      به امید اون شبی که از استرس اولین روز دانشگاه خوابت نمیبره و به امید اون صبحی که وقتی تو آینه نگاه می کنی با یه دانشجوی پزشکی روبرو بشی!!!
      به امید اون روزی که روبروی سر در دانشگاه مورد علاقه ات وایستی و با ذوق بخندی!!!
      به امید اون روزی که برای اولین بار جسد میبینی و تشریحش کنی!!
      به امید اون روزی که دوباره شب تا صبح بیداریو درس می خونی اونم برای علوم پایه !!!
      به امید اون روزی که مشغولیو شب مجبوری کشیک وایسی خیلی خسته ای، سریع میری تو پاویون تا ۱۵ دقیقه استراحت کنی بعد با صدای طی نظافت چی بیمارستان که به در میخوره و بیدار میشی و میبینی یه روپوش سفید تنته و تو دیگه کنکوری نیستی!!!
      به امید اون روزی که تو یه سالن بزرگ لباس فارغ اتحصیلی بپوشی و مامان بابات اون پایین نشسته باشن و با افتخار نگات کنن ، به امید اون روزی که کلاهتو میندازی هوا و میگی بلاخره شددددد
      اره میشه…💪💪💪💪
      همه چی میشه فقط باید تو بخوای
      بخواه و بگو خدایا به امید تو

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      قشنگ بود

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالیــــــــــــــــــــ

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فــــداتون مررررسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عالی بود حدیث ...

مخصوصا جمله اولش خیلی خوب بود .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      عالی بود حدیث ...

مخصوصا جمله اولش خیلی خوب بود .
      مــرسی دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به امید اون روزی که هدف از پزشکی فقط به خاطر پول نباشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشاالله

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی قشنگ و پر انگیزه بود...مرررررسی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنونم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث96 نمایش پست ها
      به امید اون روزی که از جلسه کنکور میای خونه باز رو تختت دراز میکشیو از ته دلت میگی تموم شد!!
      خستگی کنکورو میزاری زمین!!
      به امید اون روزی که روز اعلام نتایج میاد و تو از خوشحالی ۴۰۰متر از زمین کنده میشی و تو همون خنده هات گریه می کنی!!
      به امید اون روزی که بری اون مغازه گندهه که اسمشم نمیدونی چیه و روپوش بچه های پزشکی رو میفروشه روزی که از این مغازه به اون مغازه میری و هلاک میشی واسه خریدن گایتون و گری!!!
      به امید اون شبی که از استرس اولین روز دانشگاه خوابت نمیبره و به امید اون صبحی که وقتی تو آینه نگاه می کنی با یه دانشجوی پزشکی روبرو بشی!!!
      به امید اون روزی که روبروی سر در دانشگاه مورد علاقه ات وایستی و با ذوق بخندی!!!
      به امید اون روزی که برای اولین بار جسد میبینی و تشریحش کنی!!
      به امید اون روزی که دوباره شب تا صبح بیداریو درس می خونی اونم برای علوم پایه !!!
      به امید اون روزی که مشغولیو شب مجبوری کشیک وایسی خیلی خسته ای، سریع میری تو پاویون تا ۱۵ دقیقه استراحت کنی بعد با صدای طی نظافت چی بیمارستان که به در میخوره و بیدار میشی و میبینی یه روپوش سفید تنته و تو دیگه کنکوری نیستی!!!
      به امید اون روزی که تو یه سالن بزرگ لباس فارغ اتحصیلی بپوشی و مامان بابات اون پایین نشسته باشن و با افتخار نگات کنن ، به امید اون روزی که کلاهتو میندازی هوا و میگی بلاخره شددددد
      اره میشه…
      همه چی میشه فقط باید تو بخوای
      بخواه و بگو خدایا به امید تو
      خب تبریک میگم انگیزه بالاتون‌رو....خیلی خوبه...ولی تصوراتتون از دانشگاه خیلی رویاییه...من در مورد مشهد نظر میدم نه بقیه.....
      ۱-اصلا خستگی معنا نداره...قبول نمیشدم میرفتم سربازی و برمیگشتم دوباره واسه پزشکی میخوندم...
      ۲-اصلا گریه نداشت...وقتی رتبم رو دیدم با اینکه دو رقمی بود‌..حس خاصی نداشتم...کلا معنای خاصی نداره با ۴ تا تست مغرور بشی...
      ۳-روپوش نخریدم...تو دفتر جامعه اسلامی هست...همونو برمیدارم...
      ۴-گایتون خوبه ولی جو نگیرتتون..با جزوه هاتون راحت ۲۰ میگیرین...ولی اگه تکست بخونین باسواد هستین ولی ۱۲ هم نمیگیرین البته استثنا هم داره....هر چند که خودم تکست دوست دارم بخونم ولی گرونه...دانشگاه هم هر ۱۴‌روز میگه پسش بیار...گری خوب نیست...اسنل بخونین ...مخصوصا واسه اندام...
      ۵-اصلا استرس نداشتم..شاید بخاطر سن بالابودنم بود...
      ۶-سردر دانشگاه و خنده؟
      ۷-جسدی وجود نداره در مشهد‌....یک بنده خدایی هست دبیر ریاضی بوده در تهران..جسدشو بعد مرگ سال ۹۳ اهدا کرده...تاروپودش از هم پاشیده...هاروارد که نیست هرکدومتون ده تا جسد باز کنین
      ۸-این کاملا درسته...خرخونی خوبه...
      ۹-کشیک خوبه...کسی کشیک نخواست وایسته..شبی ۵۰ تومن وای میستم جاش
      ۱۰-کو تا فارغ التحصیلی؟....دوران عمومی عشق و حاله‌....هم درس بخونین هم حال کنین...مخصوصا علوم پایه....فیزیوپات و استیجری دیگه وقت ندارین...
      به امید موفقیت همتون....
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فوق العاده بود... مر30عزیزم❤

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستای پشت کنکوری عزیز
      یه روزی میرسه که همه خستگیاتون تموم میشه
      یه روزی میرسه که دراون جایگاهی که دوس داشتین قرار بگیرین قرارمیگیرین
      ی روزی میرسه که این چالش زندگیتونم تموم میشه
      ی روزی میرسه که چالشهای بعدی زندگیتون شروع میشن
      به خداتوکل کنید وبا امید وایمان به اینکه لیاقت بهترینارودارید برای رسیدن به بهترینها تلاش کنین
      اگه به خودتون ایمان نداشته باشین هرگز به اون چه که ارزوتونه نخواهید رسید
      بخداوندی خدا من امسال اصلا در مخیله ام نمیگنجید قبول شم
      پراز خستگی بودم پر از یاس ونامیدی
      بدون اعتماد به خودم ودانسته هام رفتم سرکنکور
      سال قبلش بایقین واعتمادبه خودم رفتم سرجلسه کنکور وشدم 2100
      ولی امسال بدون یقین به علمم رفتم وفکر میکردم ده هزار هم نمیشم
      ولی رفتم سرجلسه و520شدم
      پس فقط به خداامیدداشته باشین
      که اونجایی که فکرشونمیکنین دستتونومیگیره
      ویرایش توسط ilam.badshans : 12 دی 1395 در ساعت 09:53

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      خب تبریک میگم انگیزه بالاتون‌رو....خیلی خوبه...ولی تصوراتتون از دانشگاه خیلی رویاییه...من در مورد مشهد نظر میدم نه بقیه.....
      ۱-اصلا خستگی معنا نداره...قبول نمیشدم میرفتم سربازی و برمیگشتم دوباره واسه پزشکی میخوندم...
      ۲-اصلا گریه نداشت...وقتی رتبم رو دیدم با اینکه دو رقمی بود‌..حس خاصی نداشتم...کلا معنای خاصی نداره با ۴ تا تست مغرور بشی...
      ۳-روپوش نخریدم...تو دفتر جامعه اسلامی هست...همونو برمیدارم...
      ۴-گایتون خوبه ولی جو نگیرتتون..با جزوه هاتون راحت ۲۰ میگیرین...ولی اگه تکست بخونین باسواد هستین ولی ۱۲ هم نمیگیرین البته استثنا هم داره....هر چند که خودم تکست دوست دارم بخونم ولی گرونه...دانشگاه هم هر ۱۴‌روز میگه پسش بیار...گری خوب نیست...اسنل بخونین ...مخصوصا واسه اندام...
      ۵-اصلا استرس نداشتم..شاید بخاطر سن بالابودنم بود...
      ۶-سردر دانشگاه و خنده؟
      ۷-جسدی وجود نداره در مشهد‌....یک بنده خدایی هست دبیر ریاضی بوده در تهران..جسدشو بعد مرگ سال ۹۳ اهدا کرده...تاروپودش از هم پاشیده...هاروارد که نیست هرکدومتون ده تا جسد باز کنین
      ۸-این کاملا درسته...خرخونی خوبه...
      ۹-کشیک خوبه...کسی کشیک نخواست وایسته..شبی ۵۰ تومن وای میستم جاش
      ۱۰-کو تا فارغ التحصیلی؟....دوران عمومی عشق و حاله‌....هم درس بخونین هم حال کنین...مخصوصا علوم پایه....فیزیوپات و استیجری دیگه وقت ندارین...
      به امید موفقیت همتون....
      میدونین شما الان تو رشته مورد علاقه من و تو دانشگاهی که خیلی دوسش دارم دارین تحصیل میکنین؟؟؟؟؟ ( خیلی بهتون غبطه خوردم )
      یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین..هستن کسانی که تو کلاستون بزرگتر از بقیه باشن؟؟ منظورم این که چندسال پشت کنکور مونده باشن؟؟؟
      فقط میتونم بگم خوش به حالتون و از صمیم قلب امیدوارم در اینده موفق باشید...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاش برمیگشتم پارسال انقد میخوندم..... پزشکی یه چیز دیگس.
      الان همه درسای پرستاریمو با نا امیدی میخونم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن