خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62

موضوع: سهمیه

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      اینا دنبال چیزای مفت هستند.
      یارو اشکش در میاد دانشگاه دولتی قبول میشه میره درس میخونه بعد اینا دنبال سهمیه و ... هستند
      بعد همین ماجرا ها میشه که فردا مریض سکته میکنه میفرستنش سردخونه اخر معلوم میشه مریض زنده بوده تشخیص اون دکتر اشتباه است!
      کسی که نتونه درس بخونه و سختی بکشه و رتبه خوبی و کسب کنه (بدون سهمیه) نباید سمت این طور رشته ها بره که با زندگی انسان سر کار داره
      متاسفانه همه به فکر در امد و موقعیت اجتماعی و .. هستند
      واقعا متاسفم
      به-تو-چه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      به-تو-چه
      تربچه
      خونت کجاس تو باغچه
      تو بیشین دوغتو بنوش
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      یعنی رتبه 60 هزار هم نیاوردی که پزشکی روزانه میاره ؟ بماند آزاد و غیره .
      بسه دیگه این حرفای بی پایه واساس و این چرت و پرتای افتادن چنتا صفر
      اگ نمیدونی و خبر نداری از چیزی پس اون دهن مبارکو باز نکنید....
      من خودم دوستای نزدیک زیادی از سهمیه ایی دارم
      و میشناسم کسیو رو ک با ۵۰ هزار فیزیوتراپی رو هم تو سهمیه نیاورد چ برسه با ۶۰ هزار وپزشکی آوردن
      الکی همین حرفا رو میزنید ک کلی پشت سر سهمیه ایی ها حرف در اومده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بچه ها ی خوبم سر به را نشدید هنوز )
      جرا حاشیه میرین یا جواب طرف رو بدین یا سکوت کنین
      کی هدایت میشین اخه کم حاشیه برین
      آدم باش همین

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سهمیه اونا ک جداس چرا الکی حرص میخورینو حسودی میکنین؟
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary77 نمایش پست ها
      و میشناسم کسیو رو ک با ۵۰ هزار فیزیوتراپی رو هم تو سهمیه نیاورد چ برسه با ۶۰ هزار وپزشکی آوردن
      چقدر زیرکانه قسمت قرمز متنت رو ویرایش کردی ! دیشب دیدم نوشته بودی : من خودمه سهمیه دارم . الان شد دوستان نزدیکم سهمیه دارن !!
      توجه کن که با خانوادت حرف نمیزنی که کلماتی که روزمره در خونه تون استفاده میکنید به من میگی .
      برخلاف تو که دروغگوی قهاری هستی و سهمیه داشتن خودت رو تبدیل به " دوستان ِ نزدیکم سهمیه داشتند " کردی ، من سودی از این قضیه نمیبرم که به خاطرش دروغ بگم .
      میزان فاجعه اونقدر زیاده که هیچکس باورش نمیشه کسی با رتبه 60 هزار پزشکی و دندان دولتی قبول شه تو شهر خودش . این شخص از آشناهای من بود و خودش هم باورش نمیشد قبول شده باشه ولی خب در این کشور هر چیزی ممکنه .
      شما هم به جای بحث کردن خوشحال باشید چون با آی کیو 50 - 70 میتونید در بهترین رشته و دانشگاه قبول بشید .
      مطمئناً اگر دختر نبودی جوابت رو جور دیگه ای میدادم ، سعی کن بفهمی در مقابل مردم چی بلغور میکنی ، تو جامعه هم اگر دهنت انقدر بی چاک و بست باشه ضرر میکنی : )
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary77 نمایش پست ها
      یاقرانیعنی خار کردن رشته های تجربی رو رفتچه با افسوس هم میگه با 50.000فیزیو نیاورد
      مومن ملت با 4/5هزار نمیارن
      خدا اخر عاقبتمونو با این سهمیه ای ها به خیر کنه

کاریش نمیشه کرد
      درستونو بخونید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا من هنو کنکور ندادم...صرفا جهت اطلاعات عمومی خواستم بدونم
      دوما یه جوری میگید سهمیه ای ها انگار که اونایی که بدون سهمیه ان همشون پزشکای عالی هستن چن تا سهمیه ای بیارم که تو دانشگاه اینقدر عالی هستن که از100تا ازاینایی که بدون سهمیه قبول شدن بهترن؟امروز شایعه هاتون ایناس فردا علت مرگو سهمیه ای ها رو میدونید
      سوما طلب حسابتون باماس؟خب پدر من8سال رفته جنگیده از اینکه جانباز اعصابو روانه بگذریم ازترکشایی که تو قسمت به قسمت بدنشه بازم بگذرم؟من نمیخوام باسهمیه ام به جایی برسم که فردا یکیو مث پدر خودم دردمند ببینم...تا حرف میزنیم میگن شما سهمیه دارین شما فلانید بهمانید ما از پدرت ممنونیم که رفته جنگیده...مرسی از تشکرای طلبکارانتون ولی بایه تشکر دردای کدوم جانباز اروم میشه نمیگم کاره خوبیه با60هزار پزشکی بره بخونه اتفاقا خیلی هم بده ولی درد من از اینه که تا حرفی میشه میگن پدراتون بودن به شما چه...من سهمیه ایم و ناراحتم نیستم از حرفای بقیه ولی بقیه باید درک کنن بعضی از جانبازا هستن که هنوز که هنوزه دردارو علاوه بر خودشون خانوادشونم دارن تحمل میکنن پس حق اون بچه نیس؟ با هزارتا مشکل تاالان که18سالم داره میشه زندگی کردم هزارتاهم میشه گف999تاش بخاطر درداییه که پدرم داره تحمل میکنه...شما اگه برید از نزدیک زندگیای بعضیا رو ببینید این حرفاتونو نمیزنید ببینید بعضیا با چه شرایطی دارن درس میخونن...لطفا اینقدر به حاشیه نرید من فقط یه سوال ازتون پرسیدم اینقدر حاشیه میرید که بیزار میشیم از سوال پرسیدن...چطور غصه ی کسیو میخورید که پشت کنکوره با فلان رتبه سراسری قبول نشده...اونوقت غصه ی کسایی که رفتن برامون جونشونو به خطر انداختنو نمیخورین و جوری رفتار میکنید که انگار وظیفشون بوده...منظورم حرفای این تاپیک نیس درکل بگردید هرجا که درباره ی سهمیه حرف میزنن فقط طلبکارن ازماها

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      چقدر زیرکانه قسمت قرمز متنت رو ویرایش کردی ! دیشب دیدم نوشته بودی : من خودمه سهمیه دارم . الان شد دوستان نزدیکم سهمیه دارن !!
      توجه کن که با خانوادت حرف نمیزنی که کلماتی که روزمره در خونه تون استفاده میکنید به من میگی .
      برخلاف تو که دروغگوی قهاری هستی و سهمیه داشتن خودت رو تبدیل به " دوستان ِ نزدیکم سهمیه داشتند " کردی ، من سودی از این قضیه نمیبرم که به خاطرش دروغ بگم .
      میزان فاجعه اونقدر زیاده که هیچکس باورش نمیشه کسی با رتبه 60 هزار پزشکی و دندان دولتی قبول شه تو شهر خودش . این شخص از آشناهای من بود و خودش هم باورش نمیشد قبول شده باشه ولی خب در این کشور هر چیزی ممکنه .
      شما هم به جای بحث کردن خوشحال باشید چون با آی کیو 50 - 70 میتونید در بهترین رشته و دانشگاه قبول بشید .
      مطمئناً اگر دختر نبودی جوابت رو جور دیگه ای میدادم ، سعی کن بفهمی در مقابل مردم چی بلغور میکنی ، تو جامعه هم اگر دهنت انقدر بی چاک و بست باشه ضرر میکنی : )

اقا مصطفی دیگه ازامسال همچین خبری نیس زیر 25 میان دیگه 60000 کسی نمی تونه پزشکی بیاره

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      اولا من هنو کنکور ندادم...صرفا جهت اطلاعات عمومی خواستم بدونم
      دوما یه جوری میگید سهمیه ای ها انگار که اونایی که بدون سهمیه ان همشون پزشکای عالی هستن چن تا سهمیه ای بیارم که تو دانشگاه اینقدر عالی هستن که از100تا ازاینایی که بدون سهمیه قبول شدن بهترن؟امروز شایعه هاتون ایناس فردا علت مرگو سهمیه ای ها رو میدونید
      سوما طلب حسابتون باماس؟خب پدر من8سال رفته جنگیده از اینکه جانباز اعصابو روانه بگذریم ازترکشایی که تو قسمت به قسمت بدنشه بازم بگذرم؟من نمیخوام باسهمیه ام به جایی برسم که فردا یکیو مث پدر خودم دردمند ببینم...تا حرف میزنیم میگن شما سهمیه دارین شما فلانید بهمانید ما از پدرت ممنونیم که رفته جنگیده...مرسی از تشکرای طلبکارانتون ولی بایه تشکر دردای کدوم جانباز اروم میشه نمیگم کاره خوبیه با60هزار پزشکی بره بخونه اتفاقا خیلی هم بده ولی درد من از اینه که تا حرفی میشه میگن پدراتون بودن به شما چه...من سهمیه ایم و ناراحتم نیستم از حرفای بقیه ولی بقیه باید درک کنن بعضی از جانبازا هستن که هنوز که هنوزه دردارو علاوه بر خودشون خانوادشونم دارن تحمل میکنن پس حق اون بچه نیس؟ با هزارتا مشکل تاالان که18سالم داره میشه زندگی کردم هزارتاهم میشه گف999تاش بخاطر درداییه که پدرم داره تحمل میکنه...شما اگه برید از نزدیک زندگیای بعضیا رو ببینید این حرفاتونو نمیزنید ببینید بعضیا با چه شرایطی دارن درس میخونن...لطفا اینقدر به حاشیه نرید من فقط یه سوال ازتون پرسیدم اینقدر حاشیه میرید که بیزار میشیم از سوال پرسیدن...چطور غصه ی کسیو میخورید که پشت کنکوره با فلان رتبه سراسری قبول نشده...اونوقت غصه ی کسایی که رفتن برامون جونشونو به خطر انداختنو نمیخورین و جوری رفتار میکنید که انگار وظیفشون بوده...منظورم حرفای این تاپیک نیس درکل بگردید هرجا که درباره ی سهمیه حرف میزنن فقط طلبکارن ازماها

منکراین
      نیستیم که زحمت کشیدن درسته کلی سختی کشیدن
      اما اما اما
      نباید صورت مسله رو پاک کرد و یهویی بگن بیا برو دانشگاه
      بیان امکانات فراهم کنن
      که از لحاظ مالی و اسایش مشکلی نداشته باشن
      مثلا کتاب خونه براشون بزنن و کتاباشون رو رایگان بدن
      این مساواته
      نه بیان تاپی بگن برو دانشگاه

بله هستن افراد سهمیه ایه تلاش گر که حقشون رو خودشون گرفتن
      یکی از بچه های ریاضی همین انجمن رتبه توی سهمیش شد5
      کشوری بدون سهمیش شد100
      الانم بنیاد نخبگانه

این ارزش داره
      این سهمیه شم در نظر نگیری بازم یه فرد عالیییی محسوب میشه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول از اینکه هم خودم سهمیه ام هم دوستای نزدیکم پس هیچ کدوم دروغ نیست دوما اره پاکش کردم ک نگی چون خودش سهمیه اس اینارو میگه
      من ترسی ندارم ک بگم سهمیه ایی ام چون ترسی ندارم ک بگم پدرم جانبازه ک پدرم برا این وطن جنگیده
      منتم نمیذارم افتخار میکنم
      ولی برا بعضی از شما مثل تو متاسفم ک بخاطر رفتن شهدا و جانبازه الان اینقدر راحت زندگی میکنی ولی خیلی راحت ب بچه طرف میگی ای کیوش ۵۰ یا ۷۰ اهه
      حتما خودت ای کیوت ۳۰۰ و فوق نابغه ایی ها
      اخه یکی نیست ب تو بگه اقای محترم ک سواد و اطلاعات نداری در مورد ای کیو
      حداقل برو ببین ک اون عقب مونده ها هم ای کیو شون کم ک باشه ۸۰ هه اصلا ای کیو زیر ۸۰ نمیتونه کاری بکنه بعد تو ب ماها میگی ۵۰ یا ۷۰
      تو خودت مشکل داری
      منم خیلی محترم گفتم چیزی نگید وقتی خبر ندارید نه فحش دادم نه چیز دیگه ایی
      شما خودت بد برداشت میکنی
      منم از دختر بودنم نترسون حالا فکر کردی پسری هرجور بخای میتونی حرف بزنی
      د آخه اگ راست میگی ک تو با بی احترامی کردن از انجمن حذف میشی که
      پس الکی نگو چون دختری اینجوری گفتم
      من با حفظ احرام باهات حرف میزنم و دهنمم چاک و بست داره نیازی نیست ادمایی مثل تو نگرانم باشن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      متاسفانه فرهنگ مملکت ما طوری افت کرده که هر کسی فکر میکنه اون چیزی که توی فکرش هست و تخیلات بافته درسته.دوستی ک در کمال تخیلات خودت همه جا جار میزنی که به 60 هزار کشور میشه پزشکی اورد..دوست من..این تغییر رتبه ای که ایجاد میشه به خاطر سهمیه فرق میکنه با سهمیه مناطق چون ظرفیت ها فرق میکنن..کشی که توی ایثارگران شده 1000 رتبش اندازه یه 3000 منطقه ارزش داره..من به شخصه کسی رو میشناسم ک با رتبه 1000 ایثارگران داره توی ی دانشگاه تیپ 3 پزشکی بین الملل میخونه..پس لطفا تخیلات فاسد و پوچ خودت رو همه جا جار نزن.سعی کن سکوت کنی چون هرچی بیشتر داد بزنی بی فکری خودتو نشون میدی.ممنون

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..زهرا.. نمایش پست ها
      بچه ها ی خوبم سر به را نشدید هنوز )
      جرا حاشیه میرین یا جواب طرف رو بدین یا سکوت کنین
      کی هدایت میشین اخه کم حاشیه برین
      داداش دوغتو و بنوش
      باشد که با نوشیدن دوغ رستگار شوی
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من که سهمیه ندارم باهاشم مخالفم اما زشته اینجور حرف زدن وتوهینا به کسایی که سهمیه دارن ،(یااونایی که سهمیه دارن واستفاده کردن میان به کسایی که سهمیه ندارن توهین میکنن وچیزیم طلبکارن که حرص ادم درمیاد)که رسما میشه نگیر پاچه مردمو قضیه فقط سهمیه نیست کلا یه عده عادت داره بپرن به بقیه نمیدونم با پرخاشگری چه بهشون میرسه ، شعور اینم ندارن که عصاب بقیه رو خورد میکنن وفقط خودشون براشون مهمن اگه فردا یه کاره ای بشن هم میشن مثل خیلی از مسئولای الان که فقط توهین میکنن و کار بقیه رو راه نمیندازن.
      مخالف چیزی هستی حق داری اعلام کنی اما به دور ازشعور وفرهنگ وشخصیته توهین،
      تبعیض وبی عدالتی همیشه بوده مام ازش ضرر دیدیم.
      الانم متنمو خوندی بیا پرخاشگریتو به من ادامه بده
      آدم باش همین
      ویرایش توسط ..زهرا.. : 11 دی 1395 در ساعت 15:48 دلیل: قسمت داخل پرانتز رو اضافه نمودم .یه طرفه حرف نزده باشم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      داداش دوغتو و بنوش
      باشد که با نوشیدن دوغ رستگار شوی
      باشه ابجی حتما بیا باهم بنوشیم دوغ
      آدم باش همین

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن