خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

المپیاد!!!! کمک!!!!!!!!!!! :)

سلام بچه ها من میخوام بهمن ماه المپیادزیست شرکت کنم برای بچه های اول دبیرستان المپیاد آزمایشیه ولی میخوام شرکت کنم و تمام سعیمو میکنم هم امسال هم دوسال آینده... فقط نميدونم باید چجوری بخونم نميدونم سوالای المپیاد چجورسوالایی هستن منابع آزمون و سطح سوالات رو نمیشناسم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین؟؟

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرررسی خیلی به دردم خورد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sabaaaiii79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من میخوام بهمن ماه المپیادزیست شرکت کنم برای بچه های اول دبیرستان المپیاد آزمایشیه ولی میخوام شرکت کنم و تمام سعیمو میکنم هم امسال هم دوسال آینده... فقط نميدونم باید چجوری بخونم نميدونم سوالای المپیاد چجورسوالایی هستن منابع آزمون و سطح سوالات رو نمیشناسم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین؟؟

اولا سعي كن با يه معلم المپياد جلو بري !! ما مدرسمون براي المپياد كلاس داشت و مديرمون ، اساتيد دانشگاه گيلان رو براي تدريس مياورد .
      همه براي مرحله ي اول بايد بخش هايي از كمپل رو بخونند اما مثلا معلم ما براي آناتومي ، جان كويئرا و براي جانوري ، سولمون رو هم درس ميداد .
      در كل روند المپياد دو ساله هست . اونايي هم كه به مرحله ٣-٤ رسيدن ( مثل خانوم همتي كه فكر ميكنم نقره يا برنز المپياد شيمي رو كسب كردند و رتبه ٢ كنكور ٩٣ شدند ) ، از سال اول دوم دوره ما ( الان ميشه نهم يا دهم جديد) بطور جدي براي المپياد خوندند .

براي منابع يا .... المپياد زيست اگه سوالي بود ، بپرس

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اولا سعي كن با يه معلم المپياد جلو بري !! ما مدرسمون براي المپياد كلاس داشت و مديرمون ، اساتيد دانشگاه گيلان رو براي تدريس مياورد .
      همه براي مرحله ي اول بايد بخش هايي از كمپل رو بخونند اما مثلا معلم ما براي آناتومي ، جان كويئرا و براي جانوري ، سولمون رو هم درس ميداد .
      در كل روند المپياد دو ساله هست . اونايي هم كه به مرحله ٣-٤ رسيدن ( مثل خانوم همتي كه فكر ميكنم نقره يا برنز المپياد شيمي رو كسب كردند و رتبه ٢ كنكور ٩٣ شدند ) ، از سال اول دوم دوره ما ( الان ميشه نهم يا دهم جديد) بطور جدي براي المپياد خوندند .

مرسي اون سایتی که اون بالا معرفی شده (آیریسک) خیلی. کامل همه چيزو توضیح داده به جواب همه ی سوالام توی فایلای صوتیش رسیدم!!!! ...
      منم الان پایه دهمم پارسالم که واسه تیزهوشان پایمو خیلی قوی کردم امسالم از اول سال تالان پرقدرت جلواومدم فک میکنم ینی یه حس قوی بهم ميگه میتونم شروع کنم واسه المپیاد بخونم وموفق بشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      کمپل،سولومون،و....
      معلم ما میگفت کمپل در اولویته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن