خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post فیزیک نمره نمیگیرم، به نظرتون چیکار کنم؟ (لطفا جواب بدید ضروریه)

سلام خدمت بچه های انجمن
      من دانشگاه ثبت نام کردم و فرجه گرفتم که تا اخر دی ماه کارنامه پیش رو میارم و بعدش رفتم بزرگسالان ثبت نام کردم. از اونجایی که یه درس تک ماده میتونی استفاده کنی، من شیمی رو گذاشتم واسه تک ماده و سه درس زیست، فیزیک و ریاضی رو ثبت نام کردم. حالا فیزیک گذشت و میدونم که نمره خیلی پایینی میگیرم و احتمال 80 درصد قبول نمیشم. اگرم مدرک نبرم دانشگاه احتمالا اخراج میکنن و باید برم سربازی( که این یعنی زندگی به باد میره).
      حالا کسی از دوستان در این مورد میتونه بنده رو راهنمایی کنه؟ خیلی دلشوره دارم...ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghostkillercr7 نمایش پست ها
      سلام خدمت بچه های انجمن
      من دانشگاه ثبت نام کردم و فرجه گرفتم که تا اخر دی ماه کارنامه پیش رو میارم و بعدش رفتم بزرگسالان ثبت نام کردم. از اونجایی که یه درس تک ماده میتونی استفاده کنی، من شیمی رو گذاشتم واسه تک ماده و سه درس زیست، فیزیک و ریاضی رو ثبت نام کردم. حالا فیزیک گذشت و میدونم که نمره خیلی پایینی میگیرم و احتمال 80 درصد قبول نمیشم. اگرم مدرک نبرم دانشگاه احتمالا اخراج میکنن و باید برم سربازی( که این یعنی زندگی به باد میره).
      حالا کسی از دوستان در این مورد میتونه بنده رو راهنمایی کنه؟ خیلی دلشوره دارم...ممنون
      تا 18 تمام یعنی 19 سالگی که سربازی نمیبرن اگه اون 1 سال فرجه رو هم رد کردی دیگه هیچی
      امتحانم نهایی برگزار میشه،نهایی بزرگسالانم خیلی حساسن یعنی نهایی معمولی شاید بشه یکیو جای خودت بفرستی سر جلسه ولی بزرگسالان عمرا.
      دیگه بهترین راه یه گودبای پارتیه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghostkillercr7 نمایش پست ها
      سلام خدمت بچه های انجمن
      شما که درس نمیخونی با توجه به گفته های خودت هدفت از دانشگاه رفتن چیه ؟ میخوای 6 سال عمرت رو طلف کنی که 2 سال سربازی رو 6 سال بندازی عقب ؟؟ این که میشه 8 سال ضرر !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

شما که درس نمیخونی با توجه به گفته های خودت هدفت از دانشگاه رفتن چیه ؟ میخوای 6 سال عمرت رو طلف کنی که 2 سال سربازی رو 6 سال بندازی عقب ؟؟ این که میشه 8 سال ضرر !
      نه عزیز اگه فیزیک قبول نشدم قرار نیس درس نخون باشم
      رشته دانشگاه هم ادبیات انگلیسی هستش
      به هر حال ممنون از نظرت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرت اما راه پیشنهادی دارین بگید ندارین بی خیال پست گذاشتن شین ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راهش اینه که توو اون حوزه ای که اصلاح میکنن یه پارتی گیر بیاری از آموزش پرورش بپرس که حوزه اصلاح کدوم مدرسه هستش و برو دنبالش تنها راه اینه البته بعد از اینکه نمره ها اومد و اعتراض زدی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      راهش اینه که توو اون حوزه ای که اصلاح میکنن یه پارتی گیر بیاری از آموزش پرورش بپرس که حوزه اصلاح کدوم مدرسه هستش و برو دنبالش تنها راه اینه البته بعد از اینکه نمره ها اومد و اعتراض زدی
      اینم یکی از راه هایی بود که خیلی خوبه
      اشنای اموزش و پرورش هم تو قسمت امتحانات شهرمون دارم
      یه راه دیگه هم این بود که تک ماده واسه شیمی زدم ولی هنوز شیمی امتحانش برگزار نشده و داخلیم هست...به نظرت میشه بگم واسه اونو امتحان میدم و تک ماده رو بزارم واسه فیزیک؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن