خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

سوال در مورد سربازی رفتن برای فرد جهشی خوانده

سلام ببخشید این سوال رو میپرسم
      من متولد اردیبهشت 78هستم ویکسال جهشی خواندم و پارسال پیش دانشگاهی تمام شد و در کنکور شرکت کردم یعنی یکسال زودتر و امسال هم پشت کنکوری هستم حالا سوالم این است که من میتوانم سال دیگر نیز کنکور ر شرکت کنم)(چون مثل این ک یک فرد متولد 78بخواد پشت کنکوریدبشه) یا نه!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهتره بری نظام وظیفه ی محل سکوننتون از کارشناس معافیت تحصیلی بپرسی
      اینجوری خیلی بهتره و خیال خودت راحت تره
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_12345 نمایش پست ها
      سلام ببخشید این سوال رو میپرسم
      من متولد اردیبهشت 78هستم ویکسال جهشی خواندم و پارسال پیش دانشگاهی تمام شد و در کنکور شرکت کردم یعنی یکسال زودتر و امسال هم پشت کنکوری هستم حالا سوالم این است که من میتوانم سال دیگر نیز کنکور ر شرکت کنم)(چون مثل این ک یک فرد متولد 78بخواد پشت کنکوریدبشه) یا نه!
      سلام عزیز.
      من هم مثل شما بودم متولد مرداد ۷۷ کنکور ۹۴ رو دادم و یکسال پشت کنکور موندم و کنکور ۹۵ رو هم دادم.
      برای ما هم که جهشی خوندیم همون یک سال پس از پایان تحصیل مهلت داریم که دانشگاه ثبت نام کنیم وگرنه غیبت می خوریم. یعنی شما تا ۳۱ شهریور ۹۶ فرصت داری که دانشگاه ثبت نام کنی بعد از اون وارد غیبت میشی.
      امسال زمان ثبت نام دانشگاه ها اکثرا توی مهر بود. ولی برای پشت کنکوری های پارسال که مهر وارد غیبت میشن دانشگاه ها زیر سبیلی تاریخ ثبت نامشون رو ۳۱ شهریور رد کردند که بتوانند در دانشگاه ثبت نام کنند پس نگران نباش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا من که دو سال رفتم سربازی چی شد مگه برو برو سربازی مرد میشی بعد میای درستو ادامه میدی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_12345 نمایش پست ها
      سلام ببخشید این سوال رو میپرسم من متولد اردیبهشت 78هستم ویکسال جهشی خواندم و پارسال پیش دانشگاهی تمام شد و در کنکور شرکت کردم یعنی یکسال زودتر و امسال هم پشت کنکوری هستم حالا سوالم این است که من میتوانم سال دیگر نیز کنکور ر شرکت کنم)(چون مثل این ک یک فرد متولد 78بخواد پشت کنکوریدبشه) یا نه!
      تا اونجایی که من میدونم کسانی جهشی خوندن به جای یکسال . 6 ماه وقت دارند وضعیت خودشون رو مشخص کنن / پس سال دیگه که 18 سال تون شد بعد از اون 6 ماه وقت دارید | برای اطمینان هم میتونید به نظام وظیفه مراجعه کنید نه پلیس +10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن