خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1rasoul_fattahi نمایش پست ها
      من سابقه ح*سن گ*لی رو داشتم که دزد به تمام معناست هدفش فقط پوله 100 تا شاگرد فکر کنم گرفته بود نمی شد بهش زنگ زد مگه خودش ساعتی تعیین کنه بعد مثلا تلگرام از ساعت 10 میتونستی بهش پیام بدی اونموقع نمی دونست تو کی هستی برنامه قبلی که بهت داده چی بوده همیشم استرس داشتم این برنامه رو بده بعضی شبا اصلا نمی داد
      گلی رو نمیشه کاری کرد یادمه یکی از دوستام بهش زنگ زد گفت چند میگیری گفت مشاوره و پشتیبانی ماهی 250 تومن دوستم گفت زیاده گفت سایت و کانال رایگان دنبال کنید دوستم دوباره اس داد گفت تخفیف ندارید اون گفت چه شرایطی برا تخفیف دارید گفت منطقه سه گفت پنجاه تومن تخفیف شامل شما میشه بعد دوستم گفت چجوری پول رو واریز کنم اون گفت انلاین یا کارت به کارت بعد....دوستم گفت سرکارمون گذاشتی این تخفیفو برا همه میدی..😊

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1rasoul_fattahi نمایش پست ها
      من سابقه ح*سن گ*لی رو داشتم که دزد به تمام معناست هدفش فقط پوله 100 تا شاگرد فکر کنم گرفته بود نمی شد بهش زنگ زد مگه خودش ساعتی تعیین کنه بعد مثلا تلگرام از ساعت 10 میتونستی بهش پیام بدی اونموقع نمی دونست تو کی هستی برنامه قبلی که بهت داده چی بوده همیشم استرس داشتم این برنامه رو بده بعضی شبا اصلا نمی داد
      اسمو خیلی تابلو گفتی خخ حالا فلسفه این ستاره ها چی بود گذاشتی..😀

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی حامد دلیجه رو میشناسه / ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      کسی حامد دلیجه رو میشناسه / ؟
      اغای ریاضیات بی فرمول و کاربر اخراجی انجمن ..چرا پرسیدی ؟ بهش اعتماد نکنی کلات پس معرکس همه روش ها ی این شخص مفت نمی ارزه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا تابستون رفتم تو یه گروه تو تل مربوط به ایشون بود گویا...میگف پیام نور بوشهر درس میخونه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اسمو کامل نوشتم همش ستاره شد اتوماتیک واسه همین اینجوری نوشتم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uouo نمایش پست ها
      والا تابستون رفتم تو یه گروه تو تل مربوط به ایشون بود گویا...میگف پیام نور بوشهر درس میخونه
      چی بگم حتما حقیقت داره ..

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من دیبازر خیلی قبول دارم.از هر لحاظ
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نیکخو خوبه؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      من دیبازر خیلی قبول دارم.از هر لحاظ
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Bahar_ نمایش پست ها
      نیکخو خوبه؟
      همشون سروته یه کرباسن ..البته من یه مشاور میشناسم از همشون بهتره...اون خودتی باورکن اگه پنج گرم اراده و تلاش داشته باشی نیازی به مشاور اینا نداری..

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از آینه بپرس نام بهترین مشاور را .... :d

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب ببنید مشاور اصلن کارش چیه؟ مشاور(با فرض انگیزشی نبودن !) کارش اینه که به تو برنامه ریزی بده و تو عین ربات اون برنامه رو اجرا کنی و وقتت رو صرف برنامه ریزی نکنی ! که خیلی هم کار خوبی هستش !(گرچه همونطور که دوستان گفتن به احساسات توجی نداره!!!)
      نکته بعــدی : به گفته ی اقای احمدی(تک امسال) مشاور هرکس بسته به هدفش داره ، یکی میخاد تک کنکور شه باید بره پیش کسی که یا خودش تک شده یا شاگردایی داشته که تک شدن . (این 2 تا رو با هم در نظر بگیرید عامل دوم بیانگر تجربه ی فرده !!!)
      ببینید با دیدن شاگردانی که رتبه ی خوبی آوردن به تنهایی نمیشه به یه مشاور اعتماد کرد . مثلن یکی میانگینش 8200هست و میره پیش یه مشاور و نهایتش میانگینش میشه 8000 آخر سر . بعد رتبش زیر 100 میشه و مشاور هم تو افتخاراتش اینو درج میکنه!!
      ما نتیجه آخر رو میبینیم ؛ ولی اصل اینطوره که طرف میتونسته یک شه ولی شده 100 !!!!!
      خلاصه به هــر کسی اعتماد نکنید . (نه حالا اینکه خیلی وسواس به خرج بدینا
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط a.ka : 22 فروردین 1396 در ساعت 19:19

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      خب ببنید مشاور اصلن کارش چیه؟ مشاور(با فرض انگیزشی نبودن !) کارش اینه که به تو برنامه ریزی بده و تو عین ربات اون برنامه رو اجرا کنی و وقتت رو صرف برنامه ریزی نکنی ! که خیلی هم کار خوبی هستش !(گرچه همونطور که دوستان گفتن به احساسات توجی نداره!!!)
      نکته بعــدی : به گفته ی اقای احمدی(تک امسال) مشاور هرکس بسته به هدفش داره ، یکی میخاد تک کنکور شه باید بره پیش کسی که یا خودش تک شده یا شاگردایی داشته که تک شدن . (این 2 تا رو با هم در نظر بگیرید عامل دوم بیانگر تجربه ی فرده !!!)
      ببینید با دیدن شاگردانی که رتبه ی خوبی آوردن به تنهایی نمیشه به یه مشاور اعتماد کرد . مثلن یکی میانگینش 8200هست و میره پیش یه مشاور و نهایتش میانگینش میشه 8000 آخر سر . بعد رتبش زیر 100 میشه و مشاور هم تو افتخاراتش اینو درج میکنه!!
      ما نتیجه آخر رو میبینیم ؛ ولی اصل اینطوره که طرف میتونسته یک شه ولی شده 100 !!!!!
      خلاصه به هــر کسی اعتماد نکنید . (نه حالا اینکه خیلی وسواس به خرج بدینا
      توضیحاتتون عالی بود .....مشاورا عین زامبی تکثیر شدن ..یه سوال ذهنمو درگیر کرده بود اینه که مدرک تحصیلی مشاورا چیه؟ اصلا مدرک دارن؟ اصلا مدرک میخواد؟

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      توضیحاتتون عالی بود .....مشاورا عین زامبی تکثیر شدن ..یه سوال ذهنمو درگیر کرده بود اینه که مدرک تحصیلی مشاورا چیه؟ اصلا مدرک دارن؟ اصلا مدرک میخواد؟
      بعضیاشون کلن تو دانشگاه مشاوره خوندن (انواع اقسام داره یکیش مشاوره بالینیه !) - بقیه که رتبه برتر شدن مدرک ندارن . (کلن مدرکی نیاز نداره ! )
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای عمران درویش فردی بسیار باسواد
      کسی تجربه مشاوره ایشون رو داشته باشه میگه بهت
      البته این رو بدون سینا تهرانی هم فوق العادست ولی تا پایان کنکور 97 ظرفیتش تکمیله

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن