خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy وحشت داشتن از دروس ریاضی و فیزیک و زبان

0 سلام بجه ها.من متولد 72 هستم وامسال برا 2ومین بار کنکور دادم.کنکور90 نتیجه نکرفتم جونکه نخوندم.کنکور 91 هم همینطور جونکه ریاضی وفیزیک وزبان نخوندم.من از این 3درس وحشت دارم واحساس ضعف میکنم.اکه خدا کمک کنه میخام برا92 اماده شم هدفم بزشکیه.دخترم ومشمول سهمیه 3 هستم توروخدا راهنماییم کنین ضمن اینکه وضعیت روحیم جندان خوب نیس ممنون میشم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یاس نمایش پست ها
      0 سلام بجه ها.من متولد 72 هستم وامسال برا 2ومین بار کنکور دادم.کنکور90 نتیجه نکرفتم جونکه نخوندم.کنکور 91 هم همینطور جونکه ریاضی وفیزیک وزبان نخوندم.من از این 3درس وحشت دارم واحساس ضعف میکنم.اکه خدا کمک کنه میخام برا92 اماده شم هدفم بزشکیه.دخترم ومشمول سهمیه 3 هستم توروخدا راهنماییم کنین ضمن اینکه وضعیت روحیم جندان خوب نیس ممنون میشم
      سلام دوست عزیز
      وحشت داشتن از درسی دلیل نمیشود که اون درس ها را نخوند شما سه درس اساسی رو اصلا نمیخونید و بعد دوست دارید پزشکی قبول بشید ؟ اینا با هم تناقص دارند حتما میدونی که سفید دادن برگه در درسی میتونه کلا رتبه و تراز شما رو بشکونه و نتیجه منفی داشته باشه. اگر قرار باشه مثل سال های قبل درس بخونی همون نتیجه ای را میگیری که قبلا گرفتی،برای دروس که توش ضعف داری میتونی از معلم کلاس و جزوه اموزشی و هر چیزی که بتونه کمکت کنه استفاده کنی در ضمن شما که در منطقه 3 هستید سیدی های اموزشی میتونه خیلی خوب کمکتون کنه و اختلافی بین معلم های تهران و شهرستان های دور نباشه
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط biology نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      وحشت داشتن از درسی دلیل نمیشود که اون درس ها را نخوند شما سه درس اساسی رو اصلا نمیخونید و بعد دوست دارید پزشکی قبول بشید ؟ اینا با هم تناقص دارند حتما میدونی که سفید دادن برگه در درسی میتونه کلا رتبه و تراز شما رو بشکونه و نتیجه منفی داشته باشه. اگر قرار باشه مثل سال های قبل درس بخونی همون نتیجه ای را میگیری که قبلا گرفتی،برای دروس که توش ضعف داری میتونی از معلم کلاس و جزوه اموزشی و هر چیزی که بتونه کمکت کنه استفاده کنی در ضمن شما که در منطقه 3 هستید سیدی های اموزشی میتونه خیلی خوب کمکتون کنه و اختلافی بین معلم های تهران و شهرستان های دور نباشه
      مرسی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منم مث تو

سلام منم عین توام سومین بارمه میخام بخونم منم دخترم منطقه 2 هستم شانست از من بیشتره که منم یه مدت ناامید بودم اطرافیام خیلی بهم فشار میاوردن من از یه رتبه افتضاح به 7000 رسیدم به این دلیل به خودم اعتماد دارم میدنم تو هم شاید مث من دورو بریات گیر بدن نمی تونی. ولی به خودت ایمان بیار بت قول میدم میتونی واسه فیزیک اگه میتونی dvdاستاد احمدی رو بخر خیلییییییییییی عالیه فقط فیزیکش البته

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکوری نمایش پست ها
      سلام منم عین توام سومین بارمه میخام بخونم منم دخترم منطقه 2 هستم شانست از من بیشتره که منم یه مدت ناامید بودم اطرافیام خیلی بهم فشار میاوردن من از یه رتبه افتضاح به 7000 رسیدم به این دلیل به خودم اعتماد دارم میدنم تو هم شاید مث من دورو بریات گیر بدن نمی تونی. ولی به خودت ایمان بیار بت قول میدم میتونی واسه فیزیک اگه میتونی dvdاستاد احمدی رو بخر خیلییییییییییی عالیه فقط فیزیکش البته
      سلام رفیق مرسی از اینکه بهم امید دادی ایشالا توهم موفق میشی میشه بکی دی وی دی استاد رو چجوری بایدتهیه کنم؟ منظورم اینه که مثلا کتابخونه ها دارنش؟مرسی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دوستم بم دادن تو سایتش هست ولی قیمتش رو اشتباه نوشتن!خیلیییییییییییییی گرونتره من فقط از فیزیکش راضیم بازم بپرس ببین خوبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزيز برين يه كتاب گاج سفيد يا اگر خيلي ضعيف هستين كانون قلمچي آبي بگيرين من خودم كل سي دي هاي احمدي رو گرفتم ولي برا كنكور جواب نميدن اين چيزا هم جنبه تبليغ دارن خواهر خوبم گول اين رمال بازي ها رو نخور همين گاج سفيد عاليه بچه ها كه صفر بودن فيزيك و رياضي شون ازش استفاده كردن در طول سال به در صد 80 هم رسيدن ومن خودم ازشون استفاده ميكنم منم الان با دوستام كه كلاس اونجور معلم ها ميرن در رقابتم بعضي وقت ها كم ميارن و اين رو بدون بهاي موفقيت فقط توكل +تلاش+تلاشه حتي اگه در حد صفر باشي پس وقت گران بهاتم با اين چيزا از دست نده پشيمون ميشي

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونی بعضی از مبحثارو که واست دشواره و قابل فهم نیس حذف کنی
      ریاضیو فیزیک برای دانش اموزان منطقه 3 40-30% کافیه زیادی هم هس
      سعی کن زیستو شیمیتو تقویت کنی
      ویرایش توسط lvlojtal3a : 22 بهمن 1391 در ساعت 18:48

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فیزیک به این قشنگی...
      ریاضیم برا ماها قشنگه بجز گسسته
      اگه خودتونو راضی کنین که دوستشون دارینو وقت بذارین روشون واقعا خوبن مخصوصا فیزیک که دیگه سوالاش روال خاصی پیدا کرده
      خدانگهدار

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
      فیزیک به این قشنگی...
      ریاضیم برا ماها قشنگه بجز گسسته
      اگه خودتونو راضی کنین که دوستشون دارینو وقت بذارین روشون واقعا خوبن مخصوصا فیزیک که دیگه سوالاش روال خاصی پیدا کرده
      جدی فیزیک خیلی قشنگــه ، عاشقــشـــم ...
      داوود برعکس تو من گسسته رو به جز نظریه اعداد دوستش دارم ؛ در عوض از هندسه و هندسه تحلیلی متنفرم
      ولی جدی گاج سفید فیزیک خوبه ؛ راضیم ازش
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من یچیزی میگم شاید کسی خوشش نیاد
      گاج میکرو یا قلمچی خوب نیست کلا به این شکل محدود کردن خوب نیست
      چون معلومه روش حل محدود به اونه دیگه
      فکر کردنو ازتون میگیره
      مثلا 30تا سوال از مستقل از زمان!!!خب معلومه راهش چیه
      بعد تو کنکور که از 100تا موضوعه چی؟؟؟؟؟
      خدانگهدار

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
      من یچیزی میگم شاید کسی خوشش نیاد
      گاج میکرو یا قلمچی خوب نیست کلا به این شکل محدود کردن خوب نیست
      چون معلومه روش حل محدود به اونه دیگه
      فکر کردنو ازتون میگیره
      مثلا 30تا سوال از مستقل از زمان!!!خب معلومه راهش چیه
      بعد تو کنکور که از 100تا موضوعه چی؟؟؟؟؟
      حرفتو دوست داشتــم ، و قابل تامله !!
      الته یه سری آزمون جــامع هم داره گــاج ؛ میتونه استفاده از اونا این مشکل رو بر طرف کنه ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ســجــاد نمایش پست ها
      حرفتو دوست داشتــم ، و قابل تامله !!
      الته یه سری آزمون جــامع هم داره گــاج ؛ میتونه استفاده از اونا این مشکل رو بر طرف کنه ...
      با تشکر از دوست گلم
      این کارشون مثل اینه که بگه این چندتا عددو داریم فرمول حلم اینه بذار توش جوابش در میاد بعد به خودت بگو آفرین هورا هورا
      بهترین کارش اینه 5 تا 5 تا بدون توجه به مبحث و فصلی حلشون کرد
      خدانگهدار

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برا خانواده ی هندسه (پایه ها و تحلیلی)
      اگه تو یک دفتر خلاصه برداری کنی از روی نکات تستهایی که حل کردی و آخرشم چندتا تست خوب و جامع بنویسی و جئابشو بدی و توضیحم بدی که چرا اینطور شده خیلی تاثیر داره
      خدانگهدار

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      من دیفمو شیمیم قویه.اما فیزیکم خ قوی نیست.مخصوصا قسمت حرکت.هندسه تحلیمیم هم همینطور.
      به نظرتون چه منابعی بگیرم؟خیلی سبز و مبتکران یا ...؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن