خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation با توجه به نتایج ضعیفم در قلم چی اصلا امیدی ندارم چی کنم؟

سلام.من امسال کنکور ریاضی دارم(سال اولمه) و معدل کتبی سال سومم هم19.44 شده ولی متاسفانه خیلی خسته شدم الان و با توجه به نتایج ضعیفم در قلم چی(میانگین تراز5880) اصلا امیدی ندارم و خیلی منفی بافم نمیدونم چجوری این منفی بازی هارو کنار بزارم و امیدوار بشم.خیلی هم تو خانواده صحبت میکنم دراین مورد ولی نتیجه نمیگرم.یه عیب دیگه ای که دارم اینه که از همون بچگی با بقیه مقایسه شدم و الان که سال چهارم رسیدم میگن نباید خودتو با دیگران مقایسه کنی.واین خیلی برام سخته گرچه میدونم اون افراد راست میگن.در کل از شما دوستان عزیزتر ازجان میخواهم اگر متن انگیزشی یا .....دارین و فکر میکنید به دردم میخوره تا انگیزه بگیرم برام بفرستید لطفا.باتشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نا امیدی چیز بدیه هر سال خیلی ها میتونن رتبه برتر بشن اما خب به دلیل اینکه نتیجه مورد علاقه خودشون رو تو آزمون ها نمیگیرن کنار میکشن . نتیجه اصلی در کنکور مشخص میشه باید سعی خودتون رو بکنید | اگه مطالب انگیزشی میخوایید این بخش انجمن میتونه کمک تون بکنه » انگیزشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه رتبه برتر شدن معدل دیگه کمکت نمیکنه
      چه 10باشه چه20
      حالا همه چیز کنکور هست و تو باید سخت تلاش کنی
      این ک این معدل رو کسب کردی نشون میده میتونی رتبه برتر بشی و تمام تلاشت رو بکن
      واسه انگیزه هم نمیگم چی گوش بده چی گوش نده فقط به هدفت فکر کن ک بهترین انگیزس

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشتت ریاضیه ترازت ک خیلی خوبه نگران نباش
      بابا دوسته من ترازش از تو کمتر بود رتبش ۲۰۰۰ شدش ک خیلیم عالیه
      حالا اگ امیدات کمه سعی کن تواین مدت فقط عقب نیوفتی بعدش جبران میکنی
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه به ترازه قلم چی بود که من الان تو رشته ابیاری گیاهان دریایی اونم تو دانشگاه قوز قوز اباد در حال تحصیل بودممتاسفانه پشتیبان ها به جای کمک به ما ازمون ب عنوان ی ابزار برای نشون دادن قوی بودن خودشون استفاده می کنن و مارو فقط ی عدد میبینن که هرچی به هف هزار نزدیک تر باشیم عزیز تر و هر چی ازش دور تر باشیم به همون نسبت رفتارشون وحشتناک تر میشهترازا از ی طرف انگیزمو میگرفحرفای پشتیبانمو طعنه هاش از ی طرف دیگبا ی تلفنش تمام توانمو برا درس خوندن میگرفاما خو من هنو پا برجام))))))به من میگف تو زیست شناسی هم قبول نمیشیترازت میگ تو هیچی قبول نمیشی!همونی که قلم چی پیش بینی کرده بود هیچی قبول نمیشه بهمن میره دانشگاه علوم پزشکیاخی چقد تخلیه شدم خلاصش ک برادره من|||تو ی عدد نیسی(به قول مبتکران)یکی از دوستام با ترازه شیش هزار هیچی قبول نشدیکیم با چهار هزار ازمایشگاه میخونه منم ک دیگ نگم دیگ) مشتیم بر دهان اونایی ک میگن تراز نشون میده تو کنکور چکاره ای|||||میدونی چیکا کردمتلفنمو خاموش کردمو دیگ هیچ وقت نرفتم ملاقات حضوری|||| و در ضمن به جای ماتم گرفتن برا تراز بدم سخت مطالعه میکردماثن وراجیام کمکی هم کرد؟ب خودم ک خیلی کمک کرد))و من الله توفیق

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_mobi نمایش پست ها
      اگه به ترازه قلم چی بود که من الان تو رشته ابیاری گیاهان دریایی اونم تو دانشگاه قوز قوز اباد در حال تحصیل بودممتاسفانه پشتیبان ها به جای کمک به ما ازمون ب عنوان ی ابزار برای نشون دادن قوی بودن خودشون استفاده می کنن و مارو فقط ی عدد میبینن که هرچی به هف هزار نزدیک تر باشیم عزیز تر و هر چی ازش دور تر باشیم به همون نسبت رفتارشون وحشتناک تر میشهترازا از ی طرف انگیزمو میگرفحرفای پشتیبانمو طعنه هاش از ی طرف دیگبا ی تلفنش تمام توانمو برا درس خوندن میگرفاما خو من هنو پا برجام))))))به من میگف تو زیست شناسی هم قبول نمیشیترازت میگ تو هیچی قبول نمیشی!همونی که قلم چی پیش بینی کرده بود هیچی قبول نمیشه بهمن میره دانشگاه علوم پزشکیاخی چقد تخلیه شدم خلاصش ک برادره من|||تو ی عدد نیسی(به قول مبتکران)یکی از دوستام با ترازه شیش هزار هیچی قبول نشدیکیم با چهار هزار ازمایشگاه میخونه منم ک دیگ نگم دیگ) مشتیم بر دهان اونایی ک میگن تراز نشون میده تو کنکور چکاره ای|||||میدونی چیکا کردمتلفنمو خاموش کردمو دیگ هیچ وقت نرفتم ملاقات حضوری|||| و در ضمن به جای ماتم گرفتن برا تراز بدم سخت مطالعه میکردماثن وراجیام کمکی هم کرد؟ب خودم ک خیلی کمک کرد))و من الله توفیق
      داداش رتبتون چن شد ؟!!!!
      و خدایی که در این نزدیکی ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_mobi نمایش پست ها
      ببخشید
      رتبتون چند شد و چه رشته ای قبول شدید و کجا؟
      برای موفق شدن از سه مرحله باید گذشت:

ابتدا مورد تمسخر واقع می شوی

سپس با خشونت به مخالفت با تو می پردازند

سرانجام به تو ایمان می آورند.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک ساعت بشینین و فکرکنین ب اینده و هردو راه رو توی ذهن خودتون تصور کنین(درس خوندن و تلاش کردن و نتیجه رو سپردن ب خدا و درس نخوندن و فکرکردن ب اینکه خسته ام و قراره چی بشه؟)اولاببینین شما الان وقت کافی دارین برای رتبه برتر شدن فقط تلاش و سخت کوشی میطلبه پس نگران اینکه چ نتیجه ای قراره ازکنکور بگیری رو کنار بزار
      دوما هیچوقت دونفر شبیه به هم نیستن هیچووووقت شما یه توانایی هایی داری وکسی ک خودتو در درس خوندن باهاش مقایسه میکنی ی توانایی های دیگه
      مثلا
      یکی از دوست های من پشتکارش عالی بود خیلی باهوش نبود ها حتی سر چیزهای الکی مثلا ی مسئله یک ساعت فکرمیکرد و هیچوقت هم ناامید نشد و ولش نکرد ادامه داد و کنکور هم رتبه ی خوبی اورد و داروسازی قبول شد
      ولی یکی دیگه از دوستام باهوووش در عرض یک دقیقه هر مسئله ای از ریاضی و فیزیک رو حل میکرد و همه مطمئن بودن ک رتبه ی خوبی میاره ولی چون یکم دیر شروع کرده بود واسه کنکور ناامید شده بود و از مهر ماه میگفت من امسال رو بیخیال شدم گذاشتم واسه سال بعد والان ک ازش میپرسی میگه اشتباه کردم و سرم ب سنگ خورده پس دیدی؟؟؟؟؟
      فقط پشتکار مهمه همین
      خب چ اشکالی داره مطلبی ک یه نفر با دوبار خوندن میفمه تو پنج بار بخونی؟؟؟؟خودت رو باکسی مقایسه نکن بلکه باهاشون رقابت کن تلاش کن ک با ده بار خوندن توام ب اونا برسی
      مهم تلاش و بدون ک خدا هم هیچوقت زحمت هات رو بی نتیجه نمیزاره،برای کنکور و ساختن اینده ی روشن فقط باید جنگید😊
      ببخشید پرحرفی کردم موفق باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن