خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اگه از الان روزی 10 تا 13ساعت بخونم میتونم پزشکی یا دندان بیارم ؟

من پارسال بار اول کنکور شرکت کردن ولی تقریبا هیچی نخوندم رتبه ۱۶۰۰۰ منطقه ۲ تجربی آوردم امسالم هفته پیش تازه شروع کردم از صفر میخواستم بدونم بنظرتون امسال اگه تو این ۵ ماه روزی ۱۰ تا ۱۳ ساعت بخونم میتونم پزشکی یا دندان بیارم ؟
      من کنکور قبل زبانو خوب زدم ۱۰۰ زیست هم ۵۸ ولی مشکل شدید در عربی و تا حدی فیزیک دارم ممنون میشم نظرتون رو بگید که اگه نمیشه من هزینه الکی برای کلاس و این جریانا نکنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash001 نمایش پست ها
      من پارسال بار اول کنکور شرکت کردن ولی تقریبا هیچی نخوندم رتبه ۱۶۰۰۰ منطقه ۲ تجربی آوردم امسالم هفته پیش تازه شروع کردم از صفر میخواستم بدونم بنظرتون امسال اگه تو این ۵ ماه روزی ۱۰ تا ۱۳ ساعت بخونم میتونم پزشکی یا دندان بیارم ؟ من کنکور قبل زبانو خوب زدم ۱۰۰ زیست هم ۵۸ ولی مشکل شدید در عربی و تا حدی فیزیک دارم ممنون میشم نظرتون رو بگید که اگه نمیشه من هزینه الکی برای کلاس و این جریانا نکنم
      سلام ، بله ممکنه با یک برنامه ریزی خوب و مطالعه هدفمند هیچ هدفی دور از دسترس نیست ، با توجه به اینکه در درس زبان در سطح خیلی خوبی دارید به نظرم زبان مطالعه نکنید مناسب تر باشه و یا برای زبان و زیست که هر دو درس در شرایط ایده آلی هستید کمترین زمان رو اختصاص بدید، اگر کارنامه های قلم چی را بررسی کنید مشاهده خواهید کرد که با 40 - 50 درصد زیست پزشکی مجاز شده اند ، در همه دروس یک سطح منطقی 30 - 70 دست پیدا کنید به هدف خودتون رسیدید. ضمن اینکه داوطبین زیادی بودند که در مدت زمان اندکی موفق شدند ،حتما از یک مشاور زبده در امر کنکور تجربی کمک بگیرید ، و تایم های کلاس هایی که تصمیم دارید شرکت کنید مدیریت کنید و با توجه به زمان بسیار اندکی باقی مانده فرصت آزمون و خطا ندارید. تا با تلاش تان به هدفی که در نظر دارید دست پیدا کنید.
      ویرایش توسط nafasdovom : 07 دی 1395 در ساعت 16:44

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواستن توانستن است

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من پارسال بار اول کنکور شرکت کردن ولی تقریبا هیچی نخوندم رتبه ۱۶۰۰۰ منطقه ۲ تجربی آوردم امسالم هفته پیش تازه شروع کردم از صفر میخواستم بدونم بنظرتون امسال اگه تو این ۵ ماه روزی ۱۰ تا ۱۳ ساعت بخونم میتونم پزشکی یا دندان بیارم ؟
      من کنکور قبل زبانو خوب زدم ۱۰۰ زیست هم ۵۸ ولی مشکل شدید در عربی و تا حدی فیزیک دارم ممنون میشم نظرتون رو بگید که اگه نمیشه من هزینه الکی برای کلاس و این جریانا نکنم
      اگه هیچی نخوندی16000آوردی بخونی تواین6ماه نه5ماه ان شاءالله پزشکی میاری،ولی عزیزمن الآن بگم میاری یعنی میاری شماتلاش خودتوتواین چندماه کن،باحرف من که نمیاری میاری!!خیلی سخته آوردنش بااین رقابت اماشدنی هست،دیگم ازاین تاپیکانزن خودت تلاش کن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم با جوابتون خیلی از استرس و یجورایی ترسم کمتر شد الان که شروع کردم و حجم مطالبو دیدم همیشه یه چیزی ته ذهنم میگه خیلی ها هستن که ۲ سال خوندن پشت هم نتونستن من تو ۵ ماه چطور از اونا جلوتر باشم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم تقریبا هیچی نخوندم بعد رتبه من کارت شارژ شده چطور؟:troll (5):

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم با جوابتون خیلی از استرس و یجورایی ترسم کمتر شد الان که شروع کردم و حجم مطالبو دیدم همیشه یه چیزی ته ذهنم میگه خیلی ها هستن که ۲ سال خوندن پشت هم نتونستن من تو ۵ ماه چطور از اونا جلوتر باشم
      خب منم گفتم خیلی سخته وحجم مطالب خیلی زیاده،بنده خودم پشت کنکوربودم امانشدبه دلایل های مختلف خیلی چندتاازدوستام باحجم بالای درس خوندن هم نتونستن بیارن،اماعزیزاگه میخوای بخونی شروع کن امروزبگی حجم مطالب زیاده فردایه روزنزدیکتربه کنکورمیشی وحجم مطالب هم یقیناهمون میمونه وزمانت کمتر

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      داداش با شرایطی که داری با دقیق 12 ساعت و 10 دقیقه در هر روز میتونی پزشکی قبول بشی
      در موورد کلاس
      بخاطر تایم محدودی که داری و پرت وقت بین رفت امد کلاس از دی وی دی اموزشی استفاده کن
      هم اینکه الان اکثر دبیرای خوب وقت ازاد ندارن و همچنین کلاساشون تا نصفه رفته

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید شانس بوده یجورایی من خودمم رتبمو دیدم باورم نشد انتظار کارت شارژ داشتم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      شمازیست رو58زدی میگی هیچی نخوندم خب فوق عالی زدی من که60زدم شمانخوندی58زدی به قول دوستمون چطورشد،شایدبه اندازه خودت هیچی نخوندی،باورکن روزکنکورخیلی تاثیرداره،من همیشه عمومی هاخوب بودیعنی تو3تاش رنج40تا60بودولی روزکنکورگندزدم به عمومی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      میثم میدونم مثل من الآن میخوادیه صفحه بنویسه میبینم آن هست تواین تاپیک شایداشتباه کنم@meysam1999+

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      شمازیست رو58زدی میگی هیچی نخوندم خب فوق عالی زدی من که60زدم شمانخوندی58زدی به قول دوستمون چطورشد،شایدبه اندازه خودت هیچی نخوندی،باورکن روزکنکورخیلی تاثیرداره،من همیشه عمومی هاخوب بودیعنی تو3تاش رنج40تا60بودولی روزکنکورگندزدم به عمومی
      بله درسته روز کنکور خیلی تاثیر داره ولی من کلا نخوندم زبان رو بدلیل تجربه قبلی بالا زدم سال قبل هم من فقط زیست خوندم سر جلسه هم شرمسارانه خواب بودم زمان اختصاصی ها به قولی کنکور برام مهم نبود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اصلا مهم نیست چ قدر می خونی مهم اینه که یادبگیری موقع درس خوندن...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بابت روحیه و کمک متشکرم الان که میدونم شدنیه تمام تلاشمو میکنم امیدوارم بتونم قبول بشم
      بدرود تا ۶ ماه دیگه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجیبه
      هم هیچی نخوندی هم زیست 58 زدی هم زبان 100 زدی رتبه‌ات‌ هم ۱۶۰۰۰ شده
      با همین دوتا درصد رتبه به مراتب بهتری باید اورده باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن