خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      46329829thgyh.jpg

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بحث کردن با کسی که
      به دلایل و استدلال اعتقادی ندارد،

بسیار شبیه به خوراندن
      دارو به مرده است

#توماس_پین

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      شروع کردن خوردن تخمه دست خودته تموم کردنش نه!

: )))

We are our choices
      -J.P.Sartre-

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      img_20150827_125954.jpg
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

سلام هدف!!
      نمیدونم چی شده! چرا انقدر تازگیا بی معرفت شدم... یادمه همین چند ماه پیش بود...چقدر تحویلت میگرفتم...چقدر نازتو میخریدم... میدونم خیلی وقته فراموشت کردم...میدونم کم کاری کردم برای داشتنت ...میدونم میخوای دعوام کنی که چقدر زود ولت کردم... همش تقصیر من بود!!������ ولی اینو بدون هنوزم که هنوزه میخوامت... هنوز عاشقت هستم❤️... با اینکه خیلی خیلی زیاد باهات فاصله دارم ولی قول میدم خودمو بهت برسونم...چون من عاشقتم ‼️ میدونم الان داری بهم میگی تو باید تغییر کنی! میدونم اینو������... قول میدم تغییر کنم ... قول میدم انقدر واست بجنگم تا بدست بیارمت...چون بخاطر رسیدن به تو 12 سال صبر کردم و الان که چند ماهی از وصل من و تو بیشتر نمونده نمیزارم کسی تورو بگیره ازم... ولی روی خودتو ازم برنگردون������...اینو بدون من سیاه سیاه نیستم...خودت میدیدی اولا چقدر واست میجنگیدم و واسه بدست آوردنت ذوق داشتم... به همه نشون میدم که میتونم تورو داشته باشم... به همه نشون میدم که لیاقتت رو دارم... حتی اگر همه دنیا جلو روم وایسن... از همین الان شروع میکنم و واست تلاش میکنم....انقدر میجنگم تا دنیا تورو بهم بده حتی اگر شکست بخورم دوباره بلند میشم ...دوباره...دوباره....دوباره..ب ه هر قیمتی که شده... چون من میخوامت و بدستت میارم... میدونم تغییر سخته ولی بخاطرت این کارو میکنم ... این مسیر شاید خیلی سختی ها باشه ولی همه سختی ها رو به جون میخرم چون ادمی که عاشق باشه واسه عشقش هر کاری میکنه... شاید پیش خودم تا الان فکر میکردم که نمیشه... ولی من خودم میشم مثال ������ و به همه دنیا ثابت میکنم ������... به همه ثابت میکنم که خواستن توانستن هستش... من میتونم!! من میتونم !! من باید بتونم چون خاص هستم!!

فقط واسه هدفت با جون و دل بجنگ.هدفت رسیده به دو قدمی تو!! پس نزار از دستت بره!

انقدری توی این کائنات سماجت به خرج بده تا زندگی اون چیزی که میخوای رو مجبور بشه بهت بده...پاشو!! پاشو!! انقدر زود دست از تلاش نکش!! انقدز زود رویاهاتو فراووش نکن!! رویاهات...هدف هات������...همشون مقدس هستن...پس براشون بجنگ...الان اذر ماه هستش ...باور کن ...باور کن...میخوام از اعماق وجودت به این موضوع باور کنی...که باید تو مثال بشی������...باید کاری رو بکنی که هیچ کس ازت انتظار نداره...باید بشی اون بهترین...اون بهترینی که همه اخر کار بلند میشن و به افتخارت دست میزنن ������������...همونا ی که الان دارن سرزنشت میکنن☝️☝️...سال بعد مرداد ماه وقتی نتایج میاد قراره اشک شوق روی چشم هات باشه

بدون اینکه بگی نمیتونم...پس بلند شو...بلند شو...بگو من خاص هستم...و همین باور به خاص بودن وتورو پولادین میکنه....انقدری قوی میشی که هیچ چیزی جلو دارت نیست...ازت میخوام از امروز بشی اون ادمی که میگم...اون ادمی که ساعت مطالعه براش مهم نیست..براش مهم نیست الان ساعت 11 هستش و شاید امروزو خراب کرده...ادم موفق کسی هستش که از ساعت 11 تا ساعت 1 رو میاد کار میکنه و خودشو تسلیم شرایط نمیکنه...ازت میخوام بلند شی ...

دانلود فایل صوتی همایش 25 آذر 95ویژه سومی ها و کنکوری ها

_نحوه برنامه ریزی در امتحانات نوبت اول

_جبران عقب ماندگ های گذشته

_مباحث انگیزشی

لینک دانلود قسمت اول

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      آنکه دم خور آدمی است که بدگویی همواره با او پیوسته است ، خیلی زود اسیر وهم و سیاهی دل می گردد . ارد بزرگ

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      به دنبال نکات مثبت و نقاط قوت دیگران باشید تا آن ها را پیدا کنید. آن گاه دیگر بیست دقیقه با او باشید یا بیست سال تفاوتی نخواهد داشت زمانی را که در این حال سپری کنید ، با عشق سپری می شود زیرا در تمام طول این مدت شما در جست و جوی همین عشق بودید و همین عشق بود که بدان دست می یافتید . باربارا دی آنجلیس

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن