خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دانشجویان پرستاری بدوبدو بیان تو

سلام.دانشجوی ترمک پرستاری هستم.دانشگاام تیپ2 هستش.راستش من میخام دانشجوی فعالی باشم بچه های کلاسمون از همین ترم یک میرن سر کلاسای مقاله نویسی و پروپوزال میشینن....میخان مقاله بدن....و این حرفا میخان برن ....ترم یک هم بهمون20 واحد دادن.میخاستم بدونم به نظرتون از ترم یک اینکارا زود نیست؟؟؟
      من اگه بخام مقاله بدم از ترم چند شروع کنم؟؟؟؟
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nurse1997 نمایش پست ها
      سلام.دانشجوی ترمک پرستاری هستم.دانشگاام تیپ2 هستش.راستش من میخام دانشجوی فعالی باشم بچه های کلاسمون از همین ترم یک میرن سر کلاسای مقاله نویسی و پروپوزال میشینن....میخان مقاله بدن....و این حرفا میخان برن ....ترم یک هم بهمون20 واحد دادن.میخاستم بدونم به نظرتون از ترم یک اینکارا زود نیست؟؟؟
      چه شهری قبول شد؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      چه شهری قبول شد؟
      چه فرقی داره میگم که دانشگاهمون تیپ2 هستش
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nurse1997 نمایش پست ها
      ببین مقاله تو مقطع لیسانس پرستاری معنی نداره.اونایی که میبینی تو رشته های مهندسی مقاله میدن میخوان موقع اپلای کردن فاند خوب بگیرن این در صورتی که من که ندیدم به پرستاری تا حالا فاند بدن بعد مدرک لیسانسشم تو امریکا استرالیا کانادا انگلیس و... به صورت مستقیم قبول نمیکنن باید تو امتحان rn شرکت بکنی که هم اجازه کار بدن هم مدرک قبول کنن.یه نکته هم اینکه تو فیلد پزشکی معمولا کشورا مدارکی که از یه کشور دیگه صادر میکنن به رسمیت نمیشناسن مثلا امریکا به غیر از دانشگاه های انگلستان و چند تا دانشگاه اقماریش تو کشورای حوزه کاراییب تو زمینه پزشکی مدارک تحصیلی رو قبول نداره.
      مقاله تو ایران هم تو تغییر وضعیت هیت علمی رتبه بندیش تاثیر داره که از مقطع فوق لیسانس به بعده توجیح نداره مقاله تو لیسانس مگه اینکه بخوای واسه استاد کار اضافی کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن