خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

رتبه مورد نیاز دانشگاه رجایی کامپیوتر(+درد و دل یه پشت کنکوری بیچاره😐)

سلام.
      خواستم هم سوالو بپرسم هم یکم درد و دل کنم شاید خالی بشم.اگه حوصله درد و دل ندارین متن اصلی رو پایین نوشتم با * مشخص کردم.دلم خیلی پره خواهشا از دستم ناراحت نشین امروزم یکی از بد ترین روز های زندگیم بود.
      چند دقیقه پیش یه خودم و وضعیتم فکر کردم دیدم چقدر بدبختم فکر نکنم کسی اندازه من بدبخت باشه
      ☹️
      بخدا از وضع خودم ترسیدم آخه بدبختی تا چه حد چرا بقیه مردم این همه راحت و سرخوش و آسوده و درس خون و وضعیت من این.پس خدای عادل چی شد.یکی مثل ما معلم ریاضی داریم مطلبو که بلد نمیشه میگه این صفحه رو پاره کنین!یکی معلم ریاضی داره جزو برترین های کشور که ما فقط dvdهاشو میشنویم که خوبه!اونم میشنویم تهیه نه!
      نمیخوام کفر بگم ببخشید بازم حوصلم خیلی بیش از حد خرابه ولی چرا از اون همه صفات خدا فقط جبار بودنش به من رسیده.ماشالا انقدر سر خدا شلوغه که توجه و نظرش به افرادی مثل من نمیرسه!!میگن شانس یبار در خونه آدمو میزنه واسه ما همونم نمیزه وقتی هم میزنه سریع فرار میکنه میره فقط جهت مردم آزاری درو میزنه!
      خود خدا میدونه چند بار با عشق و علاقه شروع کردم به خوندن و نشده . کلا من هرچی میخوام مثبت بشه زندگیم نمیشه بعد بهم میگن چقدر منفی بافی.خب منفی بافی رو خودم تولید نکردم که از محیط بهم رسیده.مثل این میمونه که بیان تو یکی از خانواده های ایرانی بگن چرا بچه شما فارس زبونه اصلا چرا خانوادتون فارس زبونه چرا نمیتونین چینی حرف بزنین چرا نمیتونین؟!
      همین امروز حدود 4 تا کار داشتم هیچ کدومشون جور نشد هیچ کدوم.دیگه نمیدونم چیکار کنم به آخر خط رسیدم .به دنیا اومدم تا زجر بکشم پیشرفت بقیه رو ببینم و حسرت بخورم چرا من نمیتونم انجامشون بدم آخه چرا.
      این شد که زدم درس های تخصصی رو حذف کردم بجز 3 تا کتاب شیمی.
      *الان درس هایی که واسه کنکور میخونم اینا هستن:

ادبیات 3سال
      عربی 3سال
      زبان 2سال
      دینی3سال
      شیمی3سال
      شاید فیزیک1

فارغ التحصیل ریاضی هستم با پایه درسی خراب و منطقه فوق محروم
      میخواستم بدونم واسه دانشگاه رجایی چه رتبه ای نیازه اصلا از کجا میشه فهمید کدوم دانشگاه چه رتبه ای میخواد.
      درصد هایی که قصد دارم تو کنکور بزنم درس های بالارو:
      ادبیات50درصد
      عربی83درصد
      زبان80درصد
      دینی95درصد
      شیمی50درصد

به چند نفر موضوع رو گفتم، گفتن مگه میشه تخصصی هارو حذف کنی چند نفر دیگه هم گفتن عیب نداره
      اینم تخمین رتبه کانون برای مشاهده کلیک کنین
      ویرایش توسط hos3inam : 14 آذر 1395 در ساعت 02:28

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. عرض کنم به خدمتت که برادر من، از حرفات اینطور برمیاد
      که افسرده شدی.
      100 درصد تفریح برای خودت درست کن (همه تفریحاتم هزینه زیاد نمی خوان) تا یکمی از فکرو خیالت به مشکلاتو کم کنه با دوست و ... دردودل کن، تو خودت نریز.
      الآن خیلی از جوون ها سردرگمن و کلا وضعیت اقتصادی کشور روزهای خوبی رو پشت سر نمیذاره و فقط خودت نیستی که کمبودها و نیازهات ذهنتو درگیر کرده اگه یه نفرو میبینی که تو عشق و حاله مطمئن باش چن نفر تو فکرو خیالن.
      تا ذهنتو درست نکنی اصلا درسم نمی تونی بخونی سعی کن یه مقدار به ناملایمات زندگی بی تفاوت باشی.

در مورد تصمیمت بگم که ریاضی و فیزیک ضریبشون به ترتیب 12 و 9 هست پس نمیشه ساده ازشون گذشت.
      ریاضی فیزیک رو در حدی بخون که سوالای آسون کنکورو جواب بدی که اقلا 20 درصد بزنی که برای این کار نیازی به دی وی دی نیست.
      از نرم افزار تخمین رتبه هیوا (اسمشو تو بازار سرچ کن) استفاده من خیلی بهتر از تخمین رتبه کانونه.
      تخمین رتبه کانون برای من حدود500 (دقیقش یادم نیست) بود و نرم افزار 3000 تا 3500 ولی نتیجه کنکورم شد2900
      اینم آیه ی قرآنه(اگه قبول داری) که با اسفهام انکاری اومده.
      1.jpg
      ویرایش توسط E.M10 : 14 آذر 1395 در ساعت 02:47

3. Top | #3
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خدایی دیگه رشته ی ریاضی و قبول نشدن فکر کردم تجربی هستی

آقا برو درستو بخون که راحت قبولی مبحث هم حذف نکن همه رو میرسی۱۰۰% عامل بدبختی و خوشبختی خودت به نگرش بازمیگرده

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hos3inam نمایش پست ها
      سلام.
      خواستم هم سوالو بپرسم هم یکم درد و دل کنم شاید خالی بشم.اگه حوصله درد و دل ندارین متن اصلی رو پایین نوشتم با * مشخص کردم.دلم خیلی پره خواهشا از دستم ناراحت نشین امروزم یکی از بد ترین روز های زندگیم بود.
      چند دقیقه پیش یه خودم و وضعیتم فکر کردم دیدم چقدر بدبختم فکر نکنم کسی اندازه من بدبخت باشه
      ☹️
      بخدا از وضع خودم ترسیدم آخه بدبختی تا چه حد چرا بقیه مردم این همه راحت و سرخوش و آسوده و درس خون و وضعیت من این.پس خدای عادل چی شد.یکی مثل ما معلم ریاضی داریم مطلبو که بلد نمیشه میگه این صفحه رو پاره کنین!یکی معلم ریاضی داره جزو برترین های کشور که ما فقط dvdهاشو میشنویم که خوبه!اونم میشنویم تهیه نه!
      نمیخوام کفر بگم ببخشید بازم حوصلم خیلی بیش از حد خرابه ولی چرا از اون همه صفات خدا فقط جبار بودنش به من رسیده.ماشالا انقدر سر خدا شلوغه که توجه و نظرش به افرادی مثل من نمیرسه!!میگن شانس یبار در خونه آدمو میزنه واسه ما همونم نمیزه وقتی هم میزنه سریع فرار میکنه میره فقط جهت مردم آزاری درو میزنه!
      خود خدا میدونه چند بار با عشق و علاقه شروع کردم به خوندن و نشده . کلا من هرچی میخوام مثبت بشه زندگیم نمیشه بعد بهم میگن چقدر منفی بافی.خب منفی بافی رو خودم تولید نکردم که از محیط بهم رسیده.مثل این میمونه که بیان تو یکی از خانواده های ایرانی بگن چرا بچه شما فارس زبونه اصلا چرا خانوادتون فارس زبونه چرا نمیتونین چینی حرف بزنین چرا نمیتونین؟!
      همین امروز حدود 4 تا کار داشتم هیچ کدومشون جور نشد هیچ کدوم.دیگه نمیدونم چیکار کنم به آخر خط رسیدم .به دنیا اومدم تا زجر بکشم پیشرفت بقیه رو ببینم و حسرت بخورم چرا من نمیتونم انجامشون بدم آخه چرا.
      این شد که زدم درس های تخصصی رو حذف کردم بجز 3 تا کتاب شیمی.
      *الان درس هایی که واسه کنکور میخونم اینا هستن:

ادبیات 3سال
      عربی 3سال
      زبان 2سال
      دینی3سال
      شیمی3سال
      شاید فیزیک1

فارغ التحصیل ریاضی هستم با پایه درسی خراب و منطقه فوق محروم
      میخواستم بدونم واسه دانشگاه رجایی چه رتبه ای نیازه اصلا از کجا میشه فهمید کدوم دانشگاه چه رتبه ای میخواد.
      درصد هایی که قصد دارم تو کنکور بزنم درس های بالارو:
      ادبیات50درصد
      عربی83درصد
      زبان80درصد
      دینی95درصد
      شیمی50درصد

به چند نفر موضوع رو گفتم، گفتن مگه میشه تخصصی هارو حذف کنی چند نفر دیگه هم گفتن عیب نداره
      اینم تخمین رتبه کانون برای مشاهده کلیک کنین
      عزیز جان اولا شما منطقه 3 حساب میشی و این دبیرا و کسایی که خیلی تاپن ماله منطقه 1 هستن و بعضی مناطق 2 که هنوز 1 نشدن
      پس این بهونه دبیر خوبو جبار و صفات خداوند و فلان و فلانو بذار کنار اومدن منطقه بندی کردن که عدالت بشه هیچکدوم از رقیبای شمام توی مناطق تاپ و مدارس تاپ و شهریه چند ده میلیونی نیستن.
      خودتم که میبینی درصدای بالایی نمی خواد
      تایپیک قبلیتم گفتم حذف نکن درسیو احساسیم تصمیم نگیر،من که هرچی بود قبلا گفتم امیدوارم موفق باشی.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mino7777 نمایش پست ها
      منم عاشق رشته کامپیوترم
      اما کار براش خیلیییییییییییییی نی
      پزشک هم بشی واسش کار نیست خودت باید عرضه داشته باشی که کم و بیش تو زمینه کامپیوتر من دارم
      تجربی با اون همه داوطلب واسش کار هست ولی این نیست؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)