خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62

موضوع: سهمیه

1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم سهمیه دارم ولی امیدوارم برداشته بشه! چون اینطوری هرچقدر هم من درس بخونم وقتی قبول شدم نمیگن زحمت کشید بی خوابی کشید از تفریحش زد از همه چیش زد..میگن با سهمیه قبول شد! خودش خنگ بود....بدترین جاش اونجاست ک نفرین و اه و ناله بقیه هم دنبالمونه...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _sahel_ نمایش پست ها
      منم سهمیه دارم ولی امیدوارم برداشته بشه! چون اینطوری هرچقدر هم من درس بخونم وقتی قبول شدم نمیگن زحمت کشید بی خوابی کشید از تفریحش زد از همه چیش زد..میگن با سهمیه قبول شد! خودش خنگ بود....بدترین جاش اونجاست ک نفرین و اه و ناله بقیه هم دنبالمونه...

شما می تونی تیک سهمیه مناطقو بزنی اگه استفاده می کنی لااقل انصاف داشته باش

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شاید بدترین راه برای تشکر قدردانی مرهم دل بودن و .... جانبازا و ایثارگران این سهمیه باشه که خیلی نا عادلانست.عملا حق خوریه

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      اقا مصطفی دیگه ازامسال همچین خبری نیس زیر 25 میان دیگه 60000 کسی نمی تونه پزشکی بیاره
      حرفت درسته ولی اگرم زیر 25ها بیان مگه چند نفرن؟؟؟ به نظرم اگه اونا بیان با ترازی مثل 7500 به بالا میشه رشته های تاپ قبول شد
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ali.mehحرف شما خیلی درسته...چه ادم های بی لیاقتی که با سهمیه دارن رشته های عالی میخونن ک اصلا حقشون نیست و جایگاهشون جای دیگست

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان خواستم یه چیزیو بگم
      سهمیه 96 مثل سال قبله
      اینو من نمیگم
      شورای محترم نگهبان برای بار دوم بند مربوط به سهمیه رو از برنامه ششم ایراد گرفت
      که مجلس راهی نداره جز اینکه مثل همون پارسال بشه یعنی ایراد اصل 75 گرفته که مربوط به بار مالیه ...بشینین درستون رو بخونین زیر 25 درصد نمیاد تو سهمیه ...یه منبع موسخ تر سایت ایثار هستش
      منبع بعدی حرفای من از همه مهم تره و من به دلیل قولی که به اون شخص دادم نمی تونم بیانش کنم ...ولی تا بالای 95 درصد مطمئنم زیر 25 درصد نمیان
      ...می خواین جدی بگیرین می خواین بگیرین
      مهم نیست...ولی بازم میگم که اینجا ایرانه و غیر ممکن وجود نداره...هر چی خدا بخواد آن شا الله همون میشه
      ویرایش توسط amir_g : 11 دی 1395 در ساعت 16:26

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..زهرا.. نمایش پست ها
      باشه ابجی حتما بیا باهم بنوشیم دوغ
      من مرد هستم
      باشد که با دانستن این مورد رستگار شوی
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوده منم خوشم نمیاد جز همچین کسایی باشم برای همون میخوام تموم تلاشمو بکنم تا خودم بدون سهمیه ام اون چیزی که میخوامو قبول شم هروقت کنکور دادیم کاناممونو میذاریم اگه ما جز کسایی که شما میگید بودیم بهمون هرچی دلتون خواس بزنید الان اونایی که شما دربارشون حرف میطنید اینجا نیستن دارن کیف میکنن...بقول دوستمون ما اگه بازحمت خودمو قبول بشیم بقیه میگن سهمیه کارشو کرده...نمونش برادر خوده من رتبه ی منطقش زیر200بود بعد بقیه میگفتن باسهمیه اس حتی کارنامه رو هم نشون میدادیم میگفتن شما دادین دروغ میگید سهمیه کارشو کرده!حتی وقتی دانشگاه قبول شد و تموم کرد هرجا میرف میگفتن این باسهمیه اش تهران درس خوند شانس داشته!بنظرتون این حرفام انصافه؟مطئن باشید من بدون سهمیه ام زیر200میارم و بهشتی قبول میشم اینم گفتم تا6ماه دیگه کارناممو براتون بذارم...و یه چی دیگه من تازه استارت میخوام بزنم!!خب من قول میدم با6ماه حتی بهتر از200روهم بیارم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      من مرد هستم
      باشد که با دانستن این مورد رستگار شوی
      ای مرد میدانم که تو را خلق کرده اند برای رستگاری بشر و خود افرینش تو هست رستگاری ای عظیم
      شوخی میکنم
      دیدم جنسیتت پسرهتو به من گفتی داداش منم بهت گفتم ابجی
      آدم باش همین

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_g نمایش پست ها
      دوستان خواستم یه چیزیو بگم
      سهمیه 96 مثل سال قبله
      اینو من نمیگم
      شورای محترم نگهبان برای بار دوم بند مربوط به سهمیه رو از برنامه ششم ایراد گرفت
      که مجلس راهی نداره جز اینکه مثل همون پارسال بشه یعنی ایراد اصل 75 گرفته که مربوط به بار مالیه ...بشینین درستون رو بخونین زیر 25 درصد نمیاد تو سهمیه ...یه منبع موسخ تر سایت ایثار هستش
      منبع بعدی حرفای من از همه مهم تره و من به دلیل قولی که به اون شخص دادم نمی تونم بیانش کنم ...ولی تا بالای 95 درصد مطمئنم زیر 25 درصد نمیان
      ...می خواین جدی بگیرین می خواین بگیرین
      مهم نیست...ولی بازم میگم که اینجا ایرانه و غیر ممکن وجود نداره...هر چی خدا بخواد آن شا الله همون میشه
      داداش فیض بردیم برنامه ششم که همین الان تومجلس داره بررسی می شه اصلا شورای نگهبان نرفته چرااطلاعات غلط می دی ؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..زهرا.. نمایش پست ها
      ای مرد میدانم که تو را خلق کرده اند برای رستگاری بشر و خود افرینش تو هست رستگاری ای عظیم
      شوخی میکنم
      دیدم جنسیتت پسرهتو به من گفتی داداش منم بهت گفتم ابجی
      و خداوند امرزنده و مهربان است
      ای فرستاده اعلام کن انچه از طرف خداوند بر تو نازل شده است که تویی فرستانده ی نیکوی ما
      به نظرم داریم اینجا spam ایجاد میکنیم
      خب کافیه بریم سر بحث سهمیه
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی هر چقدر خوندی قبول نشدی
      اون موقع قدر سهمیه رو می دونی دکتر[emoji57]
      [emoji28]
      هرکی هرچی میخوان بگن اخرش باسهمیه دکتر

میشی میری سر کار دیگه 😓 کی ب کیه😶

📖

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ساحل جان میتونی تو کنکور ازش استفاده نکنی عزیز دلم اختیاریه اینجوری نیست که هرکی سهمیه داره حتما حتما ناخواسته تو رتبش اعمال شه.

تصمیم بزرگی گرفتی ابجی جان که میخوای استفاده نکنی ازش به عبارتی دمت دمادم
      آدم باش همین

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کی به کیه ینی چی؟ یه چیزی هم هست به اسم وجدان! ادم باید داشته باشه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کی به کیه ینی چی؟ یه چیزی هم هست به اسم وجدان! ادم باید داشته باشه
      کی به کیه یعنی کسی نمیفهمه

مگه اون موقع که پدر منو که یک سرباز وظیفه بود فرستادن خط ناقص تحویل دادن کسی وجدان داشت😒
      تو هم جو گیریا

📖

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن