خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

¥¥¥ بهترين مشاور تحصيلي كشور ¥¥¥

نهايتا حق با شما بود.
      من كامل تاپيك هاي مشاور رو نگاه كردم و اونطوري كه فكر مي كردم نبودن.
      تصميم دارم منطبق بر سرفصل هاي آزمون گزينه دو پيش برم و در صورت
      احساس نياز،از يك فرد با تجربه كمك بگيرم.
      ویرایش توسط Arta_M : 08 دی 1395 در ساعت 09:33

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به روز رساني

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز
      اول از همه اينو عرض كنم كه همه مواردي كه شما براي مشاوره خواستين رو ميتونين از اينترنت و از انجمن پيا كنين
      بعدشم بهترين مشاور برا هر كسي خودشه
      شايد كليشه اي باشه ولي كاملاً درسته
      چون مشاورا معمولا ماشيني برنامه ريزي مي كنن
      يعني كاري به احساسات و اينجور چيزا ندارن
      اگه توضيح بيشتري خواستين در خدمتم
      ویرایش توسط MeysAM1999 : 03 دی 1395 در ساعت 14:04

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببينيد من متوجه هستم كه مشاور نهايتا معجزه نخواهد كرد و محور اصلي خود فرد و تلاش و پشتكار هست.
      ویرایش توسط Arta_M : 08 دی 1395 در ساعت 09:34

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به روز رساني

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان بيش از ٢٠٠ مشاهده براي اين تاپيك ثبت شده ولي كسي هيچ نظري نداده.
      واقعا هيچ كس تجربه نداشته؟!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ختم تاپيك.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arta_M نمایش پست ها
      دوستان بيش از ٢٠٠ مشاهده براي اين تاپيك ثبت شده ولي كسي هيچ نظري نداده.
      واقعا هيچ كس تجربه نداشته؟!
      آخه تعداد مشاورای کنکور تو کشور زیادن و مشاوره هم یه چیزه استانی هست چون یه مشاور زمانی میتونه مفید باشه که دایما با شاگرداش در تماس مستقیم باشه اما این معروفا که تو تلویزیونم میان اصلا خودشون مستقیما با شاگرد در تماس نیستن یه تعداد دستیار دارن و 500 تا شاگرد حالا اگه از این 500 تا تصادفا یکی رتبه آورد میگن شاگرده فلان مشاور بوده ولی من یکیو تو تهران میشناسم به اسم آقای ساعتچی البته خودمم نتونستم باهاش مشاوره بردارم چون سالی 10 تا شاگرد بیشتر نمیگیره خودتم بکشی 10 تاش 11تا نمیشه میگه نمیرسم بیشتر حق اون 10 تا ضایع میشه هیچ تبلیغی هم هیجا نداره دختر خالم که الان پزشکی میخونه شاگردش بوده کلا شاگرداش براش شاگرد میارن خیلی مرموزه ولی دختر خالم تو 1 سال از ترازه 4500 رسید به 7500 سیستمشم کلا با تمام مشاورا فرق داره دفترچه برنامه ریزیشو ساعت مطالعاتیشم همینجور چاپی نیست خودش 3 ماهه میده بعدم وقتی 3 ماه جدیدو میخواد بده قبلیو میگیره تعهدم از شاگرداش میگیره که روششو لو ندن خیلیم گرون میگیره اما روزی 3 بار تماس تلفنی داره با شاگردش هفته ای 1 بار حضوری دختر خالم میگفت کلن 24 ساعته با شاگرداشه از اول صبح که پا میشن تا وقتی میرن بخوابن باهاش در ارتباطن یعنی 3 صبحم بهش زنگ میزنن برنامه هر روزم همون روز میده حتی برای دانش آموزا بعد از اومدن از مدرسه باهاش تماس میگیرن کارای هر روز تو مدرسرو میگیره 1 ساعت استراحت میده بعد زنگ میزنن برنامه تا شبو ازش میگیرن. دختر خالم پشت کنکوری بود سال اول 100 میلیون خرج کرد با یه لشکر معلم خصوصی و مشاوره برند هیچی قبول نشد سال دوم فقط آزمون داد و با این مشاوره کار کرد

راستی دوستان من خیلی کم میام فروم برای اینکه هم کار میکنم هن خودم دارم برای کنکور میخونم. من شماره این مشاوری که گفتمو ندارم. خودمم باهاش حرف نزدم به دختر خالم گفتم بهش منم بگه. که ظرفیتش پر بود منو قبول نکرد در ضمن از دختر خالمم نمیتونم شماره بگیرم چون سر همین موضوع باهاش قهر کردم ازش خواستم روش کارشو بمن یاد بده که یاد نداد کلا شاگرداش فداییش میشن گفتم ممکنه پیغام خصوصی بدین جواب ندم ناراحت بشید. پیش پیش جواب سوال فرضیتونو دادم
      ویرایش توسط DR.SHEEN : 09 دی 1395 در ساعت 14:05

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.SHEEN نمایش پست ها
      آخه تعداد مشاورای کنکور تو کشور زیادن و مشاوره هم یه چیزه استانی هست چون یه مشاور زمانی میتونه مفید باشه که دایما با شاگرداش در تماس مستقیم باشه اما این معروفا که تو تلویزیونم میان اصلا خودشون مستقیما با شاگرد در تماس نیستن یه تعداد دستیار دارن و 500 تا شاگرد حالا اگه از این 500 تا تصادفا یکی رتبه آورد میگن شاگرده فلان مشاور بوده ولی من یکیو تو تهران میشناسم به اسم آقای ساعتچی البته خودمم نتونستم باهاش مشاوره بردارم چون سالی 10 تا شاگرد بیشتر نمیگیره خودتم بکشی 10 تاش 11تا نمیشه میگه نمیرسم بیشتر حق اون 10 تا ضایع میشه هیچ تبلیغی هم هیجا نداره دختر خالم که الان پزشکی میخونه شاگردش بوده کلا شاگرداش براش شاگرد میارن خیلی مرموزه ولی دختر خالم تو 1 سال از ترازه 4500 رسید به 7500 سیستمشم کلا با تمام مشاورا فرق داره دفترچه برنامه ریزیشو ساعت مطالعاتیشم همینجور چاپی نیست خودش 3 ماهه میده بعدم وقتی 3 ماه جدیدو میخواد بده قبلیو میگیره تعهدم از شاگرداش میگیره که روششو لو ندن خیلیم گرون میگیره اما روزی 3 بار تماس تلفنی داره با شاگردش هفته ای 1 بار حضوری دختر خالم میگفت کلن 24 ساعته با شاگرداشه از اول صبح که پا میشن تا وقتی میرن بخوابن باهاش در ارتباطن یعنی 3 صبحم بهش زنگ میزنن برنامه هر روزم همون روز میده حتی برای دانش آموزا بعد از اومدن از مدرسه باهاش تماس میگیرن کارای هر روز تو مدرسرو میگیره 1 ساعت استراحت میده بعد زنگ میزنن برنامه تا شبو ازش میگیرن. دختر خالم پشت کنکوری بود سال اول 100 میلیون خرج کرد با یه لشکر معلم خصوصی و مشاوره برند هیچی قبول نشد سال دوم فقط آزمون داد و با این مشاوره کار کرد

راستی دوستان من خیلی کم میام فروم برای اینکه هم کار میکنم هن خودم دارم برای کنکور میخونم. من شماره این مشاوری که گفتمو ندارم. خودمم باهاش حرف نزدم به دختر خالم گفتم بهش منم بگه. که ظرفیتش پر بود منو قبول نکرد در ضمن از دختر خالمم نمیتونم شماره بگیرم چون سر همین موضوع باهاش قهر کردم ازش خواستم روش کارشو بمن یاد بده که یاد نداد کلا شاگرداش فداییش میشن گفتم ممکنه پیغام خصوصی بدین جواب ندم ناراحت بشید. پیش پیش جواب سوال فرضیتونو دادم
      صد میلیون !!!!!من صد میلیون داشتم سزاغ درس نمیرفتم (شوخی) ولی خدایی این مشاورای کنکور چه بر سر ما اوردند البته اگه اسمشون رو میشه مشاور گذاشت این روزا مواظب خودتون باشید فریب مشاورا رو نخورین هیچ معجزه ای وجود نداره چرا یه معجزه هس به اسم تلاش بعد توکل به خدا فربیب اسمای قشنگ و پکیج های ابر تکنیکی رو نخورید کم نیستند افرادی که فریب خوردن ...برا گرفتن مشاور و دی وی دی وام گرفتن...ضربه خوردن...التماس تفکر .....هستن دی وی دی های خوب برا دروس ولی اکثر دی وی دی ها مفت نمی ارزن ....یقین داشته باشید یه هفته مونده به کنکورم بعضی ها پیدا میشن برنامه و ..میفروشن در اینجا یادی میکنم از موسسه بی غمان کنکور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arta_M نمایش پست ها
      نهايتا حق با شما بود.
      من كامل تاپيك هاي مشاور رو نگاه كردم و اونطوري كه فكر مي كردم نبودن.
      تصميم دارم منطبق بر سرفصل هاي آزمون گزينه دو پيش برم و در صورت
      احساس نياز،از يك فرد با تجربه كمك بگيرم.
      درمورده هرکی سوال داری بپرس...

اسم شخص رو بگو تا بگم رزومه شو

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      درمورده هرکی سوال داری بپرس...

اسم شخص رو بگو تا بگم رزومه شو
      کلا اگه میتونی مشاور نما ها رو معرفی کن اونایی که هدفشون سرکیسه کردن کنکوریهاست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک کنم تعدادشون اون قدر زیاده که نشه شمرد!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      فک کنم تعدادشون اون قدر زیاده که نشه شمرد!!!
      بله حق با شماست واقعا عین زامبی تکثیر شدن..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودتون رو درگیر اسم مشاور نکنید !
      خیلی ها از مشاوره چیزی نمی دونن ولی خب منبع درامد خوبیه برای یه عده ...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سابقه ح*سن گ*لی رو داشتم که دزد به تمام معناست هدفش فقط پوله 100 تا شاگرد فکر کنم گرفته بود نمی شد بهش زنگ زد مگه خودش ساعتی تعیین کنه بعد مثلا تلگرام از ساعت 10 میتونستی بهش پیام بدی اونموقع نمی دونست تو کی هستی برنامه قبلی که بهت داده چی بوده همیشم استرس داشتم این برنامه رو بده بعضی شبا اصلا نمی داد
      ویرایش توسط 1rasoul_fattahi : 22 فروردین 1396 در ساعت 09:09

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن