خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای ازمون 24 دی

سلام دوستان.از اونجایی که سه هفته وقت داره این ازمون و از پایه هیچ درسی نیست،بنظرتون چجوری باید برنامه ریزی کنیم؟از پایه هیچی نخونیم؟اصن چراسه هفته گذاشتن!؟
      هرچه بیشتر احساس تنهایی کنی،احتمال اغاز یک رابطه ی احمقانه بیشتر میشود...
      "نامه ای عاشقانه از بیمارستان دولتی"
      "ریچارد براتیگان"

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gallant نمایش پست ها
      اصن چراسه هفته گذاشتن!؟
      چون بچه هاي پيش دانشگاهي ، امتحان ترم اول دارند .
      درضمن كلا جمع بندي پيش ١ هست . بهتره درس هاي پيش ١ رو در اين مدت بخونيد و ببنديد ( البته بنظر من !!)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این ماه چون امتحانات هست ؛ طبیعتا بچه ها درس ها رو تشریحی میخونن و جمع بندی میکنن میتونند بعدش یه هرکدوم از درسای پیش یک رو تست هاش رو هم بزنند و پروندش رو ببندند.در طول دو هفته هم چون وسط امتحانات هست برای همین ازمونی نمیزارن که بچه ها وقتشون رو بیشتر برای مدرسه بزارن.همیشه برنامه های دی ماه قلم چی اینجوری بوده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      چون بچه هاي پيش دانشگاهي ، امتحان ترم اول دارند .
      درضمن كلا جمع بندي پيش ١ هست . بهتره درس هاي پيش ١ رو در اين مدت بخونيد و ببنديد ( البته بنظر من !!)
      نظرتون قابل احترامه،حالا بنظرتون از پایه چیزایی که عقب هستیم رو تکمیل نکنیم؟من پشت کنکوری هستم
      هرچه بیشتر احساس تنهایی کنی،احتمال اغاز یک رابطه ی احمقانه بیشتر میشود...
      "نامه ای عاشقانه از بیمارستان دولتی"
      "ریچارد براتیگان"

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام رفقا
      به نظرم دوتا برنامه میشه چید:
      1. اگر کم کاری روی دوم و یا پیش 1 شده همین جادیگه کلکش کنده بشهو نمونه برای بعد از دی
      2. اگر پیش 1 یا دوم رو خوب خوندیم یه مرور و جمع بندی مختصر ولی مفید روی مباحث دوم و پیش 1 و پیش روی روی بودجه سوم و یا پیش 2 چون آزمونای قلمچی پیش روی شون یهو زیاد میشه
      این نظر من بود
      دوستان نظر دیگه ای دارن بفرمایند/.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gallant نمایش پست ها
      نظرتون قابل احترامه،حالا بنظرتون از پایه چیزایی که عقب هستیم رو تکمیل نکنیم؟من پشت کنکوری هستم
      قطعا فرصتي براي تكميل نقايص نيم سال اول هست .
      درضمن ما هنوز جمع بندي كامل پايه رو آزمون نداديم .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه فاصله بین 24 دی تا 8 بهمن نسبت به حجم آزمون کمه پس اگر پیش یک رو قبلا خوب خوندید بهتره یک یا دو درس از مباحث آزمون 8 بهمن رو هم توی این سه هفته جمع کنید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      قطعا فرصتي براي تكميل نقايص نيم سال اول هست .
      درضمن ما هنوز جمع بندي كامل پايه رو آزمون نداديم .
      شما میتونین مبحث ازمون 8 بهمن رو تو دو هفته جمع کنید؟!
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مشاوره ای بدین ما چجوری بخونیم برای ازمون8 بهمن اماده شیم الانم امتحانات شروع شدهدیوانه کنندست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
      شما میتونین مبحث ازمون 8 بهمن رو تو دو هفته جمع کنید؟!
      فكر ميكنيد براي اين آزمون ٣ دي ، كسي مبحثي خونده !!
      همه ما داشتيم سال دوم رو در اين دو هفته ميبستيم كه آزمون ٨ بهمن رو برسيم .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      مهم ترین چیز توی برنامه ریزی برای یه آزمون شناخت منطق برنامه ای برای اون آزمون هست ، دو آزمون بعدی کانون یعنی بیست و 4 دی و هشت بهمن آزمون هایی هستن که به جمع بندی دروس مطالعه شده در نیم سال اول یعنی خود نیم سال اول پیش دانشگاهی و دروس پایه هستش ، مسلما برای کسایی که در نیم سال اول ضعف داشتن موقعیت مناسبی برای جبران هستش تا درسی برا نیم سال دوم ناقص نمونه ، ولی باید برای برنامه ریزی بیست و 4 دی به این نکته هم توجه داشت که از دورس امتحانی در آزمون 8 بهمن نباید غافل شد چون حتی اگر کسی این دروس رو خوب هم مطالعه کرده باشه باز هم در فرصت دو هفته ای و با توجه به برگزاری کلاس های پیش دانشگاهی عملا امکان جمع بندی توی اون فرصت دو هفته ای وجود نداره .
      برای برنامه ریزی آزمون بعدی باید همه این جوانب رو در نظر بگیرید و اگر در ردروس پایه مباحثی رو خوب کار نکردید اون رو هم در این موقعیت بگنجونید و مطالعه کنید . برنامه امتحانی مدرسه خیلی مهمه ، باید برنامه ریزی شما با برنامه امتحانات تداخل نداشته باشه ( البته برای پشت کنکوری ها این نکته صحیح نیس دیگه ) و اینجور نشه که روز قبل از امتحان فیزیک شما در حال خوندن دین و زندگی باشید مثلا
      اولین قدم برای این سه هفته اینه که با خودتون مشخص کنید چه مباحثی رو خوب خوندید و چه مباحثی رو درش ضعف دارید و باید جدی مطالعه بشن ، بعد با این شناخت از خودتون و با توجه به دو آزمون آینده برنامه بریزید
      دومین نکته نحوه ی مطالعه است ، توی این سه هفته باید روش مطالعه شما بازیابی باشه ، به شدت به این نکته عمل کنید که اول تست بعد برررسی تست ها و پیدا کردن جاهایی که توش مشکل دارید ، خواهشا اصلا به این فکر نکنید که همه درس ها رو از اول شروع به مطالعه کنید تست های اون مبحث رو بزنید و اگه واقعا توش ضعف داشتید براش وقت بیشتری بذارید . و مباحثی که توش مشکلی ندارید هم اینجوری شناسایی میشن و رد میشید ازشون و دیگه دوباره خوانی نمیکنید .
      سوم نکته هم اینه که وقت مناسبی برای اینه که تست های مخصوص زمان جمع بندی رو برای خودتون هایلایت کنید ، تا بعدا برای پیدا کردنشون مشکلی نداشته باشید ، سوالاتی که به خاطر اشتباه علمی درست جواب نمیدید ، سوالاتی که درست جواب دادید ولی نکته خاصی مد نظر سوال بوده و شما بهش توجه نکردید ( و به قولی شانسی بهش رسیدید ) و اینجور موارد ، کاربرد این تست ها رو در دو روز قبل آزمون بیست و 4 دی و 8 بهمن برای اولین بار میبینید

این دو آزمون رو یه کنکور به حساب بیارید
      این دو آزمون به طور کامل جمع بندی محسوب میشن ، هر کدوم میتونن حکم یه کنکور رو برای شما داشته باشن ، مباحثش تا فروردین هم دیگه مرور نمیشن ، تست هایی که نشانه دار کردید ( چه در طول سال و چه در همین فرصت مطالعه ) رو حتما دسته بندی کنید و در هفته منتهی به آزمون حداقل یکبار در شرایط آزمون از خودتون آزمون بگیرید .
      * برای پنج شنبه قبل آزمون هیچ برنامه ای نذارید ، آزون قلمچی منطبق پارسال ( 25 دی ) رو پرینت بگیرید ( به غیر حضوری که فقط اختصاصی هاست اکتفا نکنید ) و صبح پنج شنبه با همکاری یکی از اعضای خانواده در شرایط آزمون از خودتون آزمون بگیرید و عصرش هم به بررسی این آزمون بپردازید و روز بیست و 4دی برای جمع بندی پیش یک و هشت بهمن برای جمع بندی پایه به محل آزمون مرجعه فرمایید .

حرف دیگه ای نیست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . امسال کنکور سومم هست . و من تغییر زیادی نکردم . زندگیم شده یکنواخت . مسخره بازی . در ذهنم همش دارم با یکی دعوا میکنم . ترازم هم به 5000 به زور میرسه . تغییر که به وجود میارم مقطعی هس و ادامه دارنیس . چیکار کنم ؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش حاشیتو کم کن حتما موفق میشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن