خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی

سلام بچه ها من تو تابستون هیچی درس نخوندم و صفرم...پیش دانشگاهیم که هیچی نگم بهتره...اصلا نمیدونم چجوری باید برنامه ریزی بکنم چجوری انگیزمو حفظ کنم...بچه ها من اصلا یاد ندارم برنامه ریزی کنم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟بنظرتو10هفته برای پایه ی دوم کافیه برای خوندن؟؟؟ازالان اگه شروع کنم تاازمون6اسفند قلم چی پایه ی دوم کامله کامل جمع میشه(البته مجبورم قلم چی پایه ی نیم سال دوم روهم پیش ببرم)من برای پیش دانشگاهی برنامم اینه:چون از4دی امتحانات شروع میشه وتا17دی ادامه داره ازاین هفته قراره شروع کنم و تا17دی پیش دانشگاهیو بکوب بخونمو تستای نیم سال اولو بزنم
      برای درسای پایه هم10هفته به خودم وقت دادم تا بتونم قشنگ بخونم(همراه بادرسای پیش و امتحانای نوبت اول پایه روبخونم یانه؟؟باتوجه به شرایطم)
      هرهفته1فصل زیست1+1فصل شیمی2+1فصل فیزیک2+2درس دینی2+3درس ادب2+3درس فارسی3+1درس عربی2+2هفته ی اخرزمین3+زبان3 رو باید بخونم...توروخدا حتما جواب بدید واقعا من کمک میخوام

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینجا کسی نیس کمکم کنه؟؟؟ای خدا الان من چیکارکنم:'(

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه چی کسی کمکم نمیکنه؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دقیقا چی میخای ؟ بگو تا همفکری کنیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برنامه ریزی رو نمیدونم چجوریه...میشه بگید تا ازمون8بهمن چی بخونم...الان که پیش دانشگاهیم ناقصه و امتحانات نیم سال اوله بنظرتون نیم سال اولو کامل کنم یا اینکه درکنارشون پایه هم بخونم؟؟؟پایه رو کی شروع کنم؟؟؟من هیچی پایه نخوندم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه تا الان چیزی نخوندی این ویس از آقای افشار رو گوش کن.
      حدود 1ساعته اما من خودم گوش دادم خیلی به کارم اومد.

درضمن اگه تونستی هفته ای 2درس زیست بخون.
      البته بدون آزمون هم میشه موفق شد..چون از برنامه عقب موندی بهتره به این ویس گوش بدی و استرس هم نداشته باشی: ))

210 Days To Win
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من این ویس رو گوش کردم...اما میشه بااین ویس تواین6یا7هفته پایه رو خوند؟؟؟میتونم پیش دانشگاهیو تموم کنم تاازمون24دی؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      من این ویس رو گوش کردم...اما میشه بااین ویس تواین6یا7هفته پایه رو خوند؟؟؟میتونم پیش دانشگاهیو تموم کنم تاازمون24دی؟؟؟
      اگه ما بگیم نمیشه پس نمیخونی؟

ببخشید اما شما نمیتونید...

چون به جای نشستن و برنامه ریختن و تلاش کردن ، بسنده کردین به پرسیدن سوال.
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اقای اروین یه متن گذاشته بودن راجع به برنامه ریزی برو اونو بخون
      content://com.sec.android.app.sbrowser/readinglist/1021202203266.mhtml
      خیلی خوب گفته

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      اگه تا الان چیزی نخوندی این ویس از آقای افشار رو گوش کن.
      حدود 1ساعته اما من خودم گوش دادم خیلی به کارم اومد.

درضمن اگه تونستی هفته ای 2درس زیست بخون.
      البته بدون آزمون هم میشه موفق شد..چون از برنامه عقب موندی بهتره به این ویس گوش بدی و استرس هم نداشته باشی: ))

210 Days To Win

ویس ارسالیتون واقعا عالی و ارام بخش بود ممنون لاله عزیز

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه ریزی درسی عید

ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
      تعطیلات عید یا دومین گذرگاه طلایی کنکور، یکی از فرصت‌های بسیار مهم در کنکور است برنامه ریزی درسی عید تاثیر زیادی بر نتیجه داوطلبان آن خواهد داشت. تعطیلات عید به طور معمول از ۲۵ اسفند شروع می‌شود و تا ۱۴فروردین ادامه دارد و در صورتی که به صورت درستی از آن استفاده شود، شامل حداقل۱۲روز مطالعاتی خواهد بود. دانش‌آموزان در این ۱۲ روز مطالعاتی می‌توانند روزانه ۱۰ ساعت مطالعه کنند که حدود ۱۲۰ ساعت می‌شود. ممکن است شما معتقد باشید با مطالعاتی که در طول سال تحصیلی داشته‌اید، بهتر است که در این ایام استراحت کنید؛ اما بدانید که بسیاری از رقبای شما در این دوران مطالعه خواهند کرد و به طور قطع اگر شما این کار را انجام ندهید از آنها فاصله خواهید گرفت؛ پس یکی از دلایل موفقیت داوطلبان برتر، این است که در چنین زمان‌هایی که دیگران درس نمی‌خوانند، بخوبی از وقت و فرصت خود استفاده می‌کنند. البته حساسیت روزهای نوروز برای داوطلبان کنکور به این معنی نیست که آنها در تعطیلات نوروز فقط و فقط درس بخوانند و استراحت و تفریح را بر خود حرام کنند، بلکه به این مفهوم است که آنها باید با یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده از این روزها بهترین استفاده را ببرند. در این دوره کوتاه، شما می‌‌توانید به جهش قابل ملاحظه‌ای دست یابید. برای آنکه شما عزیزان داوطلب بدانید که چگونه می‌توانید در این ایام در نهایت آرامش به درس‌هایتان رسیدگی کرده و استراحت و تفریح نیز داشته باشید این مقاله را مطالعه کنید.
      مطالعه در دوران عید، دو مزیت مهم دارد:
      ۱- آمادگی مطالعاتی شما افت نمی‌کند
      حتما برای شما یا یکی از دوستانتان هم اتفاق افتاده است که در سال‌های گذشته به دلیل مطالعه نکردن یا کم مطالعه کردن در دوران عید یا تابستان، پس از شروع مجدد مطالعه احساس کرده‌اید که کار دشواری در پیش دارید. البته در سال‌های گذشته به دلیل نبودن حساسیت ویژه، این موضوع اهمیت چندانی نداشت، ولی در سال شرکت در کنکور، ارزش لحظات بسیار زیاد و تعیین کننده است. یکی از زمان‌هایی که ممکن است شما در آن دچار افت یا پیشرفت درسی خوبی شوید همین تعطیلات عید است. اگر بدون برنامه و با اهمال پیش روید، ممکن است که تا آخر تعطیلات عید همین گونه باشید و براحتی زمان‌های مهم خودتان را از دست بدهید.
      ۲- فاصله خود را با رقبایتان حفظ خواهید کرد
      در تعطیلات عید ، برخی از داوطلبان کنکور که رقبای شما نیز محسوب می شوند، درس می‌خوانند و برخی دیگر درس نمی‌خوانند؛ در این صورت، اگر شما خوب مطالعه کنید، از کسانی که درس نخوانده‌اند، سبقت گرفته و در ضمن فاصله خود را نسبت به دانش آموزانی که درس خوانده اند، نیز حفظ کرده‌اید؛ پس برای دستیابی به یک رتبه خوب، لازم است که در روزهای عید بخوبی درس بخوانید و با برنامه ای حساب شده وارد عمل شوید.
      حالا که اهمیت مطالعه در روزهای تعطیل نوروز را بخوبی دریافتید، لازم است تا با برنامه درسی خوب، خود را برای این کار آماده کنید. باز هم تکرار می‌کنم: حتما به این موضوع توجه داشته باشید که به طور قطع، دسته‌ای از داوطلبان در روزهای عید مطالعه خواهند کرد و اگر شما جزو این گروه نباشید، عقب خواهید ماند. برای یک مطالعه خوب و مثمر ثمر حتما به مسایل زیر توجه داشته باشید:
      الف- انگیزه و عمل را با هم به کار گیرید
      تعطیلات عید برای بسیاری از مردم و از جمله تک تک شما داوطلبان عزیز، جذابیت خاصی دارد؛ زیرا علاوه بر دید و بازدیدها، برنامه های سرگرم کننده تلویزیون یا مسافرت هایی که ممکن است به نقاط دور یا نزدیک انجام شود، این روزها را با زیبایی‌های خاصی همراه می‌کند. ممکن است دوست داشته باشید که در ایام نوروز مطالعه کنید، اما حال و حوصله کار کردن را نداشته باشید؛ بویژه اگر کار سختی مثل مطالعه در روزهایی باشد که بیشتر مردم در آن مشغول تفریح و شادی باشند. برای اینکه شروع به کار کنید و قدم اول را بردارید، به این فکر کنید که داوطلبان زیادی مشغول به مطالعه هستند و اگر شما هم این کار را انجام دهید، می توانید نتیجه بسیار خوبی بگیرید و سال بعد در چنین روزهایی، فارغ از هر گونه عذاب وجدان و ناراحتی، به شادی و تفریح مشغول باشید.
      سریع شروع کنید. وقتی شروع کردید، برداشتن قدم های بعدی ساده‌تر می‌شود و می‌بینید که کار مورد نظر، آن‌قدرها هم که فکر می‌کردید، سخت نیست؛ در ضمن، توجه داشته باشید که رسیدن به هدف‌های شخصی، بیشتر با فشار روانی همراه است؛ زیرا بیشتر اوقات برای رسیدن به هدف با موانع مختلفی روبرو می‌شویم. اگر به راحت بودن زندگی معتقد باشید و خیال کنید که دیگران تلاش نمی‌کنند و موفق می‌شوند، به این نتیجه می‌رسید که مشکلی در کار شما وجود دارد و در نتیجه در برخورد با هر مشکلی از آن صرف نظر می‌کنید و جزیی‌ترین ناکامی‌ها برای شما غیرقابل تحمل می‌شود. پرکارها می‌دانند که زندگی پر از سختی است و می‌دانند که در راه رسیدن به هدف، موانع و ناکامی‌های متعددی در انتظار آنهاست. به همین دلیل، این افراد موانع را می‌پذیرند و با عزمی جزم به مقابله با آنها می‌روند.
      ب- از شکست نترسید
      بسیاری از داوطلبان عزیز، که تا الان مطالعه خیلی خوبی برای کنکور نداشته اند، گمان می کنند که این ایام دیگر برای مطالعه دیر است. اگر شما نیز جزو این گروه هستید، به جای آنکه تسلیم افکار منفی شوید، نحوه برخورد با این افکار را بیاموزید تا تحت تاثیر آنها قرار نگیرید. این افکار را یادداشت کنید تا بتوانید طرز فکر و احساستان را تغییر دهید. با نوشتن افکار منفی متوجه می‌شوید که دلیل طفره رفتن شما از کار، این است که درباره آن به طور غیرمنطقی فکر می‌کنید؛ برای مثال، شما فکر می‌کنید که ایام نوروز برای مطالعه تمام دروس دیر و این موضوع از توان شما خارج است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای نگرانی، کاری را که می‌خواهید انجام دهید، در یک جدول بنویسید و به جای تفکر همه یا هیچ، به خود بقبولانید که مجبور نیستید همه کارها را در این ایام انجام دهید. همین که هر روز بخشی از درس های خود را مطالعه کرده یا چند تمرین را حل کنید، احساس بهتری خواهید داشت و دیگر به خود بدهکار نیستید.
      پ- مهم ها را دریابید
      نگاهی به آنچه قبلا مطالعه کرده‌اید، بیندازید و ببینید که کدام یک از دروس را خوب مطالعه کرده و کدام ها را ضعیف هستید، و اصلا طبق بودجه بندی دروس، کدام درس‌ها یا مباحث مهم ترند و وضعیت شما در این درس ها چگونه است؟ وقتی به این سؤالات پاسخ دادید، می توانید برنامه خوبی را برای خود تنظیم کنید.
      ت- برنامه‌ریزی کنید
      اگر درباره زمان شروع کار خود تصمیم گرفته‌اید، بدانید که بلندترین گام را برای رسیدن به هدف برداشته‌اید، حتی پس از برنامه ریزی امکان دارد با وجود آنکه تصمیم جدی گرفته‌اید، به برنامه خود پایبند نباشید و در اجرای آن کوتاهی کنید؛ در این صورت، لازم است فهرستی از عواملی که ممکن است شما را از شروع کار باز دارد تهیه کنید و سپس به یافتن راه‌حل‌هایی برای برخورد با این مسایل بیندیشید. این روش به شما کمک می‌کند تا نگرش جامع‌تری نسبت به کاری که تصمیم به انجامش گرفته‌اید، داشته باشید و خواهید دید که بیشتر اوقات، یافتن یک راه حل مؤثر، راحت‌تر از آن است که تصور می‌کردید.
      ث- توانتان را در نظر بگیرید
      یکی از بزرگترین مشکلاتی که داوطلبان را بسیار زود از مطالعه خسته می‌کند، این است که برنامه درسی خود را بالاتر از توان و یادگیری خود در نظر می‌گیرند. این موضوع باعث می شود تا وقتی اولین مراحل مطالعه طبق برنامه انجام نشود، شما داوطلب عزیز دچار یاس و ناامیدی شده و دست از کار بکشید؛ به عنوان نمونه، برخی از داوطلبان که بعضی از دروس را تا الان مطالعه نکرده اند، گمان می‌کنند که می‌توانند آن را در تعطیلات عید به پایان برسانند، و وقتی در روزهای اول دچار مشکل می شوند و کند پیش می‌روند، زمین و زمان را مقصر دانسته و دست از مطالعه می کشند. به خودتان کمک کنید، با خودتان رو راست باشید و با در نظر گرفتن کاستی‌ها و نقاط قوت خود، یک برنامه ایده‌آل و خوب چیده و به آن پایبند باشید؛ در این صورت، اگر دچار یاس گردیدید، به خود نهیب بزنید که هنوز زمان زیادی را در دست دارید و با کمی تلاش و کوشش بیشتر می‌توانید به برنامه‌تان عمل کنید و سپس مجددا برنامه خود را مطالعه کرده و آن را معتدل‌تر کنید.
      ج- در بهترین مکان مطالعه کنید
      فضای خانه‌ها در تعطیلات عید معمولا به دلیل دید و بازدید، شلوغ و نامناسب برای مطالعه است. ممکن است که حضور شما در منزل، مهمانان یا شما را ترغیب کند تا برای مدت کوتاهی هم که شده در دید و بازدید‌ها شرکت کنید. همین موضوع کافی است تا برای ساعت‌های متوالی، وقت و فکر شما درگیر شود. توصیه می‌کنیم که در دوران عید، مکان ساکتی را انتخاب کنید. اگر امکان انجام چنین کاری برای شما وجود ندارد، بکوشید که خود را عادت دهید تا بر اساس ساعت مطالعاتی که از پیش تعیین می کنید، عمل نمایید؛ به این ترتیب که در اتاق خود بمانید و توجهی به رفت و آمدها نداشته باشید و در جواب مهمانی که به اتاق شما می آید، با متانت اشاره کنید که در حال درس خواندن هستید و زمان دیگری را به دیدن وی و صحبت با او اختصاص خواهید داد. یادتان باشد که گفتن یک «نه» کوچک، بهتر از عذاب وجدان چند ساعته بیان کردن یک «بله» دردسر ساز است.
      چ- خوش بگذرانید
      خوش‌گذرانی فقط این نیست که شما در تمام تعطیلات عید مشغول دید و بازدید و مسافرت و … باشید. می‌توانید سه روز کامل را در این پانزده روز، برای خودتان تعطیل کنید و در آن سه روز، فقط به استراحت و تفریح در هوای دلچسب بهاری و مهمانی و تمدد اعصاب بپردازید. در این سه روز، به هیچ عنوان مطالعه نکنید، بازی فکری و بحث و جدل نداشته باشید و بیشتر به انجام فعالیت‌های فیزیکی و گفتن و خندیدن و ورزش و تحرک سبک و استفاده از هوای بهاری بپردازید. ممکن است که در دیدوبازدیدهای عید، به فامیل و دوست و آشنایانی که پشت کنکوری هستند، برخورد کنید. مواظب باشید که برخورد با این افراد و صحبت های آنها، شما را تحت تاثیر قرار ندهد.
      حتما به نکات زیر برای داشتن یک عید کنکوری دقت کنید:
      ۱- یادتان باشد که این دوره فقط دو هفته است و نباید انتظار داشته باشید که تمام کارها و مطالعات عقب افتاده خود را بتوانید در این دوره انجام دهید.
      ۲- برنامه خود را پس از تنظیم به یک فرد آگاه نشان دهید و در صورت لزوم از نظرات مشورتی وی بهره بگیرید.
      ۳- اگر در پایان یک هفته ملاحظه نمودید که بخش قابل ملاحظه‌ای از تصمیمات خود را اجرا نکرده‌اید برنامه‌تان را مورد بازبینی قرار دهید و قسمت‌های کم اهمیت‌تر آن را حذف کنید.
      ۴- هر قدر هم پایه درسی تان ضعیف باشد، هیچ درسی را به طور کامل حذف نکنید. در این گونه دروس می‌توانید مباحثی را بیابید که برایتان ساده تر باشد.
      ۵- اگر تا الان طبق برنامه خوبی پیش رفته‌اید، سعی کنید که در این ایام، همه دروس را در برنامه خود داشته باشید.
      ۶- به پشت کنکوری‌ها توصیه می‌شود که تعطیلات عید را به جمع بندی دروس سال چهارم اختصاص دهند. در این دوره می توان به رفع اشکلات مربوط به دروس سال چهارم پرداخت و با جمع بندی دروس برای مرحله آخر، که مرور همه سر فصل‌هاست، آماده شد.
      ۷- برنامه درسی، گامی مؤثر در داشتن یک نوروز تحصیلی است. به صورت هفتگی و روزانه برنامه خود را تنظیم کنید تا بتوانید از تمام ساعات بیکاری نوروز استفاده کنید. از هر برنامه چند نسخه تهیه کنید و در نقاطی که بیشتر به آنها رفت و آمد دارید، بچسبانید. انجام این کار باعث می شود تا حواستان بیشتر به برنامه درسی باشد.
      ۸- زمان برای بازی و سرگرمی و مسافرت بسیار است. دوستان شما در حال سفر هستند، ولی شما با دوره کردن درس‌های گذشته، که اولین گام در آماده شدن برای بخش پایانی سال است، می‌توانید آنها را کاملا از گردونه رقابت خارج کنید.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها

[COLOR=#333333]
      برنامه ریزی درسی عید

ﺳﻪشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵[SIZE=5]
      ج- در بهترین مکان مطالعه کنید
      فضای خانه‌ها در تعطیلات عید معمولا به دلیل دید و بازدید، شلوغ و نامناسب برای مطالعه است. ممکن است که حضور شما در منزل، مهمانان یا شما را ترغیب کند تا برای مدت کوتاهی هم که شده در دید و بازدید‌ها شرکت کنید. همین موضوع کافی است تا برای ساعت‌های متوالی، وقت و فکر شما درگیر شود. توصیه می‌کنیم که در دوران عید، مکان ساکتی را انتخاب کنید. اگر امکان انجام چنین کاری برای شما وجود ندارد، بکوشید که خود را عادت دهید تا بر اساس ساعت مطالعاتی که از پیش تعیین می کنید، عمل نمایید؛ به این ترتیب که در اتاق خود بمانید و توجهی به رفت و آمدها نداشته باشید و در جواب مهمانی که به اتاق شما می آید، با متانت اشاره کنید که در حال درس خواندن هستید و زمان دیگری را به دیدن وی و صحبت با او اختصاص خواهید داد. یادتان باشد که گفتن یک «نه» کوچک، بهتر از عذاب وجدان چند ساعته بیان کردن یک «بله» دردسر ساز است.
      چ- خوش بگذرانید
      خوش‌گذرانی فقط این نیست که شما در تمام تعطیلات عید مشغول دید و بازدید و مسافرت و … باشید. می‌توانید سه روز کامل را در این پانزده روز، برای خودتان تعطیل کنید و در آن سه روز، فقط به استراحت و تفریح در هوای دلچسب بهاری و مهمانی و تمدد اعصاب بپردازید. در این سه روز، به هیچ عنوان مطالعه نکنید، بازی فکری و بحث و جدل نداشته باشید و بیشتر به انجام فعالیت‌های فیزیکی و گفتن و خندیدن و ورزش و تحرک سبک و استفاده از هوای بهاری بپردازید. ممکن است که در دیدوبازدیدهای عید، به فامیل و دوست و آشنایانی که پشت کنکوری هستند، برخورد کنید. مواظب باشید که برخورد با این افراد و صحبت های آنها، شما را تحت تاثیر قرار ندهد.
      حتما به نکات زیر برای داشتن یک عید کنکوری دقت کنید:
      ۱- یادتان باشد که این دوره فقط دو هفته است و نباید انتظار داشته باشید که تمام کارها و مطالعات عقب افتاده خود را بتوانید در این دوره انجام دهید.
      ۲- برنامه خود را پس از تنظیم به یک فرد آگاه نشان دهید و در صورت لزوم از نظرات مشورتی وی بهره بگیرید.
      ۳- اگر در پایان یک هفته ملاحظه نمودید که بخش قابل ملاحظه‌ای از تصمیمات خود را اجرا نکرده‌اید برنامه‌تان را مورد بازبینی قرار دهید و قسمت‌های کم اهمیت‌تر آن را حذف کنید.
      ۴- هر قدر هم پایه درسی تان ضعیف باشد، هیچ درسی را به طور کامل حذف نکنید. در این گونه دروس می‌توانید مباحثی را بیابید که برایتان ساده تر باشد.
      ۵- اگر تا الان طبق برنامه خوبی پیش رفته‌اید، سعی کنید که در این ایام، همه دروس را در برنامه خود داشته باشید.
      ۶- به پشت کنکوری‌ها توصیه می‌شود که تعطیلات عید را به جمع بندی دروس سال چهارم اختصاص دهند. در این دوره می توان به رفع اشکلات مربوط به دروس سال چهارم پرداخت و با جمع بندی دروس برای مرحله آخر، که مرور همه سر فصل‌هاست، آماده شد.
      ۷- برنامه درسی، گامی مؤثر در داشتن یک نوروز تحصیلی است. به صورت هفتگی و روزانه برنامه خود را تنظیم کنید تا بتوانید از تمام ساعات بیکاری نوروز استفاده کنید. از هر برنامه چند نسخه تهیه کنید و در نقاطی که بیشتر به آنها رفت و آمد دارید، بچسبانید. انجام این کار باعث می شود تا حواستان بیشتر به برنامه درسی باشد.
      ۸- زمان برای بازی و سرگرمی و مسافرت بسیار است. دوستان شما در حال سفر هستند، ولی شما با دوره کردن درس‌های گذشته، که اولین گام در آماده شدن برای بخش پایانی سال است، می‌توانید آنها را کاملا از گردونه رقابت خارج کنید.

این که گفته عیدو بخونید و هرروزو از دست ندیدو اینا یکم مشکل سازه
      اینی که من میگم از قبولی پزشکی مشهد نقل میکنم میگفت که:« من تا نزدیکای عید ترازم ۷۸۰۰ و اینا بود عید ک شد بهم گفتن بیا بریم مسافرت و اینا من گفتم نمیام چون عقب میمونم
      اما یه مدت که گذشت دو ماه مونده به کنکور یه حس خستگی بهم دست داد ساعت مطالعم از شصت ساعت در هفته رسید به بیست سی ساعت که بعدو دو سه آزمون هزار تا افت تراز داشتم که باعث شد دوباره روشن بشم و برگردم به همون روال قبلی اما با خودم میگم اگه اون مسافرت رو میرفتم با روحیه خیلی خوبی برمیگشتم و اون یک ماه روز از دست نمیدادم»
      این اتفاق که نقل کردم که یهو جا بزنی و احساس خستگی برای خیلیا میفته به نظرم باید یه جور استراحت و تنوع چند روزه بعد نوروز در نظر داشته باشه که هم خیلی هوایی نشه(مثلن یهو پا نشین برین تایلند!) هم ازون احساسی که ممکنه آدمو نزدیک کنکور یک ماه از کار بندازه خلاص بشیم
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

ویرایش توسط Lovelife : 04 اسفند 1395 در ساعت 02:40

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن