خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کتاب معجزه مهر وماه خوبه یا نه

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوبه

13 56.52%
    • بد

10 43.48%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب معجزه زیست

سلام به همه ی دوستان می خواستم ببینم کسی از کتاب معجزه زیست مهر وماه استفاده کرده وآیا خوب ومفید واقع شده لطفا فقط کسی که در مورد این کتاب اطلاع داره نظرشو بگه دریاره بقیه کتاب ها لطفا تبادل نظر کنید ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مهروماه ..... دقیقن تا همین الان (30 آذر 1395 ..... 20 دسامبر 2016 ...... 20 ربیع الاول 1438) ......... هم یه دونه کتاب خوب زیست ..... به چاپ نرسونده ...... نمونه فایل این معجزه زیستشم دیدم، خوشم نیومد
      ....................
      اونم که تو نظرسنجی .......... بد ..... واسه انتخاب گذاشتی ..... چندان درست نیست :::: کتاب خوبی نیست ... نه اینکه کتاب بدیه ::::
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

ویرایش توسط ZAPATA : 30 آذر 1395 در ساعت 15:46

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      مهروماه ..... دقیقن تا همین الان (30 آذر 1395 ..... 20 دسامبر 2016 ...... 20 ربیع الاول 1438) ......... هم یه دونه کتاب خوب زیست ..... به چاپ نرسونده ...... نمونه فایل این معجزه زیستشم دیدم، خوشم نیومد
      ....................
      اونم که تو نظرسنجی .......... بد ..... واسه انتخاب گذاشتی ..... چندان درست نیست :::: کتاب خوبی نیست ... نه اینکه کتاب بدیه ::::
      چون به صورت مقایسه ای آورده فکر کردم کتاب خوبیه و در کنکور های الان هم بیشتر به صورت مقایسه ای مطرح میشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      چون به صورت مقایسه ای آورده فکر کردم کتاب خوبیه و در کنکور های الان هم بیشتر به صورت مقایسه ای مطرح میشه
      دقت علمی و نظم .... تو زیست خیلی مهمه .... :::
      اینو تو کتابای مهروماه کم میشه یافت
      ..................

..................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

ویرایش توسط ZAPATA : 30 آذر 1395 در ساعت 16:41

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من از بین کتابای درسنامه ای زیستی که تا الان داشتم این بیشتر به کارم اومده
      چون یه حالت مقایسه ای داره وبه علت نظم دسنه بندی و جدولی

سرعت بازیابی فوقالعاده افزایش پیدا میکنه
      با حجم نسبتا کم کتاب خیلی خوبیه
      ویرایش توسط amir1378 : 30 آذر 1395 در ساعت 23:30

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین کتاب جمع بندیه واسه زیست چون لپ کلام گفته جدول بندیش عالیه چون دیگه راحت میتونی مطلب مورد نظرتو پیدا کنی جلده پیشش که اومده واسه فصل های ۱ و ۸و۹و۱۰و۱۱ خیلی خیلی ضروریه برا بقیه فصل هام که بیشتر حفظین خوبه ژنتیکش خیلی مختصر و مفیده سوالای چند گزینه ایشم عالیه فکر کنم جلد پایش نمایشگاه کتاب سال دیگه بیاد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rivalsmehrdad نمایش پست ها
      بهترین کتاب جمع بندیه واسه زیست چون لپ کلام گفته جدول بندیش عالیه چون دیگه راحت میتونی مطلب مورد نظرتو پیدا کنی جلده پیشش که اومده واسه فصل های ۱ و ۸و۹و۱۰و۱۱ خیلی خیلی ضروریه برا بقیه فصل هام که بیشتر حفظین خوبه ژنتیکش خیلی مختصر و مفیده سوالای چند گزینه ایشم عالیه فکر کنم جلد پایش نمایشگاه کتاب سال دیگه بیاد
      ببخشید تست هم داره این کتاب

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کلا مهروماه کتاباش زیاد جالب نیست ژنتیکش رو گرفتم خوشم نیومد مسایل رو الکی پیچونده اینو ندیدم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دارمش به نظرم خوبه ولی خوب سلیقه ها متفاوته برای من که خوب بوده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      ببخشید تست هم داره این کتاب
      بله بسته به اهمیت هر فصل تستای شمارشی داره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      دقت علمی و نظم .... تو زیست خیلی مهمه .... :::
      اینو تو کتابای مهروماه کم میشه یافت
      ..................

..................

سلام شاید علتش این باشه که مهر و ماه از نویسنده های تازه کار حالا به هر عنوانی استفاده میکنه اکثرا دانشجوی پزشکی هستن و فاقد تجربه و مهمتر اینکه هر پایه از کتابا رو دست یه نفر میده این باعث عدم انسجام مطالب و نکات میشه مثلا ایده کتاب نامه های زیستش عالیه اما هر سه سال با هم همسطح نیست چون توسط سه نویسنده نوشته شده که فقط یه نفرشون مدرس زیست هست بقیه دانشجوی پزشکی هستن
      معجزه زیست شناسی مهر و ماه هم فقط برای کسی خوبه که واقعا به زیست شناسی مسلط باشه و از این کتابا تنها برای یاداوری و مقایسه استفاده کنه وگرنه هیچ بار اموزشی نداره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام شاید علتش این باشه که مهر و ماه از نویسنده های تازه کار حالا به هر عنوانی استفاده میکنه اکثرا دانشجوی پزشکی هستن و فاقد تجربه و مهمتر اینکه هر پایه از کتابا رو دست یه نفر میده این باعث عدم انسجام مطالب و نکات میشه مثلا ایده کتاب نامه های زیستش عالیه اما هر سه سال با هم همسطح نیست چون توسط سه نویسنده نوشته شده که فقط یه نفرشون مدرس زیست هست بقیه دانشجوی پزشکی هستن
      معجزه زیست شناسی مهر و ماه هم فقط برای کسی خوبه که واقعا به زیست شناسی مسلط باشه و از این کتابا تنها برای یاداوری و مقایسه استفاده کنه وگرنه هیچ بار اموزشی نداره
      دقیقن منم خاستم همینو بگم که شما واضح فرمودین :

..............
      معجزه زیست مهروماه هیچ بار آموزشی ندارد

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اسم کتاب رو‌میذاشت اعتماد به نفس مولف مناسب تر بود.

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط موندم اون 6 نفری که زدن خوبه کیان؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یکی ازبهترین کتابهای زیست بازاره و حت من پایش بیادهم میگیرمزیست کنکور نه تست خیلی زیادمیخوادنه نشستن درکلاس فلان استادزیست کنکور فقط مرورمیخوادبه توان n(بعدازباراول که فهمیدنه)وقتی تعداددفعات مروروتکراربره بالا تسلط هم میره بالاهرفصلومیشه توی ربع ساعت مروروجمعبندی کرد،میدونید چقدذسرعت عمل میره بالا؟
      بــايــد

به تو دستم برسد، ماه بلندم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن