خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مسئله سن در دانشگاه فرهنگیان کنکور 96

سلام به همگی

قاعدتا همتون میدونین که واسه قبولی در دانشگاه فرهنگیان این 3 شرط اصلی زیر رو میخواد :

1- دارا بودن تراز (همون نمره علمی بالای 6500) ( که براساس کنکور تعیین میشه)

2- داشتن معدل کل دیپلم +15

3- و اما مسئله سوم ! سن ! پارسال برای کنکور 95 نوشته بود متولدین 73/7/1 به بعد !

پس نتیجه میگیریم برای امسال میشه اینجوری : متولدین 74/7/1 به بعد !

===================

سوال اصلیم اینه : آیا واقعا بخاطر دو ماه من نمیتونم دانشگاه فرهنگیان قبول بشم ؟ یعنی هیچ راهی نداره ؟

من برج 4 هستم

اگه کنکور 96 شرکت کنم و رتبه 3 رقمی بیارم به نظرتون قبول میکنن ؟؟؟ احتمالش هست مسئله سنمو که فقط بخاطر 2 ماه هست نادیده بگیرن ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      3 رقمی بیاری و بعد بری فرهنگیان ؟؟

نمیدونم ... ولی شاید به خاطر 3 رقمی بودن قبول کنن ...اگه پارتی داشته باشی عالی میشه ...
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...
      ویرایش توسط Suicide : 24 آذر 1395 در ساعت 22:18

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چاره نداره مگرپارتی.بارتبه سه رقمی پیراپزشکیم خوبه.محیط کارش باز تره.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شانا نمایش پست ها
      چاره نداره مگرپارتی.بارتبه سه رقمی پیراپزشکیم خوبه.محیط کارش باز تره.
      پیراپزشکی؟؟؟؟ با سه رقمی پزشکی میشه قبول شد
      البته شاید ایشون اصلن رشتش تجربی نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال دبیری عربی شیراز اکثرا سه رقمی بودن

capture.png
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
      امسال دبیری عربی شیراز اکثرا سه رقمی بودن

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 61
حجم: 53.5 کیلو بایت
      ما که رفته بودیم اونجا یک دختر خانومی بود رتبه ۲۹ بود انسانی برای تحویل مدارک اومده بود.بحثش پیچیده بود اونجا رتبه هفت هم میگفتن هست البته من ندیدم.تجربی ها هم رتبه هاشون خوب بود تو بازه ی پنج هزار بود رتبه پایین تر هم بود.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها نظرتون درباره این تبصره چیه ؟ به نظرتون هیچ راهی نداره ؟ واسه سال بعد اینجوری میشه 74/7/1 به بعد

3- از معرفي‌شدگاني مصاحبه علمي – تخصصي به عمل خواهد آمد كه داراي شرايط و ضوابط مندرج در اطلاعيه‌هاي مورخ1395/05/27 ‌و 1395/08/23 سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره آزمون سراسري سال 1395 (كسب نمره علمي كل 6500 و بالاتر در زيرگروه مربوط، داشتن حداقل معدل كل 15 در دوره متوسطه­ي دوم (معدل سه پايه اول، دوم و سوم)، بومي بودن در كد رشته محل انتخابي، برخورداري از سلامت كامل تن و روان و شرايط مناسب جسماني برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداكثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه «متولدين 1373/7/1 به بعد») باشند در غير اينصورت انجام مصاحبه، منتفي خواهد بود.

تبصره: حداقل معدل و حداكثر سن تحت هر شرايطي تغيير نخواهد كرد. بنابراين از معرفي‌شدگاني كه فاقد شرايط فوق بوده و به آموزش وپرورش معرفي شوند تحت هيچ شرايطي مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

4- موفقيت درمصاحبه تخصصي وبررسي و تاييد صلاحيت‌هاي عمومي به منزله قبولي نهايي داوطلب تلقي نمي‌گردد، بلكه كليه داوطلبان بايد علاوه بر تأييد مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي توسط آموزش و پرورش در گزينش نهايي كه براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور انجام مي­گردد، داراي نمره علمي نهايي قبولي باشند.

ویرایش توسط Goodbye forever : 25 آذر 1395 در ساعت 23:58

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Goodbye forever نمایش پست ها
      بچه ها نظرتون درباره این تبصره چیه ؟ به نظرتون هیچ راهی نداره ؟ واسه سال بعد اینجوری میشه 74/7/1 به بعد

3- از معرفي‌شدگاني مصاحبه علمي – تخصصي به عمل خواهد آمد كه داراي شرايط و ضوابط مندرج در اطلاعيه‌هاي مورخ1395/05/27 ‌و 1395/08/23 سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره آزمون سراسري سال 1395 (كسب نمره علمي كل 6500 و بالاتر در زيرگروه مربوط، داشتن حداقل معدل كل 15 در دوره متوسطه­ي دوم (معدل سه پايه اول، دوم و سوم)، بومي بودن در كد رشته محل انتخابي، برخورداري از سلامت كامل تن و روان و شرايط مناسب جسماني برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداكثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه «متولدين 1373/7/1 به بعد») باشند در غير اينصورت انجام مصاحبه، منتفي خواهد بود.

تبصره: حداقل معدل و حداكثر سن تحت هر شرايطي تغيير نخواهد كرد. بنابراين از معرفي‌شدگاني كه فاقد شرايط فوق بوده و به آموزش وپرورش معرفي شوند تحت هيچ شرايطي مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

4- موفقيت درمصاحبه تخصصي وبررسي و تاييد صلاحيت‌هاي عمومي به منزله قبولي نهايي داوطلب تلقي نمي‌گردد، بلكه كليه داوطلبان بايد علاوه بر تأييد مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي توسط آموزش و پرورش در گزينش نهايي كه براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور انجام مي­گردد، داراي نمره علمي نهايي قبولي باشند.
      من سن رو نمیدونم ولی یکی که شرط معدل نداشت دیدم که رد کردن یعنی مدارکشو قبول نکردن رتبشم دو هزار و چهارصد بود فکر کنم.خیلی ناراحت شد بنده خدا انشاالله خدا کارش درست کنه الهی امین.
      شما هم توکلت به خدا باشه پرس وجو کن انشاالله یه راهی پیدا میشه.التماس دعا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشه کاری کرد چون شرط معدل و سن در هیچ شرایطی تغییر نمیکنه
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      3 رقمی بیاری و بعد بری فرهنگیان ؟؟

نمیدونم ... ولی شاید به خاطر 3 رقمی بودن قبول کنن ...اگه پارتی داشته باشی عالی میشه ...
      تو کلاس ما انسانیا زیر ۶۰۰ ریاضیا زیر ۲۰۰۰. و تجربیا زیر ۵۰۰۰ هستن همگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن