خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 120
    1. Top | #106
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lonelyboy نمایش پست ها
      بله متوجه شدم.دمت گرم
      خواهش میکنم :/

2. Top | #107
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین کارارو میکنن درصد دینی میاد پایین

3. Top | #108
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بسیار
      خوب بود این متن.
      فقط میخوام اینو بگم که همه چی از اولین لغزش شروع میشه. هر چند کم ه و به چشم نمیاد اما کم کم طوری عوض میشیم که خودمونم باورمون نمیشه.
      این اتفاقا مستقل از محل زندگی آدماست اما خیلی شاهد این اتفاقا بودم در دانشگاه. و حتی ادمایی که باورمم نمیشد خیلی زود از مسیر خارج شدن

4. Top | #109
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم چی بگم؟!

ولی اینو میدونم خیلی چیزا فقط به خود آدم بستگی داره به عقایدش باوراش به فطرتش......

خونواده فقط یه چیزایی رو بهمون نشون میده ولی این خودمون هستیم که انتخاب میکنیم چگونه زندگی کنیم!

اگه چیزی رو تظاهر کنیم یا به اختیار انتخاب نکنیم بالاخره یه جایی گندمیزنیم به همه چی!

فقط باید مواظب باشیم خودمون تو شرایط خاصی قرارنگیریم تاخدای نکرده باورامون خدشه دارشه....

مثل سریال«او یک فرشته بود.....»
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

ویرایش توسط _LuNa_ : 10 دی 1395 در ساعت 14:26

5. Top | #110
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      اون قسمتی هم که در مورد عکس و اینستاگرام و ...گفتی هیچ مشکلی نداره.....مگه اینه ضرری به کسی برسونه!!!!!!....دوست داشته عکسشو با دوستش بزاره....این چه مشکلی داره آخه!!
      دوست عزیزم
      اینجا ایرانه و با توجه به فرهنگ ایران صحبت میشه .

اگر شما چند ص نخست این کتاب رو مطالعه کنین .. ذکر شده که هر جامعه ای رو باید با توجه به خود اون جامعه ، مطالعه کرد.
      شما نمیتونید جامعه اینجا رو با جامعه ی دیگ ای مقایسه کنید.
      و در این جامعه رقص دختر با پسر بسیار زشت و زننده هست.

اینم دلیل علمی با ذکر منبع براتون آوردم .. امیدوارم دیگ این دیدگاه احساسی و بدون اساس علمی خودتون رو در جواب مخاطب عام نداشته باشید.
      ممنون از شما.

6. Top | #111
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      بسیار
      خوب بود این متن.
      فقط میخوام اینو بگم که همه چی از اولین لغزش شروع میشه. هر چند کم ه و به چشم نمیاد اما کم کم طوری عوض میشیم که خودمونم باورمون نمیشه.
      این اتفاقا مستقل از محل زندگی آدماست اما خیلی شاهد این اتفاقا بودم در دانشگاه. و حتی ادمایی که باورمم نمیشد خیلی زود از مسیر خارج شدن
      درسته .. حرف قشنگی زدین

منم شاهد بسیاری از موراد بدتر هم بودم :/
      همه چیز از اتفاقات ساده شروع میشه ...

اعتقادات چون محکم بنات نشده اند .. به راحتی ادما کشیده میشن یه سمت و سویی که نباید کشیده بشن

7. Top | #112
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      زندگی خیلیامون ازاین پیشنهادادارن ومنم داشتم واماآیندم هم دوری خانواده رودارم وهم اعتمادزیادی بهم دارن نزدیکان یعنی درحدلالیگا،میترسم بلغزم برام دعاکنید

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اماجامعه کاملامذهبی داریم!!!واقعامن خودم باپارتی وغیره مخالفم امااگه چنین واقعه ای رخ بده جوری دیگران قضاوت میکنن انگارخودشون پاک پاک هستن اصلاانگاراون لحظه فراموش میشه کارایی که همه توزندگیشون انجام دادن

9. Top | #114
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      داش پیام انتهاشودوست داشتم که ازدیدبیرون گفته شدوقضاوت فقط روخودفردنبود

10. Top | #115
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      زندگی خیلیامون ازاین پیشنهادادارن ومنم داشتم واماآیندم هم دوری خانواده رودارم وهم اعتمادزیادی بهم دارن نزدیکان یعنی درحدلالیگا،میترسم بلغزم برام دعاکنید
      من خودم حساسترین چیزی که تو زندگی دارم رو همین موارده ..
      همیشه فکر میکنم اگر فرزندم در اینده همچین کاری کنه چه اتفاقی میفته ... عکس العملم چیه ..

وقتی بهش فکر میکنم که من خودم جامعه رو میبینم ... دارم میبینم که نلغزیدن چقدر سخته .. خب باید کمی به اونها هم حق بدم .. باید خیلی با سیاست رفتار کنم ..

اینا رو گفتم که بدونی هممون میدونیم چقد سخته ..
      روایات زیادی هم داریم در اخرالزمان چقد دین دار بودن سخت میشه ..

تنها راهی که ادم داره اینه تا میتونه اعتقاداتش رو قوی کنه با مطالعه و ارتباط معنویش رو انچنان تقویت کنه که این دنیا یه خورده کمرنگ تر بشه براش.

توکل کن .. بقیش تمومه
      ویرایش توسط new boy : 10 دی 1395 در ساعت 15:56

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش واسه این داستان یه مدرک و منبع موثق داری ؟؟؟اسم کتابشو بگو خودم پیدا میکنم میخونم ؟؟؟ البته باید مورد تایید ما کافرا هم باشه ها !!

پینوشت 1 : چطور تو واسه حرفای من کتابی میخوای که هم مورد تایید آخوندا باشه و هم توش کار اونا رو نقد کنه !!

پینوشت 2 : امام جماعتمون میره به بچه مردم تجاوز میکنه !! فیلمش پخش میشه !! خم به ابروش نمیاره .. حالا این واسه یه دونه رقصیدن گریه میکنه و به این روز افتاده ؟؟ خاک تو سرش !! اصن حقشه !!

پینوشت 3 : مردم بلاد کفر دارن ابعاد مختلف علم رو در هم مینوردن !! اون وخ ما درگیر چیا هستیم !! خداجون خودت ظهور کن !!

نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

12. Top | #117
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      داداش واسه این داستان یه مدرک و منبع موثق داری ؟؟؟اسم کتابشو بگو خودم پیدا میکنم میخونم ؟؟؟ البته باید مورد تایید ما کافرا هم باشه ها !!

پینوشت 1 : چطور تو واسه حرفای من کتابی میخوای که هم مورد تایید آخوندا باشه و هم توش کار اونا رو نقد کنه !!

پینوشت 2 : امام جماعتمون میره به بچه مردم تجاوز میکنه !! فیلمش پخش میشه !! خم به ابروش نمیاره .. حالا این واسه یه دونه رقصیدن گریه میکنه و به این روز افتاده ؟؟ خاک تو سرش !! اصن حقشه !!

پینوشت 3 : مردم بلاد کفر دارن ابعاد مختلف علم رو در هم مینوردن !! اون وخ ما درگیر چیا هستیم !! خداجون خودت ظهور کن !!

کتاب چیه :/ از رو یه سایت خبری برداشتم .. برو سرچ کن پیداش میکنی :/

من میگم با منبع حرف بزن ... با حرفهای عامیانه نمیشه که یه دین رو برد زیر سوال ..
      اینی که من هم نوشتم حتی اگه منبع هم نداشته باشه مهم نیست ... این یه داستان هست ... که اومده تحیلیلش کرده .. مث یه رمان :/

برادرم هم امام جماعت شما کار اشتباهی کرده .. هم این خانم :/ چرا همه چیزو قاطی می کنیم :/

بازم مباحث رو قاطی کردی :/
      مردم بلاد کفر اگر به این چیزا هم اهمیت میدادن قطعا پیشرفتشون بیشتر از این چیزا بود :/
      مردم ما به علم توجه نمیکنن دلیل خوبی نیست که به بقیه چیزا هم بی توجه باشن :/

این حرفای عوام پسند رو بی خیال عزیزم

13. Top | #118
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط new boy نمایش پست ها
      کتاب چیه :/ از رو یه سایت خبری برداشتم .. برو سرچ کن پیداش میکنی :/

من میگم با منبع حرف بزن ... با حرفهای عامیانه نمیشه که یه دین رو برد زیر سوال ..
      اینی که من هم نوشتم حتی اگه منبع هم نداشته باشه مهم نیست ... این یه داستان هست ... که اومده تحیلیلش کرده .. مث یه رمان :/

برادرم هم امام جماعت شما کار اشتباهی کرده .. هم این خانم :/ چرا همه چیزو قاطی می کنیم :/

بازم مباحث رو قاطی کردی :/
      مردم بلاد کفر اگر به این چیزا هم اهمیت میدادن قطعا پیشرفتشون بیشتر از این چیزا بود :/
      مردم ما به علم توجه نمیکنن دلیل خوبی نیست که به بقیه چیزا هم بی توجه باشن :/

این حرفای عوام پسند رو بی خیال عزیزم
      کتاب هم که بهت معرفی کردم فقط گفتی نویسندش آخوند نیست و مال بلاد کفره و از این چیزا !!!

داداش نقل قول نگیر بزار تموم بشه بره پی کارش
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

14. Top | #119
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      کتاب هم که بهت معرفی کردم فقط گفتی نویسندش آخوند نیست و مال بلاد کفره و از این چیزا !!!

داداش نقل قول نگیر بزار تموم بشه بره پی کارش
      بهتان به من نورز علی جان
      اصلا معرفی نکردی

باشه تموم

15. Top | #120
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من به اینا کار ندارم
      اقا از قدیم میگن تصویر بهتر از یه متنه واسه فهمیدن مطلب
      حالا فیلمشو بذارین ببنینم رقصش چه جوریه بچه های انجمن نمره بدن بهش
      به نظر منم ساختگی هست احتمالا
      ویرایش توسط ashkant : 10 دی 1395 در ساعت 20:56

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن