خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه دنبال دی وی دی اموزشی هستید برای ریاضی بهترین دبیر محسن خلیلی هس مباحث انتگرال و مشتق و کاربرد مشتق رو خیلی خوب توضیح داده یه کتاب همراه این دی وی دی ها هست که قیمتش حدود سی تومنه ..ولی اگه مشکلی در اموزش ریاضی ندارید بهترین کتاب ای کیو گاج بعد خیلی سبز این دوتا کتابای خوبین برا جمع بندی هم خط ویژه
      NEVER...GIVE...UP

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      اگه دنبال دی وی دی اموزشی هستید برای ریاضی بهترین دبیر محسن خلیلی هس مباحث انتگرال و مشتق و کاربرد مشتق رو خیلی خوب توضیح داده یه کتاب همراه این دی وی دی ها هست که قیمتش حدود سی تومنه ..ولی اگه مشکلی در اموزش ریاضی ندارید بهترین کتاب ای کیو گاج بعد خیلی سبز این دوتا کتابای خوبین برا جمع بندی هم خط ویژه
      مهندس مهربان هم خوبه، به شیوه خان آکادمی تدریس می کنه. ویدیو های خان آکادمی رو روی یوتوب می تونید ببینید.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      سلام
      خیلی تو انجمن گشتم ولی واقعا ادم گیج میشه (یکی میگه افبا یکی میگه حرف اخر یکی میگه افبا هی میپرن وسط حرف هم یکی میگه منتظری خوب نیس چون کتاب درس درمونی نداده بیرون و ... )
      پیش خودم گفتم شاید این تاپیک ها قدیمی هست و اون موقع بعضیا دل خوشی از اساتید نداشتن و ....

خلاصه کلام اینکه من میخوام دی وی دی ریاضی بخرم بعد تا اونجایی که فهمیدم باید از بین ریاضیات افبا و یا حرف اخر یکیشو بخرم!!
      دقیقا بین این دوتا موندم
      در حال حاضر شما دوستان کدوم رو پیشنهاد میدین؟
      آقای منتظری ( حرف آخر) یا آقایان مویینی و مقدم نیا (افبا)؟
      سلام

ریاضیات جامع خیلی سبز + خط ویژه ریاضیات تجربی گاج = تضمین 100 %

حرف آخر و آفبا و کنکور آسان و مابقی اساتید معظم رو هم بنداز دور

موفق باشید
      ویرایش توسط saj8jad : 21 تیر 1396 در ساعت 08:43 دلیل: جزئی

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

موفق باشید
      سلام چرا؟
      و کدوم خوبه؟
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسایی که با این همه کتاب خوب برای همه درسا هنوز دنبال این دی وی دی اون دی وی دی هستن واقعا تنبلن و مشکل دارن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین ترکیب همینه که داش سجاد گفت خیلی سبز+خط ویژه
      البته من خط ویژه آمار و هندسه و جمع بندی هندسه خیلی سبزو هم پیشنهاد میکنم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

موفق باشید
      بهتره در کنار اینها، آزمون های آزمایشی سال های اخیر( گزینه دو ریاضیش خیلی آسون و بدرد نخوره) رو هم بررسی کنید تا با ایده های مختلفی آشنا بشید. مخصوصاً توی هندسه.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      بهتره در کنار اینها، آزمون های آزمایشی سال های اخیر( گزینه دو ریاضیش خیلی آسون و بدرد نخوره) رو هم بررسی کنید تا با ایده های مختلفی آشنا بشید. مخصوصاً توی هندسه.
      به نظر من لازم نیست.شما ندیدی تو کانون چه ایده های فضایی میومد.آیا یکیش تو کنکور اومد یا ایده هاش همش مال قبل بود؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      سلام چرا؟
      و کدوم خوبه؟
      سلام آریا جان

چون اصولا بنده با DVD مخالفم ، به چند دلیل که واسه یادآوری دوستان و مشتاقان تهیه DVD هم که شده عرض میکنم ؛

1. به شدت وقت گیر بودن ؛
      یک داوطلب کنکوری همین جوریش هم کلی وقت کم داره چه برسه به این که بخواد یه مبحث جزئی 1 ساعت و نیمه رو از روی DVD بشینه مشاهده کنه ، تازه باید هی ویدیو رو عقب جلو کنه ببین استاد معظم چی فرمودن! و کلی وقت برای خلاصه برداری بزاره و آخر سر میبینی یه مبحث ساده 3-4 ساعت زمان برد ازش!

2. اتلاف وقت و تحلیل انرژی ؛ خب شما وقتی 3-4 ساعت وقتی گذاشتی برای یه مبحث ساده که میشد با 1 ساعت زمان یاد گرفتش و 1 ساعت هم براش تست زد حالا تازه باید بیای سراغ کتاب تست و بشینی واسه اون مبحث تست بزنی! یه تایمی هم برای تست ازتون گرفته میشه و آخر سر میبینید یه مبحث ساده واستون 4-5 ساعت آب خورد! در صورتی که اون مبحث با تستش نهایتا 2 ساعت زمان میبرده ازتون! و اینطوری میشه که هم وقتتون حروم میشه و هم انرژیتون تحلیل میره بعدش هم با خودتون میگید بله من 4 ساعت وقت گذاشتم زور زدم تازه چند تا موضوع ابتدایی رو یاد گرفتم! و خب این تازه باعث ناامیدی هم میشه و باقی موارد به شرح ایضا!

3. اتلاف هزینه و هزینه تراشی های حقیقتا غیر ضروری برای خانواده ؛ این مورد هم که دیگه همه میدونن نیازی به توضیح نیست ولی خب بازم یه چند موردی رو عرض میکنم ، شما برای تهیه یه مبحث باید گاها 200 تا 300 هزار تومان هزینه کنید تازه بنده کمش رو گفتم ، همین طوریش یه داوطلب برای تهیه چندین مجلد کتاب آموزشی و تست و همچنین شرکت در آزمون آزمایشی دست کم چیزی حدود 1.000.000 تا 1.500.000 تومان براش هزینه تراشیده میشه و خب حالا شما بیا هزینه این DVD ها رو هم اضافه کن ببین سر به کجا میکشه!

لازم دونستم صادقانه این توضیحات رو برای کسانی که تمایل زیادی به تهیه DVD های مختلف دارن گفته باشم
      به هر حال عاقل را اشارتی کافیست و همچنین صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      یاحق
      ویرایش توسط saj8jad : 21 تیر 1396 در ساعت 11:38 دلیل: جزئی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      به نظر بنده نیازی به تست های کانون و گاج و گزینه دو هم نیست و همون تست های کنکور های سراسری داخل و خارج کفایت میکنه

اگر کسی هم خواست پر کاری کنه و درصد عالی رو در ریاضیات تجربی کسب کنه میتونه تست های ریاضی کنکورهای ریاضی داخل و خارج رو هم حل و تحلیل و بررسی کنه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      سلام
      خیلی تو انجمن گشتم ولی واقعا ادم گیج میشه (یکی میگه افبا یکی میگه حرف اخر یکی میگه افبا هی میپرن وسط حرف هم یکی میگه منتظری خوب نیس چون کتاب درس درمونی نداده بیرون و ... )
      پیش خودم گفتم شاید این تاپیک ها قدیمی هست و اون موقع بعضیا دل خوشی از اساتید نداشتن و ....

خلاصه کلام اینکه من میخوام دی وی دی ریاضی بخرم بعد تا اونجایی که فهمیدم باید از بین ریاضیات افبا و یا حرف اخر یکیشو بخرم!!
      دقیقا بین این دوتا موندم
      در حال حاضر شما دوستان کدوم رو پیشنهاد میدین؟
      آقای منتظری ( حرف آخر) یا آقایان مویینی و مقدم نیا (افبا)؟
      اینجا هر کسی نظری ک میده بر اساس توانایی خودش میگ !
      و اینطور نیس ک من بگم فلان کتاب برای من خوبه برای تو هم خوب باش ! و بالعکس!

آموزشی ترین کتابی ک من دیدم ( کوله پشتی و کتاب سیر تا پیاز گاج ) سیر تا پیاز جامع شده و کل ریاضی در یک جلد + تستای سراسری

بعد کتاب خیلی سبز

کتاب مهروماه پاسخنامه خوبی نداره! درسنامه هاشم فقط ب زبان ریاضی و توضیحات عامیانه و کلامی نداره خیلی !

ولی خب تستاش خوب تقریبا !

دی وی دی هم هر چی تهیه کنی مطمئن باش صرفا با دیدن دی وی دی چیزی یاد نمیگیری!

مثلا دی وی دی آفبا دقیقا میشه ترکیب درسنامه ی خیلی سبز + خط ویژه هیچ چیز بیشتری نداره تازه این دو ترکیب از دی وی دی آفبا هم شاید بعضی جاها کامل تر باش !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .. آیا دبیر ریاضی تجربی خوب آلا دارد ؟با تشکر

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      سلام .. آیا دبیر ریاضی تجربی خوب آلا دارد ؟با تشکر
      صفر تا صد ریاضی تجربی مهدی امینی راد رو ببین اگه خواستی

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین دوست عزیز به عنوان کسی که ریاضی کنکور 96 رو 80 درصد زده و در طول سال هم معمولا بالای 80 و گاها 100 میزد می گم بهت برای ریاضی به هیچ سی دی احتیاج نیست
      برای موفقیت یه دونه جامع خیلی سبز می خری و همه تست هاشو حل می کنی تمام
      از فرودین به بعد هم جمع بندی خیلی سبز رو می خری به خدا به چیز دیگه ای مثل iq یا مهر و ماه نیاز نیست خیلی بی خودی سطحشون بالاست
      اگه خواستی می تونی ازمون های لیموترش هم شرکت کنی از امسال قراره ریاضی داشته باشه
      و من الله توفیق

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      سلام
      ببین دوست عزیز به عنوان کسی که ریاضی کنکور 96 رو 80 درصد زده و در طول سال هم معمولا بالای 80 و گاها 100 میزد می گم بهت برای ریاضی به هیچ سی دی احتیاج نیست
      برای موفقیت یه دونه جامع خیلی سبز می خری و همه تست هاشو حل می کنی تمام
      از فرودین به بعد هم جمع بندی خیلی سبز رو می خری به خدا به چیز دیگه ای مثل iq یا مهر و ماه نیاز نیست خیلی بی خودی سطحشون بالاست
      اگه خواستی می تونی ازمون های لیموترش هم شرکت کنی از امسال قراره ریاضی داشته باشه
      و من الله توفیق
      به نظر من تست سخت و ایده دار لازمه چون سرعت رو بالا میبره پس یه فاکتور مهمتر از درصد توی کنکور وقته ممکنه یکی 80 درصد رو توی 35 مین بزنه یکی توی 20 مین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)