خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کدوم ازمون ازمایشی برای سال سوم ؟

سلام دوستان به نظر شما کدوم یکی از این ازمون های ازمایشی برا سال سوم خوبه که برم ثبت نام کنم ؟

سنجش
      گزینه دو
      مبتکران
      گاج

قلم رو هم خوشم نمیاد

هم از لحاظ این که خوب بودن بگید هم جامعه اماری ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      فقط سنجش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه سومی و قلم نمیری حتما از کتابای دوسالانش اسفاده کن، قلم از تابستون چهارم بهتره ، الان بهترین گزینه ، گزینه 4 هستش
      شهر ما شهر تهـرانه ...
      تیم ما تاج ایرانــــــــــــــــــــ ـه !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اینجور تاپیکا رو میبینم یعنی ....
      بیخیال باو کتابتو بخون امتحان نهایی ها رو با نمره خوب پاس کنی آزمونو بزار برای تابستون آخه اگه آزمونم برید مگه میتونید با برنامه مدرسه یکیش کنین؟ بیخیال شین برین کتابتونو بخونین ؛امتحان نهایی در صدر نگرانی های شما باید باشه نه اینکه چ آزمونی برم!!!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      سلام دوستان به نظر شما کدوم یکی از این ازمون های ازمایشی برا سال سوم خوبه که برم ثبت نام کنم ؟

سنجش
      گزینه دو
      مبتکران
      گاج

قلم رو هم خوشم نمیاد

هم از لحاظ این که خوب بودن بگید هم جامعه اماری ممنون میشم
      با تجربه الآنم اگه جای تو بودم اصلا آزمون نمی دادم و درسارو خوب می فهمیدم. علی الخصوص اختصاصیا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سال سوم آزمون رفتن ، یه کار الکیه !!!! جنبه ی تفریح داره به نظر من تا درسی :/
      آزمون میریم که آمادگی کنکور دادن رو داشته باشیم ، شما میخوای بری آزمون که آمادگی امتحانایی رو داشته باشی که راه حلت باید کاملا تشریحی باشه ؟؟؟؟
      البته ...
      مگر اینکه شما آدمی باشید که واقعا پرکار و با پشتکار باشید ، بخواید از الان تستی کار کنید و نهایی ها رو شب امتحان یا دو ماه مونده بهش بخونید ، شاید به دردتون بخوره

رها کن رئیس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرات دوستان من برای نهایی هم میخونم و ابدا اینطور نیست فقط تست بزنم ولی باید تست ها رو هم زد مگه میشه توی سه ماه تابستون کل سوم رو تست زد ؟ فشار زیادی رو ادم میاره و این که مدرسه ما به ازمون اهمیت میده و ازمون های بسیار سختی هم خودش داره که حائز اهمیته
      ینی میگید تو تست ها شرکت نکنم و تست کلا نخونم یا منظورتون اینه که ازمون شرکت نکنم ولی بخونم ؟
      همه میگن که تست رو باید از همین الان شروع کرد تا برسه البته بودن کسایی هم که میگن تابستون ولی اخه سه ماه تابستون چقدری هست که ادم برسونه . دو دل شدم میخواستم گزینه دو شرکت کنم ینی شرکت نکنم ؟

ویرایش توسط Merlin021 : 16 آذر 1395 در ساعت 12:23

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . تست بزن چند ماه به امتحانات تعطیل کن تست رو و تشریحی بخون / فک کنم دوستان منظورشون اینه که آزمون شرکت نکنید و اما تست بزنید | اگه دوست دارید برید آزمون هم بین گزینه دو یا گاج یکی رو انتخاب کن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . تست بزن چند ماه به امتحانات تعطیل کن تست رو و تشریحی بخون / فک کنم دوستان منظورشون اینه که آزمون شرکت نکنید و اما تست بزنید | اگه دوست دارید برید آزمون هم بین گزینه دو یا گاج یکی رو انتخاب کن
      مرسی
      من هر دو رو میخونم اما میگم ادم اگه بره ازمون میفهمه که چقد از اون تست ها روش اثر داشته ولی میگم شما دوستان که چند تا پیرن بیشتر پاره کردید میگید نرم حتما علت داره و میشه هزینه اش رو جای دیگه هزینه کرد نمیدونم چیکار کنم برنامه گزینه دو هم تقریبا مچ هست با برنامه مدرسه مون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم نظرم با پویا یکیه.
      من سوم ازمون رفتم اصن مفید نبود.
      بیشتر تمرکزت بزار رو تشریحی تایم اضاف اوردی تستس هم کار کن
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اصن آزمون نرو .! زمين كه به آسمون نميچسبه !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن