خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question دوران جمعبندی نیمسال اول؟

سلام دوستان اعیزم
      من یه مشکل خیلی بزرگ دارم
      مشکلم اینه که بلد نیستم تو دوران جمعبندی مثه الان تا 24 دی،باید چیکار کنم؟
      مخصووووصا واسه اختصاصی ها به جز شیمی
      رشتمم که تجربیه..
      عایا کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟
      پیشاپیش ممنون از جوابگوییتون

@yasintabriz @درسا20
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.
      ویرایش توسط elmira_tzf : 06 دی 1395 در ساعت 11:39

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره والا این فاز که میدن جمع بندی کنین. دقیقا یعنی چی؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام .
      هر کی برداشت خودش رو از جمع بندی داره . برای من جمع بندی یه جور فرصت برای تکمیل مباحثی هست که قبلا خوندم ؛
      برای مثال در زیست :
      من حساب کردم که تا آزمون 8 بهمن در حدود 5 هفته فرصت دارم . هفته ی اول رو دارم فصول 4 و 5 و6 دوم رو که قبلا خوندم و خلاصه نویسی کردم رو ، یه بار دیگه میخونم + تست هایی که علامت دار کرده بودم
      ( مثلا من برای فصل گوارش حدود 1هفته و نیم وقت گذاشتم که خلاصه نویسی کنم و نکات خودم رو جمع و جور کنم + تست های آی کیو رو بزنم ؛ اما طی دیروز و امروز تونستم کل گوارش رو از روی خلاصه هام بخونم + حدود 50 تست از 200 تستی که از آی کیو نشاندار کرده بودم رو بزنم !!)
      در هفته دوم و سوم به همین شکل پیش 1 و در هفته 4 و 5 ادامه دوم و سوم رو جمع و جور میکنم .
      حالا من به این پروسه میگم جمع بندی نیم سال اول . شاید هر کدوم از شما ها برداشت متفاوتی از این عبارت کلی دارید که مطابق با وضعیت 3-4 ماه گذشته شماست

موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      سلام .
      هر کی برداشت خودش رو از جمع بندی داره . برای من جمع بندی یه جور .
      .
      .
      .
      در هفته دوم و سوم به همین شکل پیش 1 و در هفته

موفق باشید
      خودشه...
      کاملا با حرفاتون موافقم آقا بهنام

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشین ایا لازمه تستایی که بلد نبودیم یا غلط زدیم تو زیست رو دوباره بزنیمشون چون نکتشو که در اوردیم ونوشتیمش توی کتاب.بنظرتون بهتر نیست تست جدید بزنیم از همون مباحث؟؟؟؟؟شماکه فارغ التحصیلین قصد دارین تا اخر با برنامه کانون پیش برین؟؟؟یا قبل عید درسارو تموم میکنین؟؟؟
      سلام .
      هر کی برداشت خودش رو از جمع بندی داره . برای من جمع بندی یه جور فرصت برای تکمیل مباحثی هست که قبلا خوندم ؛
      برای مثال در زیست :
      من حساب کردم که تا آزمون 8 بهمن در حدود 5 هفته فرصت دارم . هفته ی اول رو دارم فصول 4 و 5 و6 دوم رو که قبلا خوندم و خلاصه نویسی کردم رو ، یه بار دیگه میخونم + تست هایی که علامت دار کرده بودم
      ( مثلا من برای فصل گوارش حدود 1هفته و نیم وقت گذاشتم که خلاصه نویسی کنم و نکات خودم رو جمع و جور کنم + تست های آی کیو رو بزنم ؛ اما طی دیروز و امروز تونستم کل گوارش رو از روی خلاصه هام بخونم + حدود 50 تست از 200 تستی که از آی کیو نشاندار کرده بودم رو بزنم !!)
      در هفته دوم و سوم به همین شکل پیش 1 و در هفته 4 و 5 ادامه دوم و سوم رو جمع و جور میکنم .
      حالا من به این پروسه میگم جمع بندی نیم سال اول . شاید هر کدوم از شما ها برداشت متفاوتی از این عبارت کلی دارید که مطابق با وضعیت 3-4 ماه گذشته شماست

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      سلام ببخشین ایا لازمه تستایی که بلد نبودیم یا غلط زدیم تو زیست رو دوباره بزنیمشون چون نکتشو که در اوردیم ونوشتیمش توی کتاب.بنظرتون بهتر نیست تست جدید بزنیم از همون مباحث؟؟؟؟؟شماکه فارغ التحصیلین قصد دارین تا اخر با برنامه کانون پیش برین؟؟؟یا قبل عید درسارو تموم میکنین؟؟؟
      توجه کنید که فلسفه ی علامت گزاری تست ها ، صرفا نکته ی جدید نیست ؛ بلکه نکاتی هست که شاید هم در کتاب وجود داشته و اصلا نکته ی خاصی نیست ولی شما در اوج مطالعه ی خودتون ، اون نکته رو غلط زدین ! پس احتمال تکرار اون اشتباه در جلسه ی ازمون و کنکور وجود داره .
      بهتره که یه دور تمامی تست های علامت دار رو بزنید و بعدش در وهله ی دوم برید دنبال تست های نو .

در رابطه با برنامه ی خودم .
      فعلا با کلاس هام دارم جلو میرم که ایشالله قیل عید تموم بشه ؛ اما به برنامه ی کانون هم توجه دارم و در اولویت بعدی قرار میدم .

در رابطه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توجه کنید که فلسفه ی علامت گزاری تست ها ، صرفا نکته ی جدید نیست ؛ بلکه نکاتی هست که شاید هم در کتاب وجود داشته و اصلا نکته ی خاصی نیست ولی شما در اوج مطالعه ی خودتون ، اون نکته رو غلط زدین ! پس احتمال تکرار اون اشتباه در جلسه ی ازمون و کنکور وجود داره .
      بهتره که یه دور تمامی تست های علامت دار رو بزنید و بعدش در وهله ی دوم برید دنبال تست های نو .

در رابطه با برنامه ی خودم .
      فعلا با کلاس هام دارم جلو میرم که ایشالله قیل عید تموم بشه ؛ اما به برنامه ی کانون هم توجه دارم و در اولویت بعدی قرار میدم .

در رابطه
      کلاس تقویتی منطورتون هست؟
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      کلاس تقویتی منطورتون هست؟
      بهش ميگن كلاس كنكور

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ها این جمع بندی که وَگفتی ای یعنی چَه ؟!

ر.ا : سعی میکنم جا مونده های رو بخونم و دوره مباحث فرار و فراموش شده و رفع اشکال
      خوشا دیدار ما در خواب ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آپ
      ممنون از نظرات دوستان
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .
      برای مثال در زیست :

موفق باشید

درس ١١ سوم رو نميخونين ؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      درس ١١ سوم رو نميخونين ؟
      درس 11 رو هفته ی گذشته خوندم .

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      سلام دوستان اعیزم
      من یه مشکل خیلی بزرگ دارم
      مشکلم اینه که بلد نیستم تو دوران جمعبندی مثه الان تا 24 دی،باید چیکار کنم؟
      مخصووووصا واسه اختصاصی ها به جز شیمی
      رشتمم که تجربیه..
      عایا کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟
      پیشاپیش ممنون از جوابگوییتون

@yasintabriz @درسا20

سلام شما باید دوران جمع بندی ی حالت بازیابی جلو برید یعنی اول از خودتون ی مجموعه تست امتحان بگیرید بعد نکات درسی مهم رو ی حالت ریویو جلو برید

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعی کنید تو این دوران ارامشتونو حفظ کنید و ی مقدار سرعتتونو بالا ببرید تستا و نکات نشاندار و مرور سریع مطالب و امتحان گرفتن با زمان بندی کافیه تو این دوران

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهش ميگن كلاس كنكور
      کلاس کنکور واقعا تاثیر داره؟
      چه درس هایی کلاس میرید؟
      تراز آخر قلم چیتون چند شد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن