خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

روش برنامه ریزی بلند مدت

سلامی مجدد
      دوستان راستش بخاطر کم کاریم تو ترم یک و تابستون تصمیم گرفتم بیخیال قلمچی شم . میخوام یه برنامه ریزی بلند مدت بچینم واسه کنکور. اما نمیدونم چه جوری ؟ چند ماه چند ماه مبجثارو بچینم . دوره جمع بندی کیه ؟ اصن چه جوری بچینم مرسی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgvar نمایش پست ها
      سلامی مجدد
      دوستان راستش بخاطر کم کاریم تو ترم یک و تابستون تصمیم گرفتم بیخیال قلمچی شم . میخوام یه برنامه ریزی بلند مدت بچینم واسه کنکور. اما نمیدونم چه جوری ؟ چند ماه چند ماه مبجثارو بچینم . دوره جمع بندی کیه ؟ اصن چه جوری بچینم مرسی
      جمع بندي رو از اوخر فروردين نهايتاً از 20 ارديبهشت شروع كنين

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      مرسی اینو گوش کردم ولی از برنامه ریزی چیزی نگفته نمیدونم چطور برنامه بچینم هر کار میکنم یه چیز جا میمونه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش. وقتی بلد نیستی ریسک نکن همون قلمو بخون کنارش سعی کن یکمم پایه دوم بخونی
      سومو انتخاب کن
      پیش۱ هم بمونه فروردین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      photo_2016-12-24_21-16-52.jpg

دوستان نظرتون چیه ؟ میدونم خیلی سنگین شده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      nac
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم پیش ۲رو با برنامه ی قلم چی بخونین و در کنارش موازی باهاش برنامه بزیزید واسه خوندن پیش ۱
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم پارسال همین کارو کردم اما چون مشاور خصوصی نداشتم که مجبورم کنه و دیگه ازمون نمیدادم و استرس اینو نداشتم ک به بودجه بندی میرسم یا نه عید به بعد افتضااااح عمل کردم
      دوست منم همینکارو کرد منتها مشاوری داشت که خود مشاور اخر هر هفته ازش ازمون میگرفت و هرشب هم باهاش حرف میزد و انگیزه بهش میداد.الان اون دانشجوی پزشکیه و من پشت کنکور
      شما هم اگر حس میکنید ممکنه نزدیک کنکور مثل من کم بیارید ازمونتونو ول نکنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام . منم تازه شروع کردم ( برای زیر 400 منطقه 3 ) برای خوندن ( بعد نوبت اول ) یه همچین برنامه ای ریختم البته دوره های زمانی رو هر دو هفته گذاشتم ؛ فقط کافیه بخوای و بتونی بهش عمل کنی ، ساعت مطالعه رو بالا ببر میانگین مطالعه هفتگی رو بالای 50 ساعت برسون ( هفته های آزمون 45 ساعت )
      البته آزمون هام گاج هست بنظرم برنامه ی راهبردیش خیلی منطقی تر از کانون هست و بازم البته این آزمون ها ملاک نیستن !
      ملاک اینه که تا آخرای فروردین پایه + پیش رو تموم کرده باشی و وارد جمع بندی بشین
      ایشالا همه ی کنکوری ها نتیجه دلخواه رو بگیرن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2016-12-24_21-16-52.jpg
مشاهده: 127
حجم: 127.1 کیلو بایت

این برنامه خیلی کلیه فرض کن میخوای شروع کنیش از چی شرو میکنی از کجا معلوم تموم شه بنظرم باید جزییات ببشتری بهش اضافه کنی و بدونی تو بازه های زمانی کوچیکتر میخوای چیکار کنی مثلا شیمی پیش 2 رو میخوای تو 54 روز تموم کنی بازه های زمانیشو بزار هر سه روز یک بار که تو این مدت 18 جلسه مطالعه داشته باشی حالا میتونی یکی در میون خوندن و تست باشه که و تعداد تستارم یجوری تنظیم کن که به درصد هدفت بخوره در نهایت که همه ی درسارو نوشتی مواظب باش تو یه روز چن تا درس سنگین با هم نیفتن که نشه تو اون روز تموم کردشون
      هر برنامه ای که ریختی هم از درستیش مطمعن شو بعد شرو کنش چون اگه بهش اعتماد نکنی حوصلت هم برای اجراش کم میشه .
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

متاسفانه دیر دیدم این پست رو اما یه چیزایی میگم شاید بدردت بخوره ...
      با توجه به اینکه زمانت کمه (از الان حدود 5ماه) برنامه ی بلند مدتی که میریزی نباید خیلی طولانی باشه الان برنامه ی طولانی مدت بنظر من باید 1ماهه باشه علتشم اینه که آخر هر ماه باید بررسی کنی که چقدر از برنامه ی یکماه رو عمل کردی و درصورت کم کاری باید برنامه ی ماه بعدت رو تغییر بدی حالا اگه بیش از 1ماه باشه و به برنامه نرسی دیر متوجه میشی و کم کاریا جبران نمیشه ...
      نکته ای که باید دقت کنی اینه که برنامه ی طولانی مدت (که اینجا 1ماهس) باید ریز کنی به برنامه ی کوچکتر واسه اجرا که این برنامه میتونه 1هفته ای یا 2هفته ای باشه یعنی باز باید مشخص باشه که تو هر هفته چقدر از برنامه ی 1ماهه رو باید اجرا کنی اما نیاز نیست این برنامه رو هی تغییر بدی در صورت کمبود ..چون اگر کمبودی اتفاق بیفته آخر ماه برنامه ی ماه بعد رو تغییر میدی یعنی قسمتی رو برای جبران عقب افتادگی ماه قبل اختصاص میدی ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن