خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چه جوری فیزیک بخونم؟؟؟!!

سلام دوستان

سوم تجربی هستم و توی ازمونای ازمایشی ( قلمچی ) نمیتونم درصد خوبی کسب کنم. مثلا ازمون امروز فیزیک رو صفر درصد زدم

یه چندتا دی وی دی هم دارم برای فیزیک اونا هم میبینم باز نتیجه نمیگریم ( موقع دیدن دیویدی میفهمم مطالبو اما به دلیل کمبود وقت و نرسیدن به بودجه بندی ازمون مجبورم سریع و بدن تست هر مبحث رو رها کنم )

چیکار کنم؟؟

دوستانی که توی ازمونای ازمایشی درصد فیزیکشون خوبه چه جوری فیزیک میخونن؟ منبع شون هم بگن لطفا..

همچنین روش خوندن شیمی هم بگن ... برای کسب درصدهای بالا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      سلام دوستان

سوم تجربی هستم و توی ازمونای ازمایشی ( قلمچی ) نمیتونم درصد خوبی کسب کنم. مثلا ازمون امروز فیزیک رو صفر درصد زدم

یه چندتا دی وی دی هم دارم برای فیزیک اونا هم میبینم باز نتیجه نمیگریم ( موقع دیدن دیویدی میفهمم مطالبو اما به دلیل کمبود وقت و نرسیدن به بودجه بندی ازمون مجبورم سریع و بدن تست هر مبحث رو رها کنم )

چیکار کنم؟؟

دوستانی که توی ازمونای ازمایشی درصد فیزیکشون خوبه چه جوری فیزیک میخونن؟ منبع شون هم بگن لطفا..

رفیق خودت جوابو میدونی ...
      داری میگی بدون تست فقط داری دی وی دی ها رو نگاه میکنی...
      درس هایی مثل فیزیک رو باید خیلی تست بزنی تا با سوالا آشنا شی ... چون اینا درس حفظی نیستن که عین چیزیو که خوندی بخوای جواب بدی اینا فرق دارن هم ریاضی هم فیزیک و هم شیمی...
      باید تست بزنی زیاد هیچ راه دیگه ای وجود نداره ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم اینجوری بودم.فیلم فیزیک کازرانیان الا رو ببین حل میشه.الان فیزیک سه شده قوتم!
      فیلماش رایگانم هست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای فیزیک حتما حتما باید تست زیاد بزنین با خوندن درسنامه و فیلم اموزشی فقط کل مطلب دستتون میاد اما برا اینکه بتونین مسلط بشین به اون مبحث باید تست زیاد کار کنین برای من یادگیری فیزیک ۷۰ درصد از راه تست زدن بود و بعضی از نکاتی که از تستا یادداشت میکردم تو درسنامه یا جزوه هام نبود ..
      برای شیمی اول باید متن کتاب تسلط کامل داشته باشین چون خیلی از سوالای ازمونای ازمایشی و کنکور از مطالب حفظی کتابه بعد ازینکه تسلط کامل به کتاب پیدا کردین درسنامه خیلی سبز یا مبتکران یا هر کتاب تستی که کار میکنین بخونین و بعد تست بزنین برا شیمی هم باید حتما تست زیاد کار کنین...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      رفیق خودت جوابو میدونی ...
      داری میگی بدون تست فقط داری دی وی دی ها رو نگاه میکنی...
      درس هایی مثل فیزیک رو باید خیلی تست بزنی تا با سوالا آشنا شی ... چون اینا درس حفظی نیستن که عین چیزیو که خوندی بخوای جواب بدی اینا فرق دارن هم ریاضی هم فیزیک و هم شیمی...
      باید تست بزنی زیاد هیچ راه دیگه ای وجود نداره ...
      اخه خیلی از برنامه قلمچی عقبم... میخواستم سریع تر جبران بشه...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      منم اینجوری بودم.فیلم فیزیک کازرانیان الا رو ببین حل میشه.الان فیزیک سه شده قوتم!
      فیلماش رایگانم هست
      فیلماش خیلی طولانین

نمیشه هم تست زد هم فیلمای الا رو دید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      برای فیزیک حتما حتما باید تست زیاد بزنین با خوندن درسنامه و فیلم اموزشی فقط کل مطلب دستتون میاد اما برا اینکه بتونین مسلط بشین به اون مبحث باید تست زیاد کار کنین برای من یادگیری فیزیک ۷۰ درصد از راه تست زدن بود و بعضی از نکاتی که از تستا یادداشت میکردم تو درسنامه یا جزوه هام نبود ..
      برای شیمی اول باید متن کتاب تسلط کامل داشته باشین چون خیلی از سوالای ازمونای ازمایشی و کنکور از مطالب حفظی کتابه بعد ازینکه تسلط کامل به کتاب پیدا کردین درسنامه خیلی سبز یا مبتکران یا هر کتاب تستی که کار میکنین بخونین و بعد تست بزنین برا شیمی هم باید حتما تست زیاد کار کنین...
      اینطوری خیلی وقت گیر میشه برای من که از برنامه ازمون عقبم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیلماش خیلی طولانین

نمیشه هم تست زد هم فیلمای الا رو دید
      باباسال سومی هستیاا!!!من باکنکوری بودنم میرسونمش!
      پس دیگه پیشنهادی ندارم!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

چیکار کنم؟؟

به نظرم منم از فیلمای الا استفاده کن اما تدریس اقای طلوعی ..زیادم توضیح نمیده که حوصلت سر بره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)