خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.g نمایش پست ها
      سلام.ببخشید مزاحم میشم...یه سوال....مگه انتشارات حرف آخر مبحث انتگرال و احتمال و هندسه تجربی را هم داره؟آخه من میخواستم خرید کنم تو سایتشون این مباحث نبود ..مرسی
      نگیر جالب نیست و ضرر میکنی از روی کتاب بخونی بهتره
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      نگیر جالب نیست و ضرر میکنی از روی کتاب بخونی بهتره
      شما چه مشکلی داری با حرف آخراخه!!!! هرجا اسم حرف آخر و فاگوزیست هست میاید بر علیه اش نظر میدین.من فامیلمون دانشگاه تهران داروسازی میخونه میگه منتظری عالیه.و همینطور فاگوزیست.شما هم دیگه بسه لطفا ...انقدی که درحال کوبوندن دیگران هستین درس بخونید خیلی موفق تری.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اونایی که دی وی دی میگیرن عایا وقت تست زدن هم پیدا میکنن؟
      من تا حالا ندیدم کسی با دی وی دی نتیجه بگیره
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

شما چه مشکلی داری با حرف آخراخه!!!! هرجا اسم حرف آخر و فاگوزیست هست میاید بر علیه اش نظر میدین.من فامیلمون دانشگاه تهران داروسازی میخونه میگه منتظری عالیه.و همینطور فاگوزیست.شما هم دیگه بسه لطفا ...انقدی که درحال کوبوندن دیگران هستین درس بخونید خیلی موفق تری.

مثلا چی به من میدن ها؟؟ کی بهم پول میده که بگم اینارو؟؟؟
      وقتی یه چی خوب نیست بگم خوبه؟ چون شما خریدی داریش بگم بده ناراحت میشی دوس داری بقیه هم بخرن و بکارشون نیاد؟؟؟
      ریاضی منتظری یک قسمت میگم و مشت نمونه خلوار هست مبحث امار رو شما ببینین از ریاضی منتظری اولا کامل درس نمیده یک قسمت های امار رو اصلا درس نمیده ثانیا اولش میگه بدون فرمول کل امار رو میگم با نمیکره راست ( ازین حرفا که احمدی معروف هم میزد که الفای ذهنی و...) بعد میبینی وسط های درس به ناچار از فرمول استفاده میکنه شما برو امار رو ببین بعد برو ببین میتونی تست های 94 و 95 اشو بزنی یا نه فقط همین قسمت امار که مبحث ساده ایه
      چرا بیا یکی پول بده و یه چیز ناقص و دروغ گیرش بیاد؟ خب بره یه کتاب بخره که هم از لحاظ مالی همم زمانی به نفعشه
      در مورد فاگو هزار بار گفتم بازم میگم هنر معلم و مولف اینه که کنکوری و نکاتی که مال کنکور هست رو بگه وگرنه بیاد هر کس از پیش دبستانی تا دکترا درس بده برا کنکور هنر نیست در وقت محدود کنکور
      حالا همه ماشاالله با همه دی وی دیا بازار دارن بهترین رشته ها رو بهترین دانشگاه ها میخونن
      مال خودمم باشه یک چیزی ولی بکار نیاد هیچوقت نمیگم خوبه
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان . در مورد دی وی دی یه مطلبی هست واقعا لازمه بگم
      شما باید با توجه به شرایطی که دارین انتخاب کنیین
      1 یکی هست تو مدرسه بهترین دبیرا داشته و واقعا نیازی به دی وی دی و کلاس و ... نداره
      2 یکی هست برعکس دبیر نداره مجبوره بخره و شرایطش اونو مجاب به خریدن دی وی دی میکنه
      3 هر موسسه ای هم یه ایرادی داره مثلا یکی از روش حرف اخر خوشش نمیاد یکی افبا رو دوس داره یکی نداره این دلیل بر بد اونا نیست
      4 همه ی درسا هم دی وی دی نمیخواد باید با توجه به شرایط تصمیم بگیرد

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

منم میخواستم دی وی دی بگیرم تو هر تاپیکی ک اسم دی وی دی میاد میگ بدرد نمیخوره و فلانه ینی ایشون کل دی وی دیارو داشته استفاده کرده ونتیجه نگرفته چرا نمیزاره بقیه استفاده ببرن واقعا ک
      دقیقا.همیشه مخالفه همه چیه..اگه روحساب حرف بزنن اشکال نداره. ولی الکی میکوبونن همه dvdهارو..من هر تاپیکی رفتم ایشون همش میگه اون بدرد نمیخوره این بدرد نمیخوره.تو یه تاپیکی یه رتبه برتر گفته بود من از فاگوزیست استفاده کردم .ایشون دقیقا زیرش نوشتن هرکس از فاگو استفاده کنه بدبخت میشه.خب این یعنی چییی؟؟؟؟یه بغض و کینه ای دارن انگار.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

چون حرف اخر جالب نیست
      تجربی نیستم ولی خیلیا فاگو رو قبول ندارن و میگن نشر بهتره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

منتظری فقط امار احتمال و دنباله رو خوب توضیح نمیده بقیشو همه میگن خوبه
      همه ک دبیر خوب نداشتن الان من کلیم تست بزنم وقتی اصل مفهموفشو نفهمم کتاب چجوری میتونه بم کمک کنه؟
      میخوام باهات خیلی رک حرف بزنم امکیدوارم ناراحت نشی !
      ببینی خیلی از بچه های اینجا دی وی دی کپی میفرشون تو اصلا براشون مهم نیستی فقط میخوان ازت پول بکند پس لطفا ساده نباش ! ( من خودم خیلی دیدم حتی وقتی اینجا عضو شدم کلاه هم سرم رفت ) تنها دی وی دی کامل و خوبی که دیدم مهربان بود همین و همین بقیه از روی یه منبع اموزشی خوب بخونید هم کامل تره هم بازده بهتری داره براتئن !

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      چون حرف اخر جالب نیست
      تجربی نیستم ولی خیلیا فاگو رو قبول ندارن و میگن نشر بهتره
      فاگو درسنامست.نشرالگو تستیه.ربطی ندارن به هم اصلا.هر دو رو باید داشته باشی.واسه زیست مهم ترین چیز فهمیدن مطلبه.شما تجربی نیستین آشنایی ندارین.تست زیست زدن بدون فهمیدن درست اصلا فایده ای نداره.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

فاگو درسنامست.نشرالگو تستیه.ربطی ندارن به هم اصلا.هر دو رو باید داشته باشی.واسه زیست مهم تریت چیز فهمیدن مطلبه.شما ریاضی نیستین آشنایی ندارین.تست زیست زدن بدون فهمیدن درست اصلا فایده ای نداره.

منظورم نشر دریافت بود حاج خانوم
      من که رشتم ریاضیه از شما بهتر کتابا رو میشناسم اخه فز فاگو با نشر الگو خیلی فرق داره

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      منظورم نشر دریافت بود حاج خانوم
      من که رشتم ریاضیه از شما بهتر کتابا رو میشناسم اخه فز فاگو با نشر الگو خیلی فرق داره
      شما صلاحیت اینو ندارین راجب زیست بگید چون ریاضی هستین ...اینو دیگه همه تجربیا میدونن که درسنامه زیست یه بحثه تست زدن زیست یه بحث.نشرالگو واسه تست فوق العادســت نه واسه درسنامه.من اطلاع ندارم از کتابا؟؟؟من n تا کتاب کنکوری رو دارم از شما هم اطلاعاتم بیشتره اول بدونید بعد نظر بدید.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منم میخواستم دی وی دی بگیرم تو هر تاپیکی ک اسم دی وی دی میاد میگ بدرد نمیخوره و فلانه ینی ایشون کل دی وی دیارو داشته استفاده کرده ونتیجه نگرفته چرا نمیزاره بقیه استفاده ببرن واقعا ک
      همه دی وی دیت عالی ان هر کدومو خواستی بگیر صد درصد رتبه برتر میشی
      الان بگین دارم تعریف میکنم میخوام بفروشم دی وی دیا خودمو
      مشاور

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دقیقا.همیشه مخالفه همه چیه..اگه روحساب حرف بزنن اشکال نداره. ولی الکی میکوبونن همه dvdهارو..من هر تاپیکی رفتم ایشون همش میگه اون بدرد نمیخوره این بدرد نمیخوره.تو یه تاپیکی یه رتبه برتر گفته بود من از فاگوزیست استفاده کردم .ایشون دقیقا زیرش نوشتن هرکس از فاگو استفاده کنه بدبخت میشه.خب این یعنی چییی؟؟؟؟یه بغض و کینه ای دارن انگار.

من 90 درصد دی وی دیا بازار رو دیدم که جرات دادم به خودم تو امضام نوشته ام که مشاوره برا خرید دی وی دی سر به خود حرف نمیزنم
      برا ریاضی تجربی من میگم افبا چون هم کامله هم دقیق و درست درس میده
      برای ریاضی مگه میشه بدون قلم به دست گرفتن ذهنی و شفاهی پای ال سی دی درس داد
      شما ببین همه حساب کتاب های ریاضی منظری ذهنی هست و یهو جواب اخر میاد توی ال سی دی
      مشکل دوم لحن و بیان منتظری جوریه که نمیشه نت نویسی یا جزوه برداری کرد
      مشکل سوم فقط امار فقط احتمال فقط دنبال خوب نیست پولشم فقط 700 تومنه هیچی نیست بله برا شما ممکنه هیچی نباشه اما برا خیلیا این پول خیلیه
      یک کتاب نهایت 50 تومنه همه مباحث رو کامل میگه اما این ناقصه
      درثانی باشه ناقص نیست دروغگو که هست اینو که نمیشه رد کنی میگه صد میزنی فلان مبحث رو امار رو میشه صد زد باهاش یا میگه بدون فرمول ایا بدون فرمول درس میده یک مبحث رو نه نه نه
      مشاور

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فاگو درسنامست.نشرالگو تستیه.ربطی ندارن به هم اصلا.هر دو رو باید داشته باشی.واسه زیست مهم ترین چیز فهمیدن مطلبه.شما تجربی نیستین آشنایی ندارین.تست زیست زدن بدون فهمیدن درست اصلا فایده ای نداره.

یک فصل فاگو مثلا فصل اول دوم حدود 40 صفحه بگیر
      از طرف دیگه داوطلب ممکنه مدرسه ای باشه یا کلاس کنکور بره
      از طرف دیگه دروس دیگه مثل شیمی فیزیک و..... هم هست
      از طرف دیگه تست زیست هم باید بزنه
      با این حجم فاگو قطعا یکی قربانی میشه یکی از موارد بالا
      وقتی میشه و شده با سایز کتاب ها زیست بالا 80 بالا 90 زد پس تو دوران کنکور خوندن فاگو وقت تلف کردنه بله کسی دوم و سوم هست بتونه بخونه بد تیست
      و نکته مهم که شما غافلی ازش
      رمز زیست حجم بالا نکات و نکات کمیاب نیست
      رمز زیست مرور مرور و مرور هست
      یک سوال ساده شما چند بار میرسی فاگو رو مرور کنی
      مشاور

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mogtaba55 نمایش پست ها
      دوست عزیز ما ایرانیان اگه تصمیمی بگیرم اگه کسی مخالفت کرد بدمون میاد وفکر هم نمیکنم شاید بنده خدا راست بگه یه سری هم تو این انجمن مرض دارن به هم چیز عیب میکرن در صورتی هیچ نمیدون وبه همه گیر میدن ک ای تکراری سی دی بده این کتاب بده ودر اخر فقط قصدشون این که روحیه ادم ضعیف کن نگران نباش
      من خدارو شاهد میگیرم که قصد ام فقط کمک هست چون میدونم هزینه ها بالاس نمیخوام کسی هزینه اضافه کنه
      اما خب تهمت به من زیاد زده میشه
      مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن