خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای شیمی

سلام دوستان .دان اموز سال سومم و المپیاد شیمی شرکت کردم خیلی مهمه برام که حداقل مرحله اول قبول شم و نتیجه خوبی بگیرم.منبع براش چی معرفی میکنین؟حل مسایل شیمی فار و نشر دریافت خوبه؟راستی شیمی در سطح خیلی خوبیه و تو قلم چی تراز شیمیم بالای 8000 میاد.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.meh نمایش پست ها
      سلام دوستان .دان اموز سال سومم و المپیاد شیمی شرکت کردم خیلی مهمه برام که حداقل مرحله اول قبول شم و نتیجه خوبی بگیرم.منبع براش چی معرفی میکنین؟حل مسایل شیمی فار و نشر دریافت خوبه؟راستی شیمی در سطح خیلی خوبیه و تو قلم چی تراز شیمیم بالای 8000 میاد.
      ممنون
      اینایی که میگی نسبتا خوب هستن ولی برای المپیاد شما اگه بتونی کتاب شیمی عمومی(1) چارلز مورتیمر رو بگیری یا از اینترنت هم میتونی دانلود کنی و سرفصل های مرتبط رو از روی اون هم بخونی به شدت کمکت میکنه به خصوص از نظر مفاهیم...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.meh نمایش پست ها
      ممنون
      سلام
      برای قبولی مرحله اول المپیاد یکی از بهترین کتاب ها "2000 مساله المپیاد شیمی انتشارات خوشخوان" هست.
      اما با توجه به اینکه الان زمان خیلی کمی تا ازمون مونده اگر فرصتت کمه به حل تست های دوره های قبل مرحله اول بپرداز.
      اگر به برنامه ریزی دقیق تر نیاز داری بهم پیام بده.
      موفق باشی
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از دوستان.مورتیمر رو دارم و مطالعه میکنم .فکر میکنم بهترین کارم الان حل مسایل دوره های قبل باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم المپیادی بودم وقت نکردم ادامه بدم
      2000مساله المپیاد شیمی خوشخوان
      بعدش وقت کردی تکمیلی های مبتکران
      چنددرصد میزنی که این تراز رو میده ؟
      مورتیمر و اسپیلبرگ و اینا لازم نداری

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همیشه نود به بالا میزنم کمترین درصدم 90 یا 87 هست بقیه شیمی رو نمیرسن تو زمان بزنن تو اخر دفترچست و همش مسیلست (استو کیومتری و ایناس ولی همون وقت معمولی و بش دادن) برا همین تراز بالا میادش چون سرعت خدارو سکر خوبه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این به درد شیمی دوست ها میخوره.
      منبعش مثل مرحله اول المپیاده. یعنی شیمی دوم و سوم و پیش. پس کنکوری های قوی هم میتونن ثبت نام کنن.

poster-iroch.png
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن