خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: هدف اصلیتون از پزشک شدن؟

رأی دهندگان
    336. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • درآمد عالی

89 26.49%
    • جایگاه اجتماعی

83 24.70%
    • دوست داشتن رشته

99 29.46%
    • سایر

65 19.35%
    صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11202122 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 301 به 315 از 419
    1. Top | #301
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که فقط به خاطر اینکه از هر نظر در آینده دچار نگرانی نشم این شغلو دوست دارم.زندگی انقدر سخت شده که اگه جزو بهترین ها نباشی زیر بار فشار هزینه های زندگی و از طرف دیگر فشار روانی از طرف جامعه له میشی.

2. Top | #302
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      یعنی نمیدونی پوله؟؟؟؟
      جایگاه اجتماعی عالی
      پول
      احترام
      همه چی میاره
      این آدما یا نفسشون از جای گرمی بلند میشه، یا خیلی فضایی فکر میکنن و همه جا رو گل و بلبل میبینن و از اونان که میان میگن هر رشته ای بری میتونی موفق بشی و فلان و اینا
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #303
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داوطلب های تجربی زیادن ، فقط چون الان پزشکی رو بورسه
      همون بلایی که چند سال پیش سر رشته های مهندسی اومد...
      ایرانی جماعت باید شور همه چیز رو دربیاره...

پ ن : خلق را تقلیدشان بر باد داد.

4. Top | #304
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلطان زلاتان میگه میدونی چی از پول بهتره؟ پول بیشتر!

5. Top | #305
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin.ms نمایش پست ها
      سلطان زلاتان میگه میدونی چی از پول بهتره؟ پول بیشتر!
      خوشم اومد . از جملش نه ها . از اینکه طرفدار سلطان زلاتانی
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

6. Top | #306
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من میخوام دامپزشک شم هدفمم کمک به خلق شده های بی زبان هستش.

7. Top | #307
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها
      سلام برا من جالبه بدونم واقعا هدف شما از این که پزشک بشین چیه؟ ولی واقعا راستشو بگین
      ببین به نظرم اکثرا به خاطر پول میان سمتش ولی بعضی موقع ها باید منطقی تصمیم گرقت من خودم زمانی که پرستاری رو انتخاب کردم علاقه ای بهش نداشتم از کار بالین بدم میومد عاشق موسیقی بودم ولی خب حیف بود این همه درس خوندم نرم یه رشته خوب پون موسیقی رو میشد کنارش ادامه داد الان که وارد این علم شدم خیلی درس خوندن رو کلا دوست دارم به نظرم درسای رشته پرستاری خیلی خوبه بعد یکی مثه من که از پرستاری بدم میومد الان دارم برای ارشد میخونم شاید باورت نشه

8. Top | #308
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      مانی
      خدافظ

9. Top | #309
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به هزار ویک دلیل منطقی و بی منطق ..................خب دیگه دوست دارم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #310
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      بنام خدا
      مانی
      خدافظ
      به نام خدا
      اشتباه اومدی
      فک میکنی بوی کباب میاد اما...
      خداحافظ

11. Top | #311
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چه پزشکی باشه چه شغل درمانی دیگه ای...اولین هدفم این هست که وجودم توی این دنیا باعث بشه یه نفر دیگه حس آرامش و امنیت بیشتری رو تجربه کنه...خدایا ازت میخوام انقدر بهم قدرت بدی تا به این هدف برسم

12. Top | #312
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا اما واقعا به پزشکی علاقه دارم.از خودم مطئنم که به خاطر پول نمیرم چون رتبم هر چند شده میرم پزشکی با اینکه دندون درآمدش بهتره.عاشق کشیک دادن تو بخش اورژانس و جراحی ام.خیلی دوست دارم به کسایی که توانایی مالی ندارن کمک کنم.خلاصه از خدا میخوام اگه میخواد جونمو بگیره یه روز بعد از اولین جراحیم بگیره( در این حدااااا)

13. Top | #313
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azam1011 نمایش پست ها
      من هدفام يکی دوتا نيست.فقط مسخره نکنين!
      1:خوشحالی والدين واينکه والدينم بهم افتخارکنن.
      2:مسلما جايگاه اجتماعی
      3:درآمدخوب
      4:بادرآمدش واسه پدرومادرم يه خونه خوووب وبزرگ ويه ماشين عالی بخرم.
      5:ازپولش بتونم به ديگران کمک کنم.
      6:بيمارستان،پارک،مسجدو...
      7:کمک به خانواده های اطرافم که نيازمندن.
      8:درمان رايگان افرادی که پول کافی ندارند.
      9:تغيير فرهنگ پزشکان.تغييرروش و طرزفکرپزشکان(منظورم فسادوبی مسئوليتی که الان درجامعه پزشکی ديده ميشه)
      10:برای رضای خدا.خخ.بالاخره بايد بخاطراين همه نعمت ازجمله سلامتی يه تشکريم ازخدابکنيم يانه!؟
      تا گزینه 3 رو خوب اومدی. بقیش بعد دوره فارغ التحصیلی یادت بیاد خندت میگیره. هرچی دکتر حتی مومن دیدم خونه به خونه اضافه کردن... ماشین به ماشین با تک فرزند... تعداد خیییییلی محدودی تو فاز کمک و رضای خدا هستن وگرنه بقیشون...

14. Top | #314
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها
      سلام برا من جالبه بدونم واقعا هدف شما از این که پزشک بشین چیه؟ ولی واقعا راستشو بگین
      ممکنه علاقه و عشق باشه اما من نمیتونم قبول کنم که در این مملکت با این حجم از داوطلبان تجربی که 99درصدشون پزشکی دندان و دارو میخوان علاقه در اولوت اول باشه
      اولین دلیل رو پرستیژ اجتماعی میبینم حتی تو ریاضی خیلی ها میرن مهندسی پزشکی و یا هوافضا و برق به خاطر اسمش و پرستیژش
      دومین دلیل فکر میکنن همه پزشک ها و دندان پزشکها میلیاردرن و پول دار و پول رو تو اون میبینن
      سومین دلیل همه پزشکی میخوان ما هم میخوایم پس بریم تجربی
      از بچه گی تو گوشمون چپوندن دکتر مهندس خلبان
      و در آخر فکر کنم علاقه دخلی باشه
      در کشور ما متاسفانه از هر 10 نفر 2 نفر سمت علایقشون میرن بقیه ی 8 نفر میرن اون جایی که پول داره
      در کل سیستم غلط آموزش پرورش هست که این فاجعه رو به بار آورده و گند زده به همه استعدادها چه بچه هایی که میرن پزشکی میخونن تو ایران ولی واقعا اگه زیست شناسی میخوندن میتونستن بترکونن در سطح جهان
      یا بچه هایی که میرن برق میخونن ولی شاید اگه ریاضی میخوندن میترکوندن مثل مریم میرزاخانی که سمت علاقه اش رفت و ترکوند
      ولی اینجا پول حرف اول و آخر ور میزنه نه علاقه یا بهتره بگم سمت چیزی میریم که خوشمون میاد ببینیم وقتی دکتر میگن نا خود آگاه ذهنمون پول و خونه آنچنانی و ماشین آنچنانی و .... رو تصویر سازی میکنه ولییییییی
      ولی غافل از اینکه چقدر پزشک و دندانپزشک زیخته تو این مملکت که حتی پول ندارن مطب بزنن ولی اینها رو نمیبینیم
      کلا ما با دنیا مخالفیم و خلاف جهت داریم حرکت میکنیم یه ویدیوی تو یوتیوب هست که استاد دانشگاه میشیگان که یه خانم ایرانی هست در مورد دانشجویانی که از ایران میرن آمریکا حرف میزد
      ایشون میگفت متاسفانه قویترین بچه های ایران سوق داده میشن به سمت مهندسی و یا پزشکی که قویترین مهندسی ها هم اپلای میکنن و پزشکی ها هم شرایط در ایران الآن میگن خوبه و بعضی هاشون میموننن ایران و بعد از اینکه یکم پول درآوردن میرن به سمت دیگه که اصلا با پزشکی عجین نیست نمونه هاشم زیاده یکیش شهاب اناری معروف که همه میشناسنش
      ولی در آمریکا قویترین بچه ها میرن سمت علوم انسانی و علوم پایه مثل اقتصاد و حقوق و جامعه شناسی و فلسفه و ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست شناسی و جفرافیا و تاریخ و .....بعد از اینها علوم مهندسی هست
      بعد از علوم مهندسی علوم آموزشی و تربیتی و بعد از علوم آموزشی علوم خدماتی هست که پزشکی و دندان پزشکی هم زیرمجموعه اونها طبقه بندی میشه شما میری پزشک یه خدمتی رو دریافت میکنی در قبال پولش یا کثلا میری دندانپزشک و دندونت رو پر میکنی و خدمتی دریافت میکنی در قبال پولت
      و متاسفانه همین سیستم بلاعث شده که قویترین بچه های ایران بیان اینجا و با بچه های متوسط اینجا رقابت کنن
      خودش میگفت دانشجویی داشتم مهندسی مکانیک خونده بود تو شریف اینجا اومد رفت سمت فیزیک و الآن استاد دانشکاه شده در یکی از دانشگاه های آمریکا
      دوستان بیشتر اهمیت و نیاز جهانی یه رشته رو در نظر بگیرین نه اینکه خوب الآن شرایط کشور ما اینجوریه باید این کار و کنم این بزرگترین اشتباهه خودتونو محدود به مرز های کذابی نکنین که این سیاستمدارای کثیف کشیدن براتون
      البته شاید متن یکم گنگ باشه براتون طبیعیه
      ولی قول میدم بعد کنکور در این مورد بیشتر حرف بزنیم
      ببخشید طولانی شد
      ویرایش توسط _Joseph_ : 01 مهر 1399 در ساعت 10:36

15. Top | #315
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من راستش واقعا تازه علتشو پیدا کردم
      من عاشق حل مسئله هستم
      واسه همین به پزشکی و بالاخص به جراحی علاقه دارم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11202122 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن