خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مساله مار و پله

سلام دوستان این سوال مربوط به کنکور نیست.. این مساله مار و پوله رو صورت گراف حرکات رو کشیده من نفهمیدم چی کار کرده.. کلا احتمال خروج از هر گره در مجموعه باید 1 باشه. مثلا از 7 به 9 شده پنج شش احتمالش. من فک میکنم فقط خانه 1 و 2 رو نوشته درسته؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست tyxd.jpg  

بنده دانشجو هستم و برخی سوالات ممکن است خیلی پیش پا افتاده باشد و فراموش کرده باشم دروس سابق رو ... و برخی سوالات هم ممکن است مربوط به کنکور نباشد..
      از این بابت گفته شد، که باعث نگرانی دوستانی که کنکور دارند ، نشود.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط life24 نمایش پست ها
      سلام دوستان این سوال مربوط به کنکور نیست.. این مساله مار و پوله رو صورت گراف حرکات رو کشیده من نفهمیدم چی کار کرده.. کلا احتمال خروج از هر گره در مجموعه باید 1 باشه. مثلا از 7 به 9 شده پنج شش احتمالش. من فک میکنم فقط خانه 1 و 2 رو نوشته درسته؟
      از 7 به 9 نوشته 5/6 از 7 به سه هم نوشته 1/6 روی هم میشه یک دیگه مشکل کجاست؟
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف شما صحیح هست. اما چرا 5/6 هست؟
      در کل فقط حالات 1 و 2 رو بررسی کرده در این گراف نه؟

بنده دانشجو هستم و برخی سوالات ممکن است خیلی پیش پا افتاده باشد و فراموش کرده باشم دروس سابق رو ... و برخی سوالات هم ممکن است مربوط به کنکور نباشد..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرف شما صحیح هست. اما چرا 5/6 هست؟
      در کل فقط حالات 1 و 2 رو بررسی کرده در این گراف نه؟
      چون اگه از خونه ی 7 بخواد بره به 9 تاس باید یکی از اعداد 2تا 6 بیاد که احتمالش میشه 5/6 فقط اگر 1 بیاد از 7 به 9 نمیره ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      چون اگه از خونه ی 7 بخواد بره به 9 تاس باید یکی از اعداد 2تا 6 بیاد که احتمالش میشه 5/6 فقط اگر 1 بیاد از 7 به 9 نمیره ...
      ممنون لطف کردید..جسارتا این همه حالات رو بررسی کرده؟ چون 3 و 4 و 5 و6 اصلا ننوشته و خروجی نداده به بقیه . یک دفعه 7 رو بررسی کرده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون لطف کردید..جسارتا این همه حالات رو بررسی کرده؟ چون 3 و 4 و 5 و6 اصلا ننوشته و خروجی نداده به بقیه . یک دفعه 7 رو بررسی کرده
      اگه دقت کنی بجای 2 گذاشته 7 و دلیل کارشم این بودخ که در اصل اگر کسی وارد خونه ی 2 بشه انگار وارد خونه ی 7 شده(بخاطر پله)
      نه همه ی حالات رو بررسی نکرده اگه دقت کنی واسه ی 3 4 5 6 یه سری خط کم رنگ گذاشته که فکمیکنم نشون دهنده ی همون یال های خروجی بوده که واسه اینکه شکل شلوغ نشه نکشیده اونارو ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن