خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نیم سال اول

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نیم سال اول

سلام...بچه ها من درسای پیش دانشگاهیو یا نخوندم یااینکه قبلاکه خوندم روشون تسلط ندارم و مسشه گف نخوندم...الان که 2هفته به امتحانات نوبت اول مونده و باتوجه به اینکه ازمونای کانونم هستش بنظرتون این2هفته رو بذارم برای تسلط روی درسای پیش یااینکه ازمونای کانونو بخونم...امتحانات نوبت اولمون حیلی فشرده برگزار میشه و میشه گف نمیشه به تسلط رسید اونموقع و نمیشه تست بزنم...الان که شروع کنم تقریبا تا2هفته ی دیگه درسای پیش1روکامل بخونموببندمشون درکنارش درسای پایه ای که برای ازمون8بهمنه رو بخونم که البته تااون موقع7هفته مونده بنظرتون میشه تواین7هفته من درسای پایه رو کامل بخونم؟؟؟وتواین2هفته درسای پیش1روبخونم؟؟؟بااین شرایطم که توپایه تقریبا صفرم و توی پیش هم میشه گف+1ام بنظرتون زوج کتاب کدومارو وردارم؟؟ممنون ازشما

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الان من واقعا در شگفتم.زمان های سوال هاتون چرا این شکلیه؟
      دو هفته کل پیش یک رو بخونم و به تسلط برسم؟!؟ مگه داریم؟مگه میشه؟!
      کل پایه در هفت هفته؟هان؟!؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ازمون منظورم بود...خب من کمک خواستم برا برنامه ریزی بنظرتون چیکارکنم الان تواین7هفته چجوری درس بتونم و چیا رو بخونم؟؟؟لطفا نگید هرکس کارخودشو بکنه بنظرتون تواین7هفته تاازمون جمع بندی پایه(ازمون8بهمن) و تاامتحانات نوبت اول یا بهتره بگیم ازمون جمع بندی پیش1(ازمون24 دی)چی بخونم اسم درسا رو بگید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      سلام...بچه ها من درسای پیش دانشگاهیو یا نخوندم یااینکه قبلاکه خوندم روشون تسلط ندارم و مسشه گف نخوندم...الان که 2هفته به امتحانات نوبت اول مونده و باتوجه به اینکه ازمونای کانونم هستش بنظرتون این2هفته رو بذارم برای تسلط روی درسای پیش یااینکه ازمونای کانونو بخونم...امتحانات نوبت اولمون حیلی فشرده برگزار میشه و میشه گف نمیشه به تسلط رسید اونموقع و نمیشه تست بزنم...الان که شروع کنم تقریبا تا2هفته ی دیگه درسای پیش1روکامل بخونموببندمشون درکنارش درسای پایه ای که برای ازمون8بهمنه رو بخونم که البته تااون موقع7هفته مونده بنظرتون میشه تواین7هفته من درسای پایه رو کامل بخونم؟؟؟وتواین2هفته درسای پیش1روبخونم؟؟؟بااین شرایطم که توپایه تقریبا صفرم و توی پیش هم میشه گف+1ام بنظرتون زوج کتاب کدومارو وردارم؟؟ممنون ازشما

سلام دوست عزیز
      نظر من اینه که امتحانای ترمتو بچسبی
      توی دو هفته کل پایه؟حرفای خارجکی میزنیا
      ببین تو ترم 1 رو بخون همه درسارو سعی کن جمع کنی
      بعد از امتحانات چند هفته ای وقت بزار و اینایی که واسه ترم 1 خوندیو تست بزنو جمعشون کن
      نظر من اینه بازم هرجور خودت مایلی
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه پایه توی7هفته بخونم ینی این7هفته بشینم درسای پایه رو بخونم ازاون به بعدش تستاشو بزنمو برم نیم سال دوم...تونیم سال دوم بشینم درسایی که توبرنامه کانونه رو بخونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کمک لطفا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست عایا؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن