خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات

کارخیلی خیلی سخت

سلام دوستان من پیش دانشگاهی ریاضی هستم ترازم حدو6000هستش میخوام کنکور تجربی بدم و این هم بگم زیست حتی یک کلمه هم نخوندم به نظر دوستان ایا این کار شدنیه ؟هرفمم پزشکیه مهم نسیت کجا . منطقه 3 هم هستم.مشکلی که دارم اینه کهنمیدونم چجوری هم کلاسای پیش دانشگاهی ریاضی رو برم وهم برای تجربی بخونم میونم کار سختیه ولی .....

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3175 نمایش پست ها
      سلام دوستان من پیش دانشگاهی ریاضی هستم ترازم حدو6000هستش میخوام کنکور تجربی بدم و این هم بگم زیست حتی یک کلمه هم نخوندم به نظر دوستان ایا این کار شدنیه ؟هرفمم پزشکیه مهم نسیت کجا . منطقه 3 هم هستم.مشکلی که دارم اینه کهنمیدونم چجوری هم کلاسای پیش دانشگاهی ریاضی رو برم وهم برای تجربی بخونم میونم کار سختیه ولی .....
      اینکه شدنیه اره چرا که نه !نگران زیستم نباش بازیست ۳۰ هم میشه رفت پزشکی

ولی از من میشنوی همون ریاضی و خوب بخون دانشگاه خوب قبول شو از ایران برو

📖
      ویرایش توسط Dr.Morteza_Ma : 07 دی 1395 در ساعت 04:45

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Morteza_Ma نمایش پست ها
      اینکه شدنیه اره چرا که نه !

ولی از من میشنوی همون ریاضی و خوب بخون دانشگاه خوب قبول شو از ایران برو

������
      عالی گفتی دوست عزیز دمت گرم

کلا من با هرکی که تو فاز رفتن از ایرانه شدید حال می کنم.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا شدنی نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خودم با ارشد برق دارم برا کنکور تجربی میخونم عین شما زیست صفر صفر بودم حتی یه کلمه هم نخونده بودم چیزی،کتابای خیلی سبز رو گرفتم برا زیست در کنار کتاب درسی و کاملا راضیم و در حال پیشرفت،شما هم قطعا میتونین پس،فقط اراده ی جدی میخواد
      البته اون اقا که گفتن همون ریاضی بخون از ایران برو هم حرف کاملا درستیه،رشته های مهندسی برعکس اینجا اونور خیلی بهش بها میدن و پذیرشش هم راحته به نسبت و بازدهیش هم نسبت به پزشکی کمتر زمان بره،ولی من روحیه رفتن اونورو نداشتم برا همون نشستم برا تجربی میخونم شمام ببینین هدفتون اینور موندنه اگه تجربی بخونین اما اگر اپلای گرفتن هدفتونه همین ریاضی رو ادامه بدین بهترینه و قبولیش بخصوص الان تو کنکور هم نسبت به گذشته راحت تره حتی دانشگاهای خوب(نمیگم راحته میگم از گذشته راحت تره چون شرکت کننده کمتره)
      موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قبلا ریاضیا به امید ریاضی فیزیک میومدن تجربی و موفق میشدن الان درصدای ریاضی فیزیک بالا رفته دیگه مثل قبل نیست.
      زیست سنگینه میخونی میخونی میری سراغ تستا میبینی چه غولیه تسلط و مرورش کار 5-6 ماه نیست

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین هر کاری رو میشه انجام داد حالا به سختی ولی خوبه آدم منطقی باشه ما که از همون دوم خوندیم هنوزم نکته هایی هست که بلد نباشیم شما دیگه از الان بخوای شروع کنی به نظرم باید تا آخر زیست بخونی که اونم نشدنیه بقیه درسا چی پس؟ درکل بستگی به خود فرد داره من برای بار اول که زیست می خوندم سطحم تا متوسط بالا می رفت (بار اول) که اونم هر فصلی 2 روز طول می کشید یعنی برای رسیدن به سطح متوسط (در حد 30 درصد) عملا شما 60 روز کامل باید زیست بخونید که به نظر من نشدنیه توی این موقع از سال اما فقط نظر منه نظر بقیه هم ببینید

7. Top | #7
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دلم میخواد کنکور ریاضی بدم
      ها عامو میشه چرا نشه ولی خیلی باید تلاش کنی و زیاد زیست رو مرور کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال نمیتونی زیستو بخونی بخوای بری تجربی کنکور بدی سال بعد
      وقت خوندن زیستو نداری من خودم از تابستون دارم میخونم تموم نشده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین داداچ خودت نوشتی کارت خیلی خیلی سخته . اگه واقعا میخوای بخونی سرتو بنداز پایین و فقط تا خود کنکور بخون .
      اگه میخوای از فردا باز بیای اینجا مث صد نفر دیگه بگی نا امید شدم و چیزی از زیست نمیفهمم و این مدل فازا ، همین الان به طور جدی از تجربی بکش بیرون و سعی کن یه مهندس موفق بشی

توصیم کاملا برادرانست . روش فک کن

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere
      ویرایش توسط Petrichor : 06 دی 1395 در ساعت 22:42

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      كار نشد نداره . ميتونی چون بنيه رياضيت خوبه لااقل از ما تجربيا بهتره/

+ ما هم زياد نخونديم زيست و خيالت راحت : )

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه میتونی پزشکی و دندون بیاری بیا اگه نه همون ریاضی بمون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن