خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

المپیاد شیمی

سلام بچه ها
      8 بهمن ازمون مرحله اوله المپیاد شیمی هست.من تا الان برای المپیاد نخوندم و هدفم فقط کنکور بوده ولی توی سال دوم خوب تست زدم و سوم هم تا الان که استوکیومتری رو تموم کردیم شاید بیشتر از 500 تا تست زدم(تست های المپیاد هم زدم).مدرسه خیلی اصرار داره که شرکت کنم
      فقط میخوام مرحله اول قبول شم و والسلام.بنظرتون تو این مدت باقیمونده میتونم ؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      8 بهمن ازمون مرحله اوله المپیاد شیمی هست.من تا الان برای المپیاد نخوندم و هدفم فقط کنکور بوده ولی توی سال دوم خوب تست زدم و سوم هم تا الان که استوکیومتری رو تموم کردیم شاید بیشتر از 500 تا تست زدم(تست های المپیاد هم زدم).مدرسه خیلی اصرار داره که شرکت کنم
      سلام من پارسال مرحله یک اوردم تنها کاری که کردم این بود که از همین موقع سال تا اخر سومو خوندم کتاب اولم شب المپیاد نگاه کردم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها

سلام..
      الان تو مدت باقی مونده سریع ترمودینامیکو بخون که سوالای نسبتا راحتی داره...
      ببین دوست من هرسال یه کفی برای قبولی وجود داره تو سالای اخیر که المپیادم همگام با کنکور سخت تر شده کف هرساله پایین تر بوده... فک کنم الان دیگه در حد ۴۰ یا ۵۰ زدن.. البته بازم بستگی داره...
      کاری میکنی مرحله اولا از دوره ۱۸ به بعد تا پارسال
      بعلاوه سوالای تستی همه مرحله دوما رو از دوره ۱۵ به بعد بزن...
      هرجا هم دیدی لنگ میزنی مثلا سوالات کووالانسی برو مبحثی تست بزن...
      تو هر ازمونم درصد بگیر...
      کنارش سریع شیمی پیش فصل ۱ و ۲ رو کار کن... سوالاش در حد مرحله ۱ اسونه
      موفق باشی ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته دقیق یادم نمیاد که الان شیمی پیش تو مرحله ۱ هست یا نه...
      ولی تا اوتجا که یادمه فک کنم پارسال شیمی پیشو به مرحله ۱ هم اضافه کردن..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بقیه عزیزان نظری ندارن؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از شیمی 2 فصل های 3 و 4 و تا حدودی 5 ( اگر وقت کردی)
      از شیمی 3 فصل 1 خوبه اما فصل 2 تستای خیلی آسونی داره اگه اونو بخونی خیلی عالیه
      موفق باشی
      (راستی آزمون شیمی 6 بهمنه نه 8ام)
      ویرایش توسط Matin AM : 29 آذر 1395 در ساعت 21:04

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن