خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

💢درخواست برنامه 6 ماهه برای کنکور 96 💢

درود
      دوستان یک برنامه می خوام که برای کسی که از صفر شروع کرده و پایه رو نبسته باشه که با برنامه 6 ماهه بشه پایه و پیش رو با تست تکمیل کرد.
      توانایی من حداکثر 6 ساعت در روز است آیا برنامه ای هست؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، اگر آزمون شرکت می کنید باید بر اساس مناع آزمون پیشرو تقسیم بندی کنید و مطالعه شما بر همین اساس باشه ، اما اگر آزمون شرکت نمی کنید و دانش آموز هستید و یا شرایطی دارید که بیش از 6 ساعت امکان مطالعه ندارید.
      حتما باید از مشاور خصوصی کمک بگیرید تا بر اساس سطح تراز علمی شما برنامه ریزی کنند تا نتیجه بهتری کسب کنید. مشاور خوبی می شناسم مایل بودید بگید معرفی می کنم ببینید وقت دارند یا نه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafasdovom نمایش پست ها
      سلام ، اگر آزمون شرکت می کنید باید بر اساس مناع آزمون پیشرو تقسیم بندی کنید و مطالعه شما بر همین اساس باشه ، اما اگر آزمون شرکت نمی کنید و دانش آموز هستید و یا شرایطی دارید که بیش از 6 ساعت امکان مطالعه ندارید.
      حتما باید از مشاور خصوصی کمک بگیرید تا بر اساس سطح تراز علمی شما برنامه ریزی کنند تا نتیجه بهتری کسب کنید. مشاور خوبی می شناسم مایل بودید بگید معرفی می کنم ببینید وقت دارند یا نه.
      من قلمچی شرکت می کنم ترازم هم 4800هست
      از برنامه قلمچی کاملا عقب هستم
      هیچ آزمونی نیست که بتونم کامل به منابع آزمون برسم
      برای همین یک برنامه 6 ماهه می خواستم
      حوصله مشاوره هم ندارم دوست دارم یک برنامه حاضر آماده برای 6 ماهه کنکور با حداکثر 6 ساعت در روز(البته روز های مدرسه)و حداکثر 9 ساعت روز های تعظیل

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی بهتره حداقل یک جلسه با یه مشاور خوب صحبت کنین تا راه و روش درس خوندن و برنامه ریزی کردن دستت بیاد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mis.faeze نمایش پست ها
      ولی بهتره حداقل یک جلسه با یه مشاور خوب صحبت کنین تا راه و روش درس خوندن و برنامه ریزی کردن دستت بیاد
      بهترین مشاورا در سطح استان و کشور رفتم
      یک مشاور یک ساعته 800هزار تومنی رفتم برای همین روش های درس خودندم
      از تابستان تا الان 5 مشاوره رفتم
      الان موضوع تاپیک یک چیز دیگس

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی از فصولو حذف کن

📖

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بشین یه برنامه معقول واسه خودت بریز ... مطمئن باش همه ی درس ها رو میتونی بدون حذف مطلبی بخونی ولی خوب با 6 ساعت خیلی سخته اگه سه ساعت دیگه بزاری روش عالیه

برنامه از جایی نگیر من پارسال از یه جا برنامه گرفتم اصلا به دردم نخورد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موضوع تاپیک رو میفهمم ولی این مدت 6ماه ن کمه ن زیاد و باید خیلی دقیق و حساب شده ازش استفاده کنی ماهم خودمون خطا توکارمون هست
      اون مشاورا هم جو کنکور گرفتتشون زیاد میگیرن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      من قلمچی شرکت می کنم ترازم هم 4800هست
      از برنامه قلمچی کاملا عقب هستم
      هیچ آزمونی نیست که بتونم کامل به منابع آزمون برسم
      برای همین یک برنامه 6 ماهه می خواستم
      حوصله مشاوره هم ندارم دوست دارم یک برنامه حاضر آماده برای 6 ماهه کنکور با حداکثر 6 ساعت در روز(البته روز های مدرسه)و حداکثر 9 ساعت روز های تعظیل
      پاسخ سوال شما بسیار ساده است چون شما در سطحی نیستید که بتونید منابع آزمون را به شکلی تقسیم بندی کنید که مطالعه خوب و با کیفیتی داشته باشید ، برنامه رایگان هیچ یک از دانش آموزان به شما کمک نخواهد کرد ، ضمن اینکه 800 هزار برای 1 ساعت ؟! واقعا ؟؟؟؟!!! چنین مبلغی را از هیچ مشاوری نشنیدم .

باید از حاشیه خارج شوید ، بیشتر مشاوران فقط اسم در آوردند مثلا مشاور ارشد یکی از موسسات کتب کمک اموزشی . برای جذب دانش آموز و فروش کتاب موسسه ............. تکنیک های طراحی سوالات کنکور را همگانی کردند و آموزش می دهند کاملا واضح هست مشاورانی که مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه آزاد گرفتند و هیچ سابقه موفق در کنکور ندارند ، در مورد یک آزمون خیلی مهم کشور اظهار نظر می کنند .

پس این چنین مشاوران و اساتید بر اساس سیاست هایی بزرگ می شوند و هزینه های هنگفت را از خانواده ها و دانش آموزان دریافت می کنند که در پیج اینستاگرام و تلگرام همین مشاوران و اساتید در کنار ماشین های میلیاردی شان عکس گرفته روی آِیدی خود گذاشتند و به ساده لوحی ما می خندند ... متاسفانه کم هم نیستند
      بچه هایی که اسیر سیاست های این چنین های تاجرانی منفعت طلبی می شوند. که با ارسال فایل هایی و مطالبی نهایت دلسوزی را بر جذب دانش اموز بیشتر به نمایش می گذارند. حتما باید از یک مشاور واقعی و توانمند برنامه بلند مدت دریافت کنید . موفق باشید!
      ویرایش توسط nafasdovom : 29 آذر 1395 در ساعت 23:06

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برنامه دادن که کاری نداره بیا من برنامه میدم 1 ماهه کل کنکور رو ببند.ولی چه فایده 5 درصدم نمیتونی یه درسو بزنی
      6 ماه رو نمیدونم چرا جو میدن میگن تایم زیادیه ،امتحان مدرسه که نیست دارید رقابت میکنید کسی که 4-5 ماه خونده واسه کنکور صد در صد رتبش از کسی که 1 سال خونده پایین تره.
      برادر با درصدای الان ممکن نیست کسی بتونه با پایه ضعیف 1 ساله رتبه بیاره اونم با این تایم مطالعه پایین و وقت خیلی خیلی کم باقی مونده.
      شما از الان برنامه بریز واسه کنکور سال اینده چشم به هم بزنی رسیده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا فاز منفی ندین شمااز اینده اصلا خبر نداری چرا اینقدر مطمئن حرف میزنی؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      برنامه دادن که کاری نداره بیا من برنامه میدم 1 ماهه کل کنکور رو ببند.ولی چه فایده 5 درصدم نمیتونی یه درسو بزنی
      6 ماه رو نمیدونم چرا جو میدن میگن تایم زیادیه ،امتحان مدرسه که نیست دارید رقابت میکنید کسی که 4-5 ماه خونده واسه کنکور صد در صد رتبش از کسی که 1 سال خونده پایین تره.
      برادر با درصدای الان ممکن نیست کسی بتونه با پایه ضعیف 1 ساله رتبه بیاره اونم با این تایم مطالعه پایین و وقت خیلی خیلی کم باقی مونده.
      شما از الان برنامه بریز واسه کنکور سال اینده چشم به هم بزنی رسیده

to anjoman afshin moghtada search kon mifahmi harfat ghalate
      ویرایش توسط amirdostaneh : 30 آذر 1395 در ساعت 01:34

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      سلام
      اسم ایشونو قبلا هم تو انجمن دیده بودم
      مگه چیکار کردن
      ممنون میشم بگید کنجکاو شدم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      سلام
      اسم ایشونو قبلا هم تو انجمن دیده بودم
      مگه چیکار کردن
      ممنون میشم بگید کنجکاو شدم
      پارسال از اسفند شروع کردن خوندن...از صفر...توی رشته ریاضی...رتبه دو رقمی آوردن توی کنکور
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      in hame adam in karo mikonan v movafagh nemishan inhame posht konkori darim ke chand sale daran mikhonan.be khatere 3-4 nafar ke ba in harekat movafagh shodan dorost nist begim hame movafagh mishan.moteasefane hamishe afrad movafagho mibinim ye negah be tedad afrad shekast khorde bendazim badak nist.
      be alave tamame in sohbata ye negah be darsadaye tajrobi bendazid.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن