خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مشکل درقواعدعربی

سلام
      من درقواعدعربی مشکل دارم وبیشتردرتست زدن
      منبعم عربی سفید گاج لطفا راهنماییم کنید که چطوری
      به درصدبالایی درآزمونها برسم.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلمای ناصح زاده رو ببین بعد درسنامه کتابت و بعدش هم تست بزن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب گاج سفید بیشتر برای تست مناسبه (منبع دوم!) ... متاسفانه درسنامه کاملی نداره و برای شروع مناسب نیست ...
      عربی جامع خیلی سبز یا عربی کامل گاج رو پیشنهاد میکنم که کافی و کاملن و برای شروع مناسب ...
      استاد ناصح زاده صنعتی شریف (آلا) هم خیلی خوب تدریس کردن ولی کلاسشون وقت مرده خیلی زیادی داره و برای یه کنکوری اصلاً مناسب نیست ... اگه بعضی قسمتهای قواعد اوضاعتون اورژانسی (!) هست و با کتاب نمیتونین یاد بگیرین، میتونین همون قسمت ها رو ببینین !
      ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارزو۷۶ نمایش پست ها
      سلام
      سلام گاج عربی کامل فوق العاده هست
      ولی دی وی دی گاج (70 درصد عربی کنکور) خییلی خوبه توصیه میشود حتما
      قیمتشم زیاد نیس که نگران باشی
      خیلی سبزغزال موسوی و مبتکران ایاد فیلی رو هم امتحان کردم ولی بهترینش همین عربی کامله
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها

سلام گاج عربی کامل فوق العاده هست
      ولی دی وی دی گاج (70 درصد عربی کنکور) خییلی خوبه توصیه میشود حتما
      قیمتشم زیاد نیس که نگران باشی
      خیلی سبزغزال موسوی و مبتکران ایاد فیلی رو هم امتحان کردم ولی بهترینش همین عربی کامله
      بله من dvdماهینی دارم اما من بافیلم اموزشی راحت نیستم
      ترجیح میدم ازکتاب استفاده کنم

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      خب گاج سفید بیشتر برای تست مناسبه (منبع دوم!) ... متاسفانه درسنامه کاملی نداره و برای شروع مناسب نیست ...
      عربی جامع خیلی سبز یا عربی کامل گاج رو پیشنهاد میکنم که کافی و کاملن و برای شروع مناسب ...
      استاد ناصح زاده صنعتی شریف (آلا) هم خیلی خوب تدریس کردن ولی کلاسشون وقت مرده خیلی زیادی داره و برای یه کنکوری اصلاً مناسب نیست ... اگه بعضی قسمتهای قواعد اوضاعتون اورژانسی (!) هست و با کتاب نمیتونین یاد بگیرین، میتونین همون قسمت ها رو ببینین !
      الان بنظر شما خیلی سبز بگیرم یاکامل گاج؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      منبعتو عوض کن
      به نظر من گاج کامل عربی عالی هستش

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان!
      من به 60 درصد عربی نیاز دارم در کل! میشه راهنمایی کنید برای قواعد مباحث ساده و پر تست چیا هستن؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

الان بنظر شما خیلی سبز بگیرم یاکامل گاج؟؟؟؟؟
      خیلی سبز درس نامه خوب و گاج کامل تست خوب داره /چون ضعیف هستید خیلی سبز بهتره
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      شما منبع درسیتون ، زیاد خوب نیست ، چون بیشتر بدرد تست زدن میخوره ، یعنی برای 100% زدن خوبه که قوائد رو بلد باشید و تستاش رو اونجا بزنید
      دوتا منبع خوب داریم برای عربی
      1- عربی کامل گاج
      2- عربی جامع خیلی سبز ( با فوت و فن اشتباه نگیرید)
      هر دو منبع خوبی برای قوائد هستن ، البته عربی جامع خیلی سبز ، نوشته غزال موسوی بیان و توضیحاتش خودمونی تر هست ولی کامل گاج ، جدی صحبت کرده و طنز پردازی نداره ، عربی جامع خیلی سبز تست های کمتری نسبت به کامل گاج هم داره.
      انتخاب این دو منبع بستگی به خودت داره ! این نکته هم بگم عربی جامع خیلی سبز دیگه منتشر نمیشه ، از اینترنت نمیتونید نسخه جدیدش رو پیدا کنید ، ممکنه بعضی کتاب فروشیا داشته باشن یا بعضی دسته دوم فروشی ها ولی عربی کامل گاج رو فکر کنم از سایت گاج مارکت بتوانید تهیه کنید یا از بقیه کتاب فروشی ها حضوری (آنلاین ارزونتره ، مخصوصا اگر ساکن تهران باشید پستش رایگان میشه فکرکنم)
      فیلم های آموزش عربی ناصح زاده از سایت صنعتی شریف (یا همون موسسه آلاء) هم مفید هستن ، اگر مشکل مالی برای خرید کتاب دارین میتونین از همون فیلم ها استفاده کنید ، در کنارش هم با همون عربی سفید تست بزنید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خیلی ممنون میشم منم راهنمایی کنید من تازه عربی رو شروع کردم ولی بخاطر حجم زیاد درسای نخوندم نمیتونم زیاد روش وقت بزارم واسه همین از مشاورم کمک گرفتم اونم گفت درحد قواعد اول دبیرستان و یکم دوم رو بخون و بعدش کلاس خصوصی بگیر و هم زمان با کلاس و تدریس معلم تست بزن چون اگه بخوای فیلم ببینی و بعد تست بزنی و یه جایی رو نفهمی خیلی زمان میبره و امکان داره تا آخر سال فقط درگیر قواعد باشی و گفت مزیت کلاس نسبت به فیلم اینه که حجم بیشتری از مطالبو توی زمان کمتری بهت میگه و چون قواعد عربی خیلی سخت نیستن با این حجم به مشکل برنمیخوری
      میخواستم نظر شمارو بدونم که مشاورم درست میگه یا نه ؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      من به 60 درصد عربی نیاز دارم در کل! میشه راهنمایی کنید برای قواعد مباحث ساده و پر تست چیا هستن؟
      سلام
      شما کل قوائد عربی رو هم که حذف کنید ، به شرطی که بقیه مباثح رو حتما بزنید به 60 درصد میرسید فکر میکنم
      |

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Xoloniloofar نمایش پست ها
      سلام دوستان خیلی ممنون میشم منم راهنمایی کنید من تازه عربی رو شروع کردم ولی بخاطر حجم زیاد درسای نخوندم نمیتونم زیاد روش وقت بزارم واسه همین از مشاورم کمک گرفتم اونم گفت درحد قواعد اول دبیرستان و یکم دوم رو بخون و بعدش کلاس خصوصی بگیر و هم زمان با کلاس و تدریس معلم تست بزن چون اگه بخوای فیلم ببینی و بعد تست بزنی و یه جایی رو نفهمی خیلی زمان میبره و امکان داره تا آخر سال فقط درگیر قواعد باشی و گفت مزیت کلاس نسبت به فیلم اینه که حجم بیشتری از مطالبو توی زمان کمتری بهت میگه و چون قواعد عربی خیلی سخت نیستن با این حجم به مشکل برنمیخوری
      میخواستم نظر شمارو بدونم که مشاورم درست میگه یا نه ؟
      سلام
      خوندن قوائد اول دبیرستان ریسک هست چون ممکنه اصلا ازش سوال هم نیاد ، بیشتر بدرد میخوره تا بقیه سال ها رو بهتر بفهمی ، نهایت 1-2 سوال فقط میاد ازش.
      گرفتن معلم خصوصی هزینه سنگینی داره اگر جز خانواده های 4% کشور هستید خب فکر بدی نیست اما یک ایراد کلاس خصوصی یا حتی کلاس های عمومی نسبت به فیلم آموزشی داره ، شما یک فیلم آموزشی رو ، صد بار هم یک قسمتش رو نفهمی ، میزنی بیاد عقب تر و مجدد نگاهش میکنی تا بفهمی ، ولی وقتی به یک معلم دو بار گفتی نفهمیدم دوباره توضیح بده ، باز هم نفهمی بار سوم احتمالا خجالت بکشی بگی بازم توضیح بده ( من ک اینطوریم ) ، فیلم عربی ناصح زاده داخل سایت صنعتی شریف هم رایگان هست ، اینم مزیت فیلم نسبت به کلاس هست ولی خب بازهم کلاس حضوری یه سری جومثبت داره که مثل فیلم آموزشی نمیشه.
      اگر مشکل مالی ندارید که میتونید هم کلاس خصوصی برید هم در کنارش اگر نفهمیدین از فیلم آموزشی استفاده کنید ، اگر سخته از پس هزینه اش براومدن ، باید تلاش خودتون رو بیشتر کنید و به جاش از کتاب های عربی (کامل گاج - جامع خیلی سبز) استفاده کنید یا فیلم های آموزشی رایگان موجود توی نت ، یا اینکه کلا قید قوائد رو بزنید و وقتتون رو بذارید روی مباحث دیگه.
      |

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام..به نظرم سعی کنین فیلم ببینید و از فیلم های عربی آلا استفاده کنید کلاس کنکور آقای ناصح زاده عالیه..و همچنین همایش رایگان14ساعته ایشون تو سایت آلا هم با اینکه جمع بندی هست ولی واقعا کامله و قطعا کمکتون میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن