خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم اینطوری ام:/

اگه بگن ساعت 5صبح بیدار شو میخوایم بریم جایی خرید حتما 4:30 بیدار میشم تا آماده شم
      اما همینطوری به زور 8 بیدار میشم-_-

و البته اینم بگم که فرقی نمیکنه چه ساعتی بخوابم.
      حتی 9شب بخوابم بازم صبح دیر میشم..3صبحم بخوابم همون ساعت بیدار میشم.

چنبار به فکرم زد که شبا بیدار بمونم بخونم تا صبح به جای اون بخوابم اما دیدم فکر اشتباهیه:/
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..
      ویرایش توسط laleh74 : 20 آذر 1395 در ساعت 10:26

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman2kc نمایش پست ها
      سلام.
      دوستان میدونم تاپیک های زیادی در این مورد هست ولی متاسفانه سرم درد میکنه نمیتونم بگردم گفتم تاپیکو بزنم فردا اونارو هم بگردم بخونم.
      خب من اوایل ساعت 11 که میشد میخوابیدم ساعت 7 صبح بیدار میشدم.ینی خیلی هنر کنم تا ساعت 11 شب بیدار میموندم.
      یواش یواش خراب شد.الان تا ساعت 4 صبح هم میتونم بیدار بمونمولی صبحش ساعت 12 بیدار میشم.تازه بعد از ظهرش هم نهایت 1 ساعت میخوابم
      کفرم در اومده
      دیشب گفتم زود بخوابم زود بیدار بشم.این شد که ساعت 12 که مثلا زوده گرفتم خوابیدم.ولی فکر کنم تا ساعت 1 بیدار بودم.خلاصه اینا به کنار خخخ.شب همش از خواب میپریدم حالا نمیدونم استرس بودش یا چی! یادمه ساعتو دوبار نگاه کردم دیدم3و4صبحه.بعد خوابیدم تا ساعت 8ونیم.بیدار شدم بخونم و تونستم ولی انقدر خواب آلود بودم که احساس کردم کارم با آبکش از چشمه آب آوردنه.خلاصه خوندم ولی دیدم فایده نداره.گفتم یه چرت بزنم.بازم خوابیدمساعت حدود11بیدار شدم عربی بخونم باز کردم بخونم .عه!!!بازم همون بساط شدکه!!!! عاره دیگه بازم خواب آلود و احساس اینکه چیزی حالیم نمیشه درحالی که مطالب خیلی ساده بودن.کم و بیش تا نهار دوام آوردم نهارو خوردم بازم ساعت 2 خوابیدم.هرکاری میکردم بیدار بشم نمیشد انگار یه مرده بودم که خوابیده.بالاخره3ونیم اینا بود بیدار شدم ولی تا همین الانش سر درد و خواب آلودگی دارم.
      کلا امروز به زمین و زمان بخاطر یه خواب فحش میدادم
      نمیدونم چیکار کنم گاهی خوب میشه ولی گاهی اینجوری میشه و برنامم کلا ****** میره بخاطر فقط یدونه مسئله خواب!حتی به سرم زده که برم سمت سیگار و lcd و قارچ و ***** و اینا
      بنظرتون ساعت چند شب باید بخوابم؟
      و اینکه واسه شروع اینکه ساعت خواب شبانمو کم کنم چند ساعت بخوابم در طول شب (خواب ظهر رو حتما باید داشته باشم .گاهی که ظهر نمیخوابم کلا حالت تهوع میگیرم)
      چه چیزا بخورم که خوابم کمتر بشه شارژ بشم؟
      الان من خواب آلودم . بهتره از الان برم واسه خواب شبانه یا اینکه نگش دارم ساعت 11 شب و اینا بشه؟
      کلا چیکار کنم

هدف چیزیه که نمیذاره شبا به خواب بری

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه تا الان سعی کردی و نشده که خوابت رو تنظیم کنی عیبی نداره به ازاش تا ساعت 4 شب درس بخون و 12 ظهر هم بیدار شو در این صورت فقط 8ساعت میخوابی که معقوله

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه قرص های ملاتونین که توی داروخانه هس بگیری باعث تنظیم خواب میشه
      منم یه مدت اونجوری بودم ولی با ملاتونین الان تنظیم تنظیمم
      هیچ ضرری هم نداره و به عنوان قرص تقویتی توی داروخانه ها میفروشن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش تو که کلا میخوابی راز توانایی برای این همه خوابیدن رو به مام بگو
      ولی جدا از شوخی علیرضا افشار یه روش داشت که فک کنم جواب بده برای شما
      با اجازه ازش
      اول اینکه تا جایی که غش نکردی بیدار بمون(خودکشی نکن عادی) بعد به مدت چند روز هر روز
      الارم گوشیتو یه ربع یه ربع عقب بکش و اون یه ربع اولی که زود بیدار شدی نسبت به روز قبل درس نخون و جاش ورزش هوازی کن
      امتحان نکردم اما فکر کنم خوب باشه
      واقع بین باش!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم تقريبا عين شمام، من صبح ها نميتونم بخونم و در عوض شب خيلي خوب ميتونم بخونم، طوريكه تا صبح ميتونم بيدار بمونم و صبح تا ظهر ميخوابم، يه بار به يه مشاور گفتم، گفت اشكالي نداره، هر ساعتي ميتوني بخون فقط بخون ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تاپیک بسی کهنه .

اما به طور عجیب ناپروکسن برخلاف قرص کافیین تقریبا به طور ثابتی خواب رو از سرم میپرونه ! نمیدونم احتمالا از عوارضش باشه . کرونا گرفته بودم دکتر داده بود همراه مونته لوکاست .

اثرات جانبی مصرف ناپروکسن عبارت‌اند از: سرگیجه، کوفتگی، واکنش‌های آلرژیک، سوزش سر دل و درد معده.[۱] اثرات شدید جانبی این دارو می‌تواند شامل بیماری قلبی، سکته مغزی، خون‌ریزی لوله گوارش و زخم معده باشد.[۱] ممکن است میزان ریسک ابتلا به بیماری قلبی بر اثر این دارو در مقایسه با سایر داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی کمتر باشد.[۱] برای افرادی که مبتلا به مشکلات کلیوی هستند، مصرف این دارو توصیه نمی‌شود.[۱] همچنین مصرف این دارو به زنانی که در مرحله سوم دوران بارداری خود هستند، نیز توصیه نمی‌شود.[۱]
      ناپروکسن، یک بازدارنده غیرانتخابی سیکلواکسیژناز است.[۱] این دارو از لحاظ شیمیایی در طبقه ترکیبات پروپانوئیک اسیدی قرار می‌گیرد. به‌عنوان یک داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی ، ناپروکسن با کاهش تولید ماده پروستاگلاندین، موجب کاهش التهاب می‌شود

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 18 آذر 1399 در ساعت 11:54

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا خدا،چجوری 11 ساعت میخوابیید!!!
      من والا روزی 3ساعت میخوابم همش به خودم میگم این دیگه چه وضعیه،شمارو نمیدونم....(خودم یادمه تمام امتحانات نهایی روزی نیم ساعتم نمیخوابیدم(البته درس نمیخوندم،توی سریال هام عقب افتادم)

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کاش میشد فهمید چه بلایی سر این استارترها اومده...تونستن به هدفشون برسن یا مشکلاتشون رو حل کنن.....؟؟
      درباره خواب اینو مطمئنم اگه کاری که دوست داری رو انجام بدی اصلا نمیخوابی خود من اگه پای گیم باشم اصلن یادم میره باید بخوابم
      اما به محض اینکه کتاب میگیرم دستم میرم تو هپروت...
      دیشب هم سینمایی tenet رو دیدم تا الان خوابیدم که بشوره ببره اما لامصب بدجور سنگینه....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن