خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question فوری ////// دوستان لطفا درباره ریاضیات رشته تجربی راهنمایی کنید

سلام
      خیلی تو انجمن گشتم ولی واقعا ادم گیج میشه (یکی میگه افبا یکی میگه حرف اخر یکی میگه افبا هی میپرن وسط حرف هم یکی میگه منتظری خوب نیس چون کتاب درس درمونی نداده بیرون و ... )
      پیش خودم گفتم شاید این تاپیک ها قدیمی هست و اون موقع بعضیا دل خوشی از اساتید نداشتن و ....

خلاصه کلام اینکه من میخوام دی وی دی ریاضی بخرم بعد تا اونجایی که فهمیدم باید از بین ریاضیات افبا و یا حرف اخر یکیشو بخرم!!
      دقیقا بین این دوتا موندم
      در حال حاضر شما دوستان کدوم رو پیشنهاد میدین؟
      آقای منتظری ( حرف آخر) یا آقایان مویینی و مقدم نیا (افبا)؟
      ویرایش توسط xeneral : 29 آذر 1395 در ساعت 17:58

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منتظری فقط تو ایرانننننننن

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      @artim
      هرچی ایشون گفتن همونو بگیر...
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      سلام
      خیلی تو انجمن گشتم ولی واقعا ادم گیج میشه (یکی میگه افبا یکی میگه حرف اخر یکی میگه افبا هی میپرن وسط حرف هم یکی میگه منتظری خوب نیس چون کتاب درس درمونی نداده بیرون و ... )
      پیش خودم گفتم شاید این تاپیک ها قدیمی هست و اون موقع بعضیا دل خوشی از اساتید نداشتن و ....

خلاصه کلام اینکه من میخوام دی وی دی ریاضی بخرم بعد تا اونجایی که فهمیدم باید از بین ریاضیات افبا و یا حرف اخر یکیشو بخرم!!
      دقیقا بین این دوتا موندم

ببین حرف اخر شفاهی درس میده نمیتونی درست جزوه نویسی کنی و فقط پای ال سی دی هست و شفاهی و ذهنی درس میده و فقط جواب های اخر میاد رو صفحه درثانی کامل هم نیست مثل درس امارش که همه مطالب رو نمیگه و همچنین در حد یه جمع بندی درس میده و فقط منتظری شلوغش میکنه مثل استاد کبیر احمدی
      افبا سطحش بهتره منظم درس میده
      اما هیچکدوم کتاب کمک درسی نمیشه
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ببین حرف اخر شفاهی درس میده نمیتونی درست جزوه نویسی کنی و فقط پای ال سی دی هست و شفاهی و ذهنی درس میده و فقط جواب های اخر میاد رو صفحه درثانی کامل هم نیست مثل درس امارش که همه مطالب رو نمیگه و همچنین در حد یه جمع بندی درس میده و فقط منتظری شلوغش میکنه مثل استاد کبیر احمدی
      افبا سطحش بهتره منظم درس میده
      اما هیچکدوم کتاب کمک درسی نمیشه
      دقیقن ..
      ..........
      ریاضی یعنی دیدن صورت مساله .... برداشت قلم کاغذ ...... و تلاش واسه حل ..... ::::: تمام شناگرای دنیا ..... به جون عمم ...... همین شکلی شنا یاد گرفتن
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کتاب خیلی سبز ویرایش آخرش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

دقیقا بین این دوتا موندم

سلام با سی دی اونطور که باید نمیشه یاد گرفت با این حال افبا که اقای موینی و مقدم تدریس میکنن خوبه و درصورتی که کتاب جامع خواستید حتما ریاضی جامع خیلی سبز تو اولویت اولتون باشه یه کتاب جامع هم انتشارات خوشخوان داده که از لحاظ درسنامه و پاسخنامه تست ها هم سطح خیلی سبز (پاسخنامه خشخوان بصورت پی دی اف داخل سایتش هست) هست بقیه کتابای ریاضیات جامع بازار برای کسی خوبه که سطح ریاضیاتش متوسط باشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام. فقط افبا بخر چون به طور کامل مبحث رو درس میدن و تمرین زیادی هم میکنن. به نظرم منتظری اصلا خوب نیس.
      در هر صورت خوددانی ولی از نظر من افبا عالیه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام با سی دی اونطور که باید نمیشه یاد گرفت با این حال افبا که اقای موینی و مقدم تدریس میکنن خوبه و درصورتی که کتاب جامع خواستید حتما ریاضی جامع خیلی سبز تو اولویت اولتون باشه یه کتاب جامع هم انتشارات خوشخوان داده که از لحاظ درسنامه و پاسخنامه تست ها هم سطح خیلی سبز (پاسخنامه خشخوان بصورت پی دی اف داخل سایتش هست) هست بقیه کتابای ریاضیات جامع بازار برای کسی خوبه که سطح ریاضیاتش متوسط باشه
      یعنی میگین برای سطح مبتدی و برای شروع خیلی سبز بهتره؟
      راستش من کتاب مهروماه ریاضی رو هم دارم تازه بدستم رسیده و نگاش نکردم هنوز به نظرتون میشه با اونم خوند یا برم خیلی سبز تهیه کنم؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا آفبا واسه مبتدی اصلا خوب نیست .....

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من کتاب مهروماه ریاضی رو هم دارم تازه بدستم رسیده و نگاش نکردم هنوز به نظرتون میشه با اونم خوند یا برم خیلی سبز تهیه کنم؟

کلا انتخاب کتاب یه امر سلیقه ایه نمیشه سفارش کرد من نظر خودمو گفتم اما شما اگه ضعیف هستید حتما قبل انتخاب درسنامه ها و پاسخ نامه تست های خیلی سبز رو با مهر و ماه مقایسه کنید .به نظر من خیلی سبز برای کسیکه ریاضی رو هم تازه شروع کرده در مقایسه با مهر و ماه خیلی بهتره یه جورایی خیلی خودمونی ریاضی رو گفته مهر وماه خشک و ریاضی وار گفته...حتما شخصا بررسی کنید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سبز درسنامش روون تره و تستاش شامل تمرینای کتاب و کنکورای تجربی در صورتی که مهروماه تستای مبحثای مشترک رشته تجربی و ریاضی داره اما یه تفاوت وجود داره پاسخ نامه تستای خیلی سبز خیلی توضیح داره و واسه اونایی که با ریاضی حال نمیکنن و سطح ریاضیشون پایینه مناسبتره در حالی که پاسخنامه مهروماه همچین ویژگیه خیلی مهم نداره

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سخترین کتاب تست ریاضی چی به نظر شما؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

دقیقا بین این دوتا موندم
      با کتاب مهر و ماه شروع کنید زمانی که متوجه شدید کدام مباحث ضعف دارید ،همان مباحث را در کلاس گروهی یا خصوصی شرکت کنید. اگر امکان شرکت در کلاس را ندارید آفبا به از نظر بار علمی اساتید مورد تائید تر است . موفق باشید.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)