خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 225

موضوع: شروع ازصفر

1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

شروع ازصفر

سلام بچه ها.خداقوت.من امسال دومین سالی هست که میخوام کنکوربدم وبه دلایلی تاحالاهیچی نخوندم وپایه ام هم ضعیفه به نظرتون اگه ازالان باتلاش زیادوبی وقفه بخونم میتونم به پزشکی سراسری روزانه دانشگاه تهران برسم؟لطفاواقع بینانه جواب بدید نه برحسب رویاپردازی.⏳
      ویرایش توسط ThinkeR : 04 دی 1395 در ساعت 05:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بسته به اراده و انگیزت داره ........... شدنیه
      .......................

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز با تلاش ان شاالله میشه ! اما نباید دو ماه دیگه هم همین حرف و بزنید دیگه وقتی برای هدر دادن نداریم پزشکی با این همه داوطلب آسون نیس و باید براش واقعا تلاش کرد و سختی کشید ...موفق باشید
      Great men are not born great but they grow great

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      آره کافیه بخوای و اراده کنی و دست از تلاش برنداری
      راستی پزشکی تهران مگه شبانه هم داره که شما روزانه میخوای؟!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به خودت بستگی داره / پایه ضعیف تون هم تو این 6 ماه و خورده ای میشه درست کرد ( برنامه ریزی + شیوه مطالعه + منابع کنکوری در سطح خودتون ) . موفق باشید
      ویرایش توسط POOYAE : 04 دی 1395 در ساعت 09:47

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره
      بخوایند و تلاش کنین میشه
      در غیر این صورت نمیشه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0hadis0 نمایش پست ها
      سلام بچه ها.خداقوت.من امسال دومین سالی هست که میخوام کنکوربدم وبه دلایلی تاحالاهیچی نخوندم وپایه ام هم ضعیفه به نظرتون اگه ازالان باتلاش زیادوبی وقفه بخونم میتونم به پزشکی سراسری روزانه دانشگاه تهران برسم؟لطفاواقع بینانه جواب بدید نه برحسب رویاپردازی.⏳
      سلام

تا کنکور حدود
      6 ماه و 12 روز فرصت هستش

فرصت رو بیش از این هدر ندید ، مطمئنا با تلاش و پشتکار و برنامه ریزی به هدفتون خواهید رسید

موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی میام همچین تاپیکایی که استارتر قطعا از ناچاری و نگرانی این تاپیکو زده
      و میبینم 1سری دارن امید و انگیزه میدن خیلی خوشحال میدم..جدی میگم!
      گاهی همین که ته دل کسیو قرص کنی خودش بهترین کمک واسشه..
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عافلانه رفتار کن اصلا و ابدا به نتیجه ی کنکور فکر نکن و حداکثر تلاشتو بکن که نتیجه بهتری بگیری دیگه نگو اگه نشد چی ؟‌اصلا مگه میشه ؟
      تمرکز کن و فقط کارتو انجام بده
      ان شاء الله همگی عاقبت به خیر شیم.

10. Top | #10

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز آره مطمئن باش میتونی منم عین شمابودم الان مدت کوتاهی شروع کردم به خوندن توصیه میکنم به سایت دکترافشاریه سربزن ومشاورشوگوش کن بعد برنامه ریزی کن البته میتونی ازبرنامه ی کانون هم استفاده کنی تلاش کن بعدبه مرور زمان هم علاقه مند میشی

هم یاد میگیری وهم ساعت مطالعه ات میره بالا راستی یکی ازکاربرای اینجا یه حدیث ازامام علی نقل کرد برای من که خیلی خوب بود وقتی هدفی داری فقط به شدنش فک کن.البته نیروی کائنات هم همینومیگه اگه دائم باخودت بگی من نمیتونم یااصلا هی ازخودت بپرسی میشه قبول شم یانه انرژی منفی به سمت کائنات میفرستی وباعث میشه ناخودآگاه نتونی سعی کن فقط به پیروزی فک کنی خودتو باور داشته باشو به خودت اعتماد کن این تنها راهی که جلوروت هس منم اینوانتخاب کردم مطمئن باش میشه همه اولش اینجوری شروع کردن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      197 روز تقریبا مونده.حالا دانشگاه تهران نه به شهید بهشتیم راضی باش

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      آره کافیه بخوای و اراده کنی و دست از تلاش برنداریراستی پزشکی تهران مگه شبانه هم داره که شما روزانه میخوای؟!
      نمیدونم شبانه داره یانه ولی خواستم بگم که میخوام بدون شهریه پزشکی قبول شم.من اراده دارم وتلاش هم میکنم اما تلاش حداکثر24ساعته وبعداون دوباره ناامید میشم چون برنامه ندارم اولااولا خواستم مشاور بگیرم ولی پشیمون شدم گفتم که خودم میتونم برا خودم برنامه ریزی کنم ولی حالا 4ماه گذشته ومن ازکتابهام هیچی نخوندم وهمشون تلنبار شدن روی هم.حالاقصد دارم یه مشاور خوب وکارکشته بگیرم به نظرتون استادعلیرصاافشارمناسبه؟

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      197 روز تقریبا مونده.حالا دانشگاه تهران نه به شهید بهشتیم راضی باش
      من به شهیدبهشتی یا تهران یاایران راضیم ولی موضوع راضی بودن من نیست بلکه روش مطالعه وبرنامه ریزی وتلاش برای رسیدن به هدفمه

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      بسته به اراده و انگیزت داره ........... شدنیه
      .......................

ممنون ازامیدی که میدید.درسته که شدنیه ولی من برنامه ندارم وخودمم تاحالاهرروز یه برنامه ریختم دیگه نمیتونم چون بابرنامه های خودم حتی یه کتاب هم به درس دومش نرسیدم وبعد اون درس اول یاوسطش درکتابو بستم ونشستم دوباره برنامه ریختم.لطفا یه مشاورخوب معرفی کنیدباهزینه مناسب.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عمرا بتونی
      برو یه میکانیکی چیزی بزن

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن