خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question ساعت بندی برنامه ریزی

سلام دوستان.چند تا سوال دارم در رابطه با برنامه ریزی
      چون من ساله سومم و تو آزمونایه کانونم هستم یخورده دچار سر درگمی شدم.چون مدرسه امتحانایه تشریحی میگیره و کانونم که تستیه و باید تست زد براش بزنم . نمیدونم چجوری اینارو با هم منطبق کنم .کیا تست بزنم؟ چقدر واسه تست و تحلیل زمان بزارم ؟چه درساییرو تست بزنم ؟و...(با میانگین 30 ساعت در هفته)
      یه سوال دیگه هم اینه که مثلا با میانگین هفته ای 30 ساعت مطالعه چجوری اینو بین درسا تقسیم کنم. طبق چه چیزی؟ ضریب کنکور یا ساعتی که تو مدرسه داریم یا ..؟
      چون خیلی وقت نمیشه که هم واسه مدرسه بخونم هم واسه کانون تست بزنم باید اینارو با هم منطبق کنم اگه میشه بگین چجوری ممنون دوستان
      مثلا بعد از اینکه واسه مدرسه خوندم همونو سریع تست بزنم یا بزارم یه روزایه خاصی تو برنامه یا روشایه دیگه.
      روش بگین ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هفته اول تشریحی بخون(از مدرسه عقب نیوفت به هیچ عنوان حتی درسای هفته بعدم بخون اگه میتونی)

هفته دوم تست بزن و برسی کن

📖

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطف پیشنهاد بدید دیگه همه میخوننو میرن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirahmati137 نمایش پست ها
      دوستان لطف پیشنهاد بدید دیگه همه میخوننو میرن
      سلام.منم مثل شماسال سوم توی کانون بودم.ولی چون نمیتونستم همه روباهم منطبق کنم(مدرسه وکانونو)ترازام هیچ پیشرفتی نمیکرد.به نظرم زیادخوب نیست که امسال خودتودرگیرکانون کنی بیشترسعی کن امتحانای نهاییتوعالی بدی وسعی کن همشو20شی وبیشترتشریحی کارکن.چون به نظرم کانون بیشترواسه کسایی خوبه که ازابتدایی باهاش پیش رفتن.وکانون برای سال کنکورم خیلی خوبه چون برنامه راهبردی عالی داره.اگه ازابتدایی تاحالاتوکانون بودی که هیچی ولی اگه نبودی سعی کن انصراف بدی.یااگه دوست نداری انصراف بدی توجهی به آزموناش نکن چون چیزی که برای کنکورت مهمه تاثیرمعدله که معلوم نیست سالهای آینده چنددرصد وبه صورت مستقیم یامثبت شه نه ترازورتبه کانون اونم واسه سال سوم.البته اینانظریات وتجربه های من بودامیدوارم مفیدبوده باشه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه ببین ما میریم کانون که از الان با تست و تیپ سوال و نحوه تست زنی آشنا شیم ولی به نظرم اگه امسال تست نزنیم سال بعد نمیرسیم و نا موفقیم تا نهایی 25 درصده کنکوره بقیش چی؟تازه اینم تاثیره مثبته یعنی اگرم بد شدی تو رتبه و ترازت تاثیری نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن