خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

دنیای آرزوهاوتنفرازداشتن ها!

شایدچیزی که شماداریدآرزوی یکی دیگه باشه چندتامورد:یکی بچه داره وپشیمونه چرابچه دارم یکی10ساله درآرزوی بچه دارشدن،یکی دوست داره کنارخانوادش باشه ودلش تنگ شده براشون امایکی میگه خانواده چیه حالم بهم خورد،یکی عاشق شده ودوست داره هرچه سریع تربرسه به عشقش ولی نمیتونه یکی دیگه باعشقش ازدواج کرده پشیمونه،یکی کنکورداره ومیخوادرشته موردعلاقشوقبول شه یکی دیگه قبول شده وداره فحش میده به رشتش،یکی شغل داره ومیگه این چه شغلیه وچه حقوقی یکی دیگه آرزوش اون شغله وچه بساباحقوق کمتر،یکی پرایدداره میگه این چه ماشینیه عشق سوزوکی یکی دیگه هرچی جان میکنه پرایدهم نمیتونه بگیره و........چقدرواقعابه داشتنیهامون فکرمیکنیم دوستان وچقدربه نداشتن هامون؟؟؟؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظرم بیشتر مون که به نداشته هامون فکر میکنیم
      همیشه ام حسرت زندگی دیگران رو میخوریم

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی به یه چیزی میرسیم .. دوست داریم به یه چیز بهترش برسیم ...
      ولی این نباید دلیلی باشه برای لذت نبردن از داشته ها ..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه جوراییم میشه ازین دید نگاه کنیم که اگه این خصلت توی آدما نباشه و همه به داشته هاشون قانع باشن پیشرفت چندانی تو زندگی حاصل نمیشه...حتی تو زمینه های علمی هم همینطوره
      این میل به داشتن بهترینها تا جاییکه باعث نشه ادم الانشو از دست بده و از زندگیش لذت نبره میتونه مفید باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      یه جوراییم میشه ازین دید نگاه کنیم که اگه این خصلت توی آدما نباشه و همه به داشته هاشون قانع باشن پیشرفت چندانی تو زندگی حاصل نمیشه...حتی تو زمینه های علمی هم همینطوره
      این میل به داشتن بهترینها تا جاییکه باعث نشه ادم الانشو از دست بده و از زندگیش لذت نبره میتونه مفید باشه
      کاملادرست گفتیداین ویژگی که راضی به کم نمیشن روقرارداده برای رسیدن به کمال،امااکثرانسان هاکه ماهم میتونیم باشیم ازاین ویژگی به درستی استفاده نمیکنیم وبیشترغصه نداشتنارومیخوریم وبه داشته هاتوجه نمیکنیم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه جالب!!!!

من دیروز مهمانی بودم اتفاقا یکی از آشناها همین سوالو پرسید.....

تقریبا اکثرمون سکوت کردیم ....شاید داشتیم به داشته هامون فکرمیکردیم.....ویا اینکه به نداشته هامون.....

ولی من واقعا حرفی واسه گفتن نداشتم چون بعضی از شرایط توزندگی باعث میشه آدم خودش روهم فراموش کنه ......

اصلا فراموش کنه خودش چی میخواد!یه جورایی خواسته هاشو به خواسته ی عزیزانش پیوندبزنه.....
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش یاد ندارم حسرت زندگی کسی رو خورده باشم.
      همیشه این اعتقاد رو دارم در هر جایگاهی هستم و هر مسائلی ک پیش میاد یا انتخاب خودم بوده یا خواست خدا.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انسان ذاتا کمال گرا و بی نهایت طلبه..
      خوبه ک ادم ب کم قانع نباشه,خوبه ک ادم انقد زحمت بکشه و گلیم زندگیش رو بزرگ ببافه ک تاهرجا ک خاست پاشو درازکنه..
      اما انقدر غرق نداشته هاشدن ک لذت داشته ها ازبین برن ,وحشتناکه..

قدر داشته هارو دونستن با قانع شدن زمین تااسمون فرق داره..
      باید یاد بگیریم از داشته هامون استفاده کنیم واس رسیدن ب نداشته ها

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

9. Top | #9
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسیار عالی ..
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من فقط به اهدافم فکر میکنمb-)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن